Divná bublina kolem plodu 8tt

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Darluska
Kecalka 147 příspěvků 26.08.19 18:35
Divná bublina kolem plodu 8tt

Ahoj :mavam: mám dotaz jsem v 8tydnu první kontrola a druhá proběhly v pořádku u druhé krásně tlouklo srdíčko a dnes po týdnu od poslední kontroly srdeční akce dost zpomalila nic méně srdíčko dal tluče ale to hlavní je bublina kolem dítěte od dr mi bylo řečeno že vůbec neví co stim a nemá tušení co to může být a její závěr byl takový že mne bude čekat revize viděl jste to někdy někdo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Daniela2019
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 26.08.19 18:54

Ahoj, nejsem odborník, jenom jsem se podívala do knížky. Ta bublina a klesající srdeční frekvence nemá dobrou prognózu. Snad se stane zázrak, přála bych Ti to. Zkusím vložit foto z knížky.

Darluska
Kecalka 147 příspěvků 26.08.19 18:57

@Daniela2019 děkuji, budu moc ráda za jakékoliv info ať už zle nebo dobré jen ať vím na čem jsem :roll:

Daniela2019
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 26.08.19 19:08

Foto 1

Daniela2019
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 26.08.19 19:11

Foto 2

Darluska
Kecalka 147 příspěvků 26.08.19 19:52

Moc opravdu moc děkuji za info revizi podstoupí na vlastní žádost našla jsem více info dítě se může narodit zdeformovane a bez končetin 8o

lovean
Závislačka 3225 příspěvků 26.08.19 20:04

@Darluska no je možné že buď samo přestane být srdce ale případně na genetice by měli říct co a jak já měla ale to už je dlouho asi 11 let plod měl vývojovou vadu defekt v dutině břišní to znamená díru v břiše fakt zvláštní ale musela jsem na interupci kvůli tomu

Darluska
Kecalka 147 příspěvků 26.08.19 20:13

@lovean projíždím údaje a tohle dal a dostala jsem se k informacím že pokud dutina praskne dítě bude deformovane jsou to amniove pruhy a jsou lepkave takže dítě poleptaji může se ale i dutina přilepit ke stěně dělohy a dítě se může narodit no je toho dost je mi líp že aspoň vím co to je pokud se prý jednou tato dutina objeví už s nikdy nevrátí takže díky bohu a moc děkuji :)

lovean
Závislačka 3225 příspěvků 26.08.19 20:21

@Darluska tak to jsem v životě neslyšela teda jak říkám já zase měla tohle ale na to se přišlo až ve 12 tt na genetice mám mám mezitím dva kluky a teď jsem těhotná po třetí a každý den se bojím aby bylo vše ok jsem totiž teprve na začátku

Darluska
Kecalka 147 příspěvků 26.08.19 20:30

Je toho an počtení opravdu hodně každopádně prý se stím dr setkávají málo kdy a jen pokud obal praskne tak to dítě zasáhne jinak ne a může se narodit naprosto zdravé dítě zrovna tady na emiminku je skupina maminek s tímto problémem a chodí častěji an utz a počítají prstíky a končetiny no musí to být těžké :roll: od 12 týdne už je riziko menší protože má dítě kůži a silnější kostičky takže může obal prokopnout bez poškození sebe 8o mám co číst až do středy do další kontroly :?

lovean
Závislačka 3225 příspěvků 26.08.19 20:36

@Darluska jj uvidíš jak to dopadne napiš mi pak mě to zajímá jak se to bude dál vyvyjet nicméně je mi jasné že to musí být blbé ja jak jsem teď těhotná podobně jak ty jsem tak mám nějak strach pořád co bude u mě je zatím vše ok ale bojím se až půjdu za dva týdny co bude

Darluska
Kecalka 147 příspěvků 26.08.19 20:38

@lovean no určitě dám vědět dr mě hned hnala na revizi s tím že neví co to je tak sem řekla že pokud bije srdíčko nedostanou mě tam tak snad bude i dál :roll: a všude se píše že je má žena 1 za život pak už se neobjevují :dance: tak jsem za to ráda že příště mě to nepotká

lovean
Závislačka 3225 příspěvků 26.08.19 20:51

@Darluska jj to chápu ale taky bych asi počkala jak se to vyvrbi u mě před tema 11 lety žádná šance nebyla takže já musela na interupci

Darluska
Kecalka 147 příspěvků 26.08.19 21:05

@lovean to mě mrzí ale je lepší to vědět a podstoupit intrtupci než mít před očima nemocné či zdeformovane dítě ale máš další zdravé děti to je parada :hug:

lovean
Závislačka 3225 příspěvků 26.08.19 21:06

@Darluska jj to už teď vím ale bylo to těžké hodně těžké v té době a ano mám dvě děti a doufám že i teď to třetí bude v pořádku každý den v to doufám

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama