Reklama

Divná menstruace - cáry s krví, řezavá bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 17:36
Divná menstruace - cáry s krví, řezavá bolest

Ahoj, prosím o radu.
Léta jsem brala HA, teď jsem čekala 70 dnů na MS (kromě té první po vysazení). Ovulace asi proběhla dle testů (snažíme se o mimi), ale velice pozdě. Od ovulace jsem čekala, že tak za těch 14 dnů přijde MS, ale ta přišla už po 10 dnech a dost mě překvapila. Před HA jsem měla MS hodně bolestivou a silnou, bolelo mě hlavně v zádech, několik dnů v kuse a tak jako tupá bolest to byla. Odcházely ze mě cucky sliznice. Teď je to úplně ale úplně jiné a já vůbec nevím, co se děje. MS přišla nečekaně, nic mě nebolelo, rovnou začala odcházet světle červená krev a jen tekutina, vůbec žádné cucky. Druhý den MS po toaletě jsem zahlédla v míse takový provazec, jakoby rozvětvený plochý růžový cár něčeho a o den později totéž ale kratší přímo na vložce. Nikdy předtím jsem to neviděla, vypadalo to skoro jako tence zkrojená dlouhá šlupka od něčeho. Bolesti mám jen v podbřišku a řezavé, ostré, ale dají se vydržet. Takže úplně odlišné projevy, než jsem byla zvyklá.

Nezažil jste to taky někdo? Je to normální nebo se mám po MS objednat k doktorovi?

Reklama

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 21.08.18 18:43

A nemohl to být spontánní potrat v rané fázi těhotenství? Cyklus 70 dní není normální. Já mám MS taky silnou, ale odchází běžně jen ty cucky sliznice jak jsi popisovala.

pandoslava
Kecalka 125 příspěvků 21.08.18 18:54

Po vysazení HA mi ms taky dorazila až za dlouho. U mě 3 měsíce po vysazení 1. ms a
za další 2 měsíce 2. ms. Pak už chodila normálně. Řezavé bolesti při ms mi bohužel dost připomínají endometriózu :-( Ale třeba to tak nebude, uvidíš co další ms.

Lenka_Hal
Závislačka 4813 příspěvků 21.08.18 19:07

Taky me napada, jestli to nemohlo byt tehotenstvi v ranne fazi. Jestli jsi v tom zahledla neco jako nasedlou barvu, tak ta pry byva typicka…bolest je ostra, jakoby od zad.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 20:13

Děkuju za reakce. Já nevím, TT jsem měla v den MS toho 11DPO negativní.. Šedé barvy jsem si nevšimla :nevim: . A bolí mě to opravdu jen vepredu, do zad vůbec.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >