Divná bolest zubů

5
3.6.20 22:36

Divná bolest zubů

Zdravím, potřebuji už opravdu poradit jinak mi z toho hrábne. V pondělí jsme byli s kamarádkou v cukrárně a dali jsme si něco na zub. Něco mi však překáželo v dolních předních zubech a tak jsem vzala párátko abych to vyndala :). Jenže od té doby mám v zubech takový hrozně nepříjemný pocit hrozně to tam pulsuje a zvláštně to bolí. A trvá to až do teď. Tak se chci uklidnit jestli s tím někdo nemá nějakou zkušenost. Jsem asi vážně zoufalá, ale v noci kvůli tomu i blbě spím a už bych se toho ráda zbavila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

264
4.6.20 00:19

Nestouras si tam furt, nedrazdis to? Mohla ses rejpnout do dasne, a nebo to může být i psychického rázu. Na coz trochu podle popisu sazim. Máš nějaký psychicky problémy, nejsi úzkostliva? Zamer se i na jiné zuby, jestli necitis to stejne jako tam. Samozřejmě těžko po pár dnech soudit co je příčinou ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
4.6.20 06:16

A neuloupla sis kousek zubu? Zkusila bych zuby pořádně vyčistit, použít mezizubní kartáčky a dezinfekční ústní vodu. A pokud to nezabere, tak k zubaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
4.6.20 08:20

@Inah Askal právě že vůbec, nemám žádné potíže, jsem mladá holka je mi 16 let. Snažím se do toho nezasahovat a dnes se probudim a znovu ta divná bolest, asi budu muset k zubaři :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 16:16

Pokud už je to delší dobu, šla bych radši k zubaři, ten ti aspoň řekne, že je to v pohodě, a kdyby ne, zpraví ti to. Hezký den:smiling_face_with3_hearts:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama