Dithiaden - jak dlouho užívat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 11:09
dithiaden jak dlouho užívat?

Už týden dáváme půl tablety před spaním, jinak se celou noc dusí kašlem. Zítra snad budou výsledky po kterých budeme vědět víc. Bojím se dát i dnes večer, není to už moc na pětileté tělo? Doktorka nic neříkala, kromě toho ať dáváme půlku před spaním když bude mít kašel.
Nemáte někdo zkušenost? V příbalovém letáku nic o době užívání není. Mám strach že mu dávám hrozný driák.

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 15.04.18 11:12

Já ditiaden střídám s fenistilem… A když kašle, dávám asi 3-5dní ditiaden a pak na chvilku přestanu, pak zas po 3 dnech jak to neutichne dávám opět.. Záleží, jaký má ten kašel.. Jestli to nějak řešíte, dáváte ventolin, stoptusin nebo jiné „léky“

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >