Divná čárka na těhotenském testu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 11:19
Divna carka na tehotenskem testu

Ahoj, mam na Vas dotaz, treba mate tu stejnou zkusenost. Dnes jsem si udelala tehotensky test z ranni moci a objevila se mi na nem 3/4 carka, ale vyrazne ruzova. Udela jsem si dalsi z pozdejsi moci, abych zjistila - overila, co se deje. Ten vysel negativni. Myslite, ze ten polopozitivni je vadny? Diky za odpoved.

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 09.12.18 11:21

Udělej zejtra ráno pro jistotu další . Co je to za značku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 11:24

@Kriss Tina Wondfo

mikes89
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 09.12.18 11:24

Musim rict,ze se mi to jednou taky stalo,falesna carka,taky takhle vyrazna,ale necela. Tehotna jsem nebyla.

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 09.12.18 11:26

Ráno bych udělala další

chaela
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 2 inzeráty 09.12.18 11:27

Vadný je určitě, takhle to vypadat nemá. Ale může být vadný v tom, že se barvivo nerozlilo všude, kde mělo, nebo taky v tom, že se částečně rozlilo, i když nemělo. Záleží, kdy máš nebo jsi měla dostat menstruaci. Pokud ji teprve očekávala v příštích dnech, může odpolední test být negativní, protože je ještě brzo. Pokud už máš zpoždění, mohl být i odpolední test být pozitivní.
To jsem poradila, co :D
Zkus zítra ráno jinou značku a budeš vědět.

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 09.12.18 11:31
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Wondfo

Tak s touhle značkou zkušenost nemám. Jestli máš někde poblíž lékárnu jdi si koupit mamatest ten je spolehlivý a mají ho snad všude :)

Lucinka157
Závislačka 2905 příspěvků 11.12.18 20:58

Mám zbytek tvé čárky :lol: :oops: ale u mě to bylo tím že při načítání jsem testy položila vedle sebe a ten těhotenský nasakl barvu od toho ovulačního :oops: :lol: ale asi bych bohužel spíš věřila tomu druhému negativnímu :roll: přece jen kdyby se ten první jen nenacetl tak by ten druhý byl alespoň lehce pozitivní :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >