Dithiaden - jak dlouho užívat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 11:09
dithiaden jak dlouho užívat?

Už týden dáváme půl tablety před spaním, jinak se celou noc dusí kašlem. Zítra snad budou výsledky po kterých budeme vědět víc. Bojím se dát i dnes večer, není to už moc na pětileté tělo? Doktorka nic neříkala, kromě toho ať dáváme půlku před spaním když bude mít kašel.
Nemáte někdo zkušenost? V příbalovém letáku nic o době užívání není. Mám strach že mu dávám hrozný driák.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAndrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 15.04.18 11:12

Já ditiaden střídám s fenistilem… A když kašle, dávám asi 3-5dní ditiaden a pak na chvilku přestanu, pak zas po 3 dnech jak to neutichne dávám opět.. Záleží, jaký má ten kašel.. Jestli to nějak řešíte, dáváte ventolin, stoptusin nebo jiné „léky“

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama