Dívčí hodinky na úzké zápěstí

242
26.11.20 21:50

Dívčí hodinky na úzké zápěstí

Hezký večer,
Potřebuji poradit. Dcera 3,5 si přeje od Ježíška opravdicke hodinky. Nic víc. Myslela jsem, že ji to pustí, ale ne. Problém je v tom, že je opravdu drobounka a obvod zápěstí má 10 cm. Hodinky budu objednávat přes eshop, ale bojím se, aby ji držely na zápěstí a šly dotáhnout. Prosím, máte tipy na hodinky, které jsou i pro takové drobky? Díky moc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
947
26.11.20 22:06

A dětské (tj. hračku) by asi neprošly, co?

V nejhorším můžete nechat udělat řemínek na míru (kožený), u kovových se jen vypustí dílky, to dělá hodinář skoro na počkání.

Jinak já občas nosím hodinky z Asie (ale mám mnohem širší zápěstí než vaše dítko :lol: - asi 15 cm), a ještě mi 2 dírky přebývají, takže ty dámské budou dělané na min. 12 cm. Dětské by tedy měly být menší. Ale takhle vám to asi před Vánocemi nedoručí, často se to zdržuje na celnici. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51906
26.11.20 22:06

My kupovali dítku tyto:
https://www.hodinky.cz/…-k502-3.html
Pravda, až v 6 letech, ale taky má hodně drobnou ručičku a jedném z kritérií bylo i to, aby byly drobné i hodinky - tyhle mají jeden z nejmenších ciferníků, co jsme našli. A řemínek je kožený, takže se dá v případě potřeby přidělat dírka navíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
26.11.20 22:14

@listento právě má dřevěné-korálkove, ale trvá si na tom, že musí být opravdové. Je fakt, že volbou řemínku se dá potom upravovat, to mě nenapadlo. Já mám hodinky s gumovým páskem a takové na mě vyskakovaly i při zadání do vyhledávače. A do tvrdé gumy dírky dělat nemuzu, to by se mohlo roztrhnout… Ale ta kůže je super nápad 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
26.11.20 22:17

@ugluk díky moc za tip👍 velikost ciferníku je taky dobrá připomínka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19548
26.11.20 22:23

Detske Swatch :palec: ty s latkovym reminkem muzou i do pracky…Kupovala jsem pred 15 lety a ted za ty same sberatele na netu nabizeji troj az ctyrnasobek. A s novou baterkou porad funguji :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat