Divadlo Bez zábradlí - Tři muži na špatné adrese

9125
22.11.15 21:31

Divadlo Bez zábradlí - Tři muži na špatné adrese

Hezký večer všem. Byl jste někdo v Divadle Bez zábradlí na hře Tři muži na špatné adrese? Jak se vám to líbilo? Připadně doporučíte jinou komedii v tomto divadle? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12032
22.11.15 21:35

Byli jsme tam na " Jak si Gustav Husak myslel, ze je Vera Caslavska" nevim jestli ji jeste hrajou, ale bylo to vtipny. Odchazeli jsme fakt vyladeny :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3599
22.11.15 21:41

@gerose Ahoj, byla a líbilo moc. Z Bez zábradlí si ještě vybavuju a mohu doporučit Jakub a jeho pán.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
22.11.15 21:51

Tři muži na špatné adrese moc pěkný představení. Jakub a jeho pán se mě nelíbilo.
Jinak dovadlo Bezzabradlí má asi nejvíc super komedií.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
22.11.15 22:13

Jee děkuji všem moc za doporučení, udělaly jste mi radost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1125
22.11.15 23:10

@gerose já tam kdysi byla na tomhle představení a pro mě to patřilo k těm horším kusům. Řekla bych, že snad všechna ostatní představení mají lepší. Líbily se mi tam jen ty krátké chvilky, kdy tam vystupovala Konvalinková.
Nejvíc se mi tam kdysi líbilo představení Romeo a Julie po 30 letech, to už nehrají, ale vystupoval tam Kaiser, Konvalinková a Suchařípa a fakt to nemělo chybu.
Co se mi tam taky moc líbilo a koukám, že ještě hrají je Blbec k večeři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
23.11.15 12:16

Blbec k večeři je jedna z těch top her, která u mě vede. A ještě Prolhaná Ketty-ale tu už dlouho nehrají, je to divadelní spolek Háta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama