Divná MS - je to těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 01.12.17 09:57
Divná ms . Tehu ? Nebo neco jiného ????

Dobrý deň ms mi přišla o 3 dny později,
Den před tím nez přišla šílené bolesti břicha ze sem nemohla ani spát.
Byly moc velké kusy sliznice ( to je u me typické ) ale chvilku ji mam, pak zas nemám :/. Silná slabá, vůbec, pak zase se rozjede. A to ji mam 5den a to uz většinou spinim. A ted se zda ze nic :/
:think: ma s tím někdo zkušenost?
Me se to tedy nikdy nestalo.

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 12:25

Zajdi si na gyndu, pro jistotu. Já taky měla divnou Ms, pro jistotu jsem šla k doktorovi a odcházela jsem s diagnózou nádor na vaječníku. Takže nepodceňovat :kytka:

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 01.12.17 12:29

Děkuji za odpověď :kytka: to ale nemuzu jit ted, ale az ms skončí ze?
no to doufám ne. Jsem ještě mladá, ani jedno dítě ještě. I kdybych se miminku nebránila. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 12:34

@Olahova.andrea Taky jsem mladá, mám doma holčičku 2 roky a chlapečka 9 měsíců. Nechci strašit, jen bych nic nepodceňovala.
Anonym z prvního komentáře.

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 01.12.17 13:47

Kdybych šla na gynekologii tak by me stejně nevysetrili když mam ms :(. Takze musím počkat az mi to skončí ale to nevím kdy bude:/
Těhotná asi nejsem. To by nebyly ty sraženiny :think:

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 01.12.17 16:44
@Anonymní píše:
@Olahova.andrea Taky jsem mladá, mám doma holčičku 2 roky a chlapečka 9 měsíců. Nechci strašit, jen bych nic nepodceňovala.
Anonym z prvního komentáře.

Ještě jsem si vzpomněla, ze jsem očkovana na rakovinu děložního čípku. Takze bych nic neměla mít :think:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 02.12.17 23:22
@Olahova.andrea píše:
Ještě jsem si vzpomněla, ze jsem očkovana na rakovinu děložního čípku. Takze bych nic neměla mít :think:

Víš, jaký je rozdíl mezi děložním čípkem a vaječníkem? :think:

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 03.12.17 00:43

:oops:
Bolí me poslední večery i žaludek ale jen v noci :/ :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 12:27

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.. mám nepravidelnou menstruaci ze mi třeba měsíc vynechá. Neberu antikoncepci. Ted mi menstruace trvá uz 3 týdny první bylo spis spineni pak normální krvácení a ted zase spis spineni a hnědý výtok. Nemáte s tím některá zkušenosti?

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 06.12.17 11:28

Ja měla ms 13 dni, to se někdy stává :)
Doktorka mi řekla ze když někdy vynechá ms muže byt pak delší ta příští.
A jinak bych zasla na gynekologii :) aby tu ms zastavili :andel:

Miska555
Stálice 93 příspěvků 16.12.17 16:27

Ahoj holky mam takovou otazku.. 4 dny jsem mela spozdeni ale 5 den jsem zacala krvacet jako normalne a 2 den jsem take krvacela ale ne tak moc a 3 den uz nic ani kapka.. Delala jsem test ale byl negativni.. Nevite cim to muze byt?? A nebo setkala jste se stim nekdy uz..??

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 16.12.17 17:02

@Miska555 přesně tohle se mi stalo v září… nakonec se MS vrátila, další byla úplně rozhozená, špinila jsem 10 dní a až pak se rozjela naplno :nevim: Začala jsem ráno pít zelený ječmen, kontryhelový čaj a další menstruace už přišla v pohodě. Je pravda, že v září jsem měla i docela dost stresu, tak to mohlo taky ovlivnit :think:

Miska555
Stálice 93 příspěvků 16.12.17 17:25

@kopretinnka112 my se s pritelem prave snazime o miminko a kdyz menstruace nedorazila tak jsem byla stastna ze uz je mimco na ceste… Ale bohuzel dorazila.. A v listopadu jsem to dostala o 3 dny driv a mela jsem slabou menstruaci.. No tedko. Tady to no.. Nikdy se mi to nedelo. kontryhelovy caj jsem pila taky asi dva mesice mozna je to tim cajem.. A vy jste byla u doktorky kdyz se vam to stalo??

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 16.12.17 17:33

@Miska555 U doktorky jsem nebyla, protože jsem se bála, že mi dá injekci na vyvolání a vzhledem k tomu, že jsme se taky chystali začít snažit, tak jsem do sebe nechtěla cpát žádné hormony. Proto jsem volila cestu čaje a ječmene…

Miska555
Stálice 93 příspěvků 16.12.17 17:36

@kopretinnka112 aha.. No my se uz snazime 2 roky.. A stele nic.. No ja jedu v utery k doktorce.. Abych zjistila vice o tom.. Tak uvidime..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >