Dívka ve vlaku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 29.12.16 13:55
Divka ve vlaku

Ahojky holky.
Právě jsem po dvou dnech dočetla Dívku ve vlaku a jsem z toho úplně hotova. Vlastně ani nevím proč zakládám diskuzi, asi abych zjistila jestli jsem blázen a nebo je to opravdu tak dobrá knížka. To jak to dopadlo jsem absolutně nečekala a celých 330 stránek jsem byla jak na trní. Pořád na to musím myslet, na tu chudinku Megan, na malickou Libby. Přitom to je jen knížka 8o :mrgreen: 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 29.12.16 14:06

Cetla jsem ji do noci, neslo se odtrhnout. Ja ctu hodne-6knih mesicne je prumer, tato me fakt chytla. Luxusni styl psani

Levandulina
Kelišová 6017 příspěvků 22 inzerátů 29.12.16 14:07

Knížku neznám, ale když je tak čtivá, tak si jí asi pořídím :-)

mončatka
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 29.12.16 14:08

@vertunka Ja se teda musim naopak priznat, ze se mi knizka moc nelibila.Na to, jak velkou reklamu mela, jsem od ni cekala trochu vic. Hlavni hrdinka mi byla vylozene nesympaticka :nevim: a zapletka se mi taky nezdala nic moc :think: Ale je to jen muj nazor, je skvele, ze na tebe kniha zapusobila a libila se ti :palec:

kaja00
Extra třída :D 13511 příspěvků 29.12.16 14:11

Taky mě ten konec dostal. Strašně mě zklamal film  :?

Uživatel je onlineLucias12
Kecalka 228 příspěvků 29.12.16 14:11

Mě se to teda taky líbilo, akorát jsem z kraje měla problém s tím přeskakováním osob a tak… Ale jinak super, takový konec jsem taky nečekala…

terulína
Neúnavná pisatelka 16708 příspěvků 29.12.16 14:11

Čtívá, taky jsem se nemohla odtrhnout, přečteno za 2 dny. Nedokonalá hrdinka a dobrá zápletka :palec:

kaja00
Extra třída :D 13511 příspěvků 29.12.16 14:12

Přečti si ještě Zmizelou, ta je též super. Film Zmizelá je ale také super, skvěle natočené (lépe než Dívka ve vlaku, na tu ani nekoukej :? ).

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 29.12.16 14:15
@mončatka píše:
@vertunka Ja se teda musim naopak priznat, ze se mi knizka moc nelibila.Na to, jak velkou reklamu mela, jsem od ni cekala trochu vic. Hlavni hrdinka mi byla vylozene nesympaticka :nevim: a zapletka se mi taky nezdala nic moc :think: Ale je to jen muj nazor, je skvele, ze na tebe kniha zapusobila a libila se ti :palec:

Nápodobně. :think:
Styl psaní mě štval, hlavní hrdinka byla na přesdržku, zápletka jak kdyby „z musu“… utrpení to dočíst :nevim:

Danulinka16
Závislačka 2503 příspěvků 29.12.16 14:28

Ahoj, audiokniha super, film hruza. Zmizela film me teda taky hrozne zklamal, i kdyz knizka se mi libila.

Laya
Kelišová 6496 příspěvků 29.12.16 14:29

Taky mě to nenadchlo, od začátku jsem tušila jak to dopadne, předtím jsem četla Playground a od toho jsem se nemohla odtrhnout

Gituš
Závislačka 2651 příspěvků 29.12.16 14:36

Tak já osobně patřím do kategorie těch, kterým se to zrovna dvakrát nelíbí. Knížka taková trochu i nudná, že bych se nemohla odtrhnout od čtení, to se mi nestalo, někdy od půlky/tří čtvrtin knihy (abych jim nekřivdila), jsem tušila, kdo je vrah.

Naopak film mě potěšil, protože byl přesně podle knihy a přesně, jak ta kniha byla pro mě nijaká, tak ten film aspoň nezklamal a byl přesně podle předlohy. Takže tam jsem byla spokojená, ač příběh byl o ničem a velmi odhadnutelný.

Jinak, jako top film, knihu jsem nečetla, bych označila Zmizelou, tam mě film velmi, ale velmi šokoval, pozitivním způsobem.

Jako top krimi knihy považuji ty od Larse Keplera, o detektivu Joonu Linnovi. To jsou opravdu bezva knihy - četla jsem Stalkera a Svědkyně ohně.

kaja00
Extra třída :D 13511 příspěvků 29.12.16 14:41
@Gituš píše:

Jinak, jako top film, knihu jsem nečetla, bych označila Zmizelou, tam mě film velmi, ale velmi šokoval, pozitivním způsobem.

Zmizelá je výborný film :palec:

dalimil
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 29.12.16 14:42

Poslouchal jsem jí jako audioknihu, líbila se mi velmi! Krásně načteno…

Naopak Zmizelá mě moc nebrala, hlavně ten odfláknutý závěr..

Hvězdinka
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 29.12.16 14:47

Velka reklama, ale kniha me trochu zklamala, cekala jsem vic. Kniha Zmizela se mi libila vice, tohle mi prislo jako nepovedena napodobenina.
Kdyby mel nekdo o Divku ve vlaku zajem, ozvete se, budu prodavat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >