Divná bolest pravého vaječníku jako při ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vercas123
Povídálka 34 příspěvků 27.07.19 01:03
Divná bolest pravého vaječníku jako při ovulaci

Dobrý den, trápí mně jedna věc a nikde to tu nemohu najít. Nechci plašit na gynekologii jsem objednaná až za dva týdny. Jde mi o to že jsem dostala menstruaci přesně v očekávaný den. Trvala také tak jak měla. Ale hned co skončila mně stále bolí pravý vaječník jen na pravé straně nemám nějaké menstruační bolesti čistě jen jako při ovulaci e tu mám mít až za týden. Je to tupá bolest. Poboliva to když ležím, sedím a jsem klidná. S přítelem se kterým jsem 4 roky provozujeme nechraneny sex jelikož jsem alergická na lubrikační gel. I se snažíme cca rok.
Mám také výtok takoví hustý bilozluty. Zánět močových cest jsem měla nespočetne také proto mám stále zvýšenou intim. Higienu a také kvůli zánětu ledvin který jsem měla cca 2-3 roky zpět. Takže si nemyslím že by to bylo tím. Mohla bych být třeba jen nějak nastydlá? Nebo mohlo by jít o těhotenství když jsem měla menstruaci a hned potom tuhle bolest? Také mám 3 dny zácpu. Nebo je možné že bych měla ovulaci hned druhý den? Děkuji za odpověď.

Příspěvek upraven 27.07.19 v 18:06

Reakce:
karkarka
Závislačka 4173 příspěvků 27.07.19 06:38

Nemáš kvasinky?

Ijen
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 27.07.19 07:22

To muze byt cysta, zanet, cokoliv. A co treba slepak, ten jeste mas? Mne tohle delaly cysty ale ty teda vetsinou rozhodily cyklus.

Vercas123
Povídálka 34 příspěvků 27.07.19 10:14

@karkarka To si myslím, že by se projevoval třeba svěděním a tak což nemám. Ani to pálení nebo řezání. Po ránu mi bývá celkem špatně ne nějak úplně. Cítím že mám ráno hlad ale ne nacpu do sebe nic. Když se snažím trochu stáhnout břicho cítím to na žaludku.. Je to divný pocit. :zed:

Vercas123
Povídálka 34 příspěvků 27.07.19 10:18

@Ijen Ahoj, no Slepak ještě mám. Neměla jsem to právě vůbec rozhozene přišlo to přesně na čas. Když jsem se objednávala k Dr řekla mi že si mám udělat test, pak další za 4 dny. A mám si měřit teplotu což možná trošku zvýšenou mám ale ne o moc. Hlavně teď v tom vedru nemám vůbec čas jelikož stále pracuji a dělám 16.h směny v pizzerii. Je mi kolikrát přes den když jsem v klidu doma a mám volno na modlení mívám závratě, točí se mi hlava, jsme hrozně unavená a úplně líná. :roll: :think:

free333
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 27.07.19 10:22

@Vercas123

Mně toto dělala cysta, než zmizela, poznají to na UZ.

Vercas123
Povídálka 34 příspěvků 27.07.19 10:53
@free333 píše:
@Vercas123Mně toto dělala cysta, než zmizela, poznají to na UZ.

Děkuji za odpověď, zajdu si co nejdřív k Dr.

Ijen
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 27.07.19 11:40

@Vercas123 ted jsem si vsimla, ze pises o te tridenni zacpe a ze je ti spatne od zaludku a mas zvysenou teplotu. Sla bych k dr co nejdriv.

Vercas123
Povídálka 34 příspěvků 27.07.19 12:01
@Ijen píše:
@Vercas123 ted jsem si vsimla, ze pises o te tridenni zacpe a ze je ti spatne od zaludku a mas zvysenou teplotu. Sla bych k dr co nejdriv.

Dostanu se nejdřív v pondělí. Nevím co by to mohlo být ještě jsem se s tím nesetkala.
Jinak se cítím v pořádku a přibrala jsem za měsíc na váze asi o 2 kila. :think:

Vercas123
Povídálka 34 příspěvků 27.07.19 18:07

V pondělí dám vědět. Třeba někdo bude mít stejný probelem :mavam:

Váš příspěvek
Reklama