Reklama

Dívka ve vlaku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 29.12.16 13:55
Divka ve vlaku

Ahojky holky.
Právě jsem po dvou dnech dočetla Dívku ve vlaku a jsem z toho úplně hotova. Vlastně ani nevím proč zakládám diskuzi, asi abych zjistila jestli jsem blázen a nebo je to opravdu tak dobrá knížka. To jak to dopadlo jsem absolutně nečekala a celých 330 stránek jsem byla jak na trní. Pořád na to musím myslet, na tu chudinku Megan, na malickou Libby. Přitom to je jen knížka 8o :mrgreen: 8o

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:
 
kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 29.12.16 14:06

Cetla jsem ji do noci, neslo se odtrhnout. Ja ctu hodne-6knih mesicne je prumer, tato me fakt chytla. Luxusni styl psani

 
Levandulina
Kelišová 5199 příspěvků 7 inzerátů 29.12.16 14:07

Knížku neznám, ale když je tak čtivá, tak si jí asi pořídím :-)

 
mončatka
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 29.12.16 14:08

@vertunka Ja se teda musim naopak priznat, ze se mi knizka moc nelibila.Na to, jak velkou reklamu mela, jsem od ni cekala trochu vic. Hlavni hrdinka mi byla vylozene nesympaticka :nevim: a zapletka se mi taky nezdala nic moc :think: Ale je to jen muj nazor, je skvele, ze na tebe kniha zapusobila a libila se ti :palec:

 
kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 29.12.16 14:11

Taky mě ten konec dostal. Strašně mě zklamal film  :?

 
Lucias12
Kecalka 221 příspěvků 29.12.16 14:11

Mě se to teda taky líbilo, akorát jsem z kraje měla problém s tím přeskakováním osob a tak… Ale jinak super, takový konec jsem taky nečekala…

 
terulína
Neúnavná pisatelka 16599 příspěvků 29.12.16 14:11

Čtívá, taky jsem se nemohla odtrhnout, přečteno za 2 dny. Nedokonalá hrdinka a dobrá zápletka :palec:

 
kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 29.12.16 14:12

Přečti si ještě Zmizelou, ta je též super. Film Zmizelá je ale také super, skvěle natočené (lépe než Dívka ve vlaku, na tu ani nekoukej :? ).

 
anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 29.12.16 14:15
@mončatka píše:
@vertunka Ja se teda musim naopak priznat, ze se mi knizka moc nelibila.Na to, jak velkou reklamu mela, jsem od ni cekala trochu vic. Hlavni hrdinka mi byla vylozene nesympaticka :nevim: a zapletka se mi taky nezdala nic moc :think: Ale je to jen muj nazor, je skvele, ze na tebe kniha zapusobila a libila se ti :palec:

Nápodobně. :think:
Styl psaní mě štval, hlavní hrdinka byla na přesdržku, zápletka jak kdyby „z musu“… utrpení to dočíst :nevim:

 
Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 29.12.16 14:28

Ahoj, audiokniha super, film hruza. Zmizela film me teda taky hrozne zklamal, i kdyz knizka se mi libila.

 
Laya
Kelišová 6473 příspěvků 29.12.16 14:29

Taky mě to nenadchlo, od začátku jsem tušila jak to dopadne, předtím jsem četla Playground a od toho jsem se nemohla odtrhnout

 
Gituš
Závislačka 2583 příspěvků 29.12.16 14:36

Tak já osobně patřím do kategorie těch, kterým se to zrovna dvakrát nelíbí. Knížka taková trochu i nudná, že bych se nemohla odtrhnout od čtení, to se mi nestalo, někdy od půlky/tří čtvrtin knihy (abych jim nekřivdila), jsem tušila, kdo je vrah.

Naopak film mě potěšil, protože byl přesně podle knihy a přesně, jak ta kniha byla pro mě nijaká, tak ten film aspoň nezklamal a byl přesně podle předlohy. Takže tam jsem byla spokojená, ač příběh byl o ničem a velmi odhadnutelný.

Jinak, jako top film, knihu jsem nečetla, bych označila Zmizelou, tam mě film velmi, ale velmi šokoval, pozitivním způsobem.

Jako top krimi knihy považuji ty od Larse Keplera, o detektivu Joonu Linnovi. To jsou opravdu bezva knihy - četla jsem Stalkera a Svědkyně ohně.

 
kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 29.12.16 14:41
@Gituš píše:

Jinak, jako top film, knihu jsem nečetla, bych označila Zmizelou, tam mě film velmi, ale velmi šokoval, pozitivním způsobem.

Zmizelá je výborný film :palec:

 
dalimil
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 29.12.16 14:42

Poslouchal jsem jí jako audioknihu, líbila se mi velmi! Krásně načteno…

Naopak Zmizelá mě moc nebrala, hlavně ten odfláknutý závěr..

 
Hvězdinka
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 29.12.16 14:47

Velka reklama, ale kniha me trochu zklamala, cekala jsem vic. Kniha Zmizela se mi libila vice, tohle mi prislo jako nepovedena napodobenina.
Kdyby mel nekdo o Divku ve vlaku zajem, ozvete se, budu prodavat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >


Reklama