Divná menstruace - cáry s krví, řezavá bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 17:36
Divná menstruace - cáry s krví, řezavá bolest

Ahoj, prosím o radu.
Léta jsem brala HA, teď jsem čekala 70 dnů na MS (kromě té první po vysazení). Ovulace asi proběhla dle testů (snažíme se o mimi), ale velice pozdě. Od ovulace jsem čekala, že tak za těch 14 dnů přijde MS, ale ta přišla už po 10 dnech a dost mě překvapila. Před HA jsem měla MS hodně bolestivou a silnou, bolelo mě hlavně v zádech, několik dnů v kuse a tak jako tupá bolest to byla. Odcházely ze mě cucky sliznice. Teď je to úplně ale úplně jiné a já vůbec nevím, co se děje. MS přišla nečekaně, nic mě nebolelo, rovnou začala odcházet světle červená krev a jen tekutina, vůbec žádné cucky. Druhý den MS po toaletě jsem zahlédla v míse takový provazec, jakoby rozvětvený plochý růžový cár něčeho a o den později totéž ale kratší přímo na vložce. Nikdy předtím jsem to neviděla, vypadalo to skoro jako tence zkrojená dlouhá šlupka od něčeho. Bolesti mám jen v podbřišku a řezavé, ostré, ale dají se vydržet. Takže úplně odlišné projevy, než jsem byla zvyklá.

Nezažil jste to taky někdo? Je to normální nebo se mám po MS objednat k doktorovi?

Reakce:
Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 21.08.18 18:43

A nemohl to být spontánní potrat v rané fázi těhotenství? Cyklus 70 dní není normální. Já mám MS taky silnou, ale odchází běžně jen ty cucky sliznice jak jsi popisovala.

pandoslava
Kecalka 126 příspěvků 21.08.18 18:54

Po vysazení HA mi ms taky dorazila až za dlouho. U mě 3 měsíce po vysazení 1. ms a
za další 2 měsíce 2. ms. Pak už chodila normálně. Řezavé bolesti při ms mi bohužel dost připomínají endometriózu :-( Ale třeba to tak nebude, uvidíš co další ms.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5636 příspěvků 21.08.18 19:07

Taky me napada, jestli to nemohlo byt tehotenstvi v ranne fazi. Jestli jsi v tom zahledla neco jako nasedlou barvu, tak ta pry byva typicka…bolest je ostra, jakoby od zad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 20:13

Děkuju za reakce. Já nevím, TT jsem měla v den MS toho 11DPO negativní.. Šedé barvy jsem si nevšimla :nevim: . A bolí mě to opravdu jen vepredu, do zad vůbec.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >