Divná čárka na těhotenském testu

Anonymní
9.12.18 11:19

Divna carka na tehotenskem testu

Ahoj, mam na Vas dotaz, treba mate tu stejnou zkusenost. Dnes jsem si udelala tehotensky test z ranni moci a objevila se mi na nem 3/4 carka, ale vyrazne ruzova. Udela jsem si dalsi z pozdejsi moci, abych zjistila - overila, co se deje. Ten vysel negativni. Myslite, ze ten polopozitivni je vadny? Diky za odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15332
9.12.18 11:21

Udělej zejtra ráno pro jistotu další . Co je to za značku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.18 11:24

@Kriss Tina Wondfo

• Nahlásit
  • Citovat
673
9.12.18 11:24

Musim rict,ze se mi to jednou taky stalo,falesna carka,taky takhle vyrazna,ale necela. Tehotna jsem nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10851
9.12.18 11:26

Ráno bych udělala další

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3451
9.12.18 11:27

Vadný je určitě, takhle to vypadat nemá. Ale může být vadný v tom, že se barvivo nerozlilo všude, kde mělo, nebo taky v tom, že se částečně rozlilo, i když nemělo. Záleží, kdy máš nebo jsi měla dostat menstruaci. Pokud ji teprve očekávala v příštích dnech, může odpolední test být negativní, protože je ještě brzo. Pokud už máš zpoždění, mohl být i odpolední test být pozitivní.
To jsem poradila, co :D
Zkus zítra ráno jinou značku a budeš vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15332
9.12.18 11:31
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Wondfo

Tak s touhle značkou zkušenost nemám. Jestli máš někde poblíž lékárnu jdi si koupit mamatest ten je spolehlivý a mají ho snad všude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8474
11.12.18 20:58

Mám zbytek tvé čárky :lol: :oops: ale u mě to bylo tím že při načítání jsem testy položila vedle sebe a ten těhotenský nasakl barvu od toho ovulačního :oops: :lol: ale asi bych bohužel spíš věřila tomu druhému negativnímu :roll: přece jen kdyby se ten první jen nenacetl tak by ten druhý byl alespoň lehce pozitivní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama