Divná MS - je to těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 01.12.17 09:57
Divná ms . Tehu ? Nebo neco jiného ????

Dobrý deň ms mi přišla o 3 dny později,
Den před tím nez přišla šílené bolesti břicha ze sem nemohla ani spát.
Byly moc velké kusy sliznice ( to je u me typické ) ale chvilku ji mam, pak zas nemám :/. Silná slabá, vůbec, pak zase se rozjede. A to ji mam 5den a to uz většinou spinim. A ted se zda ze nic :/
:think: ma s tím někdo zkušenost?
Me se to tedy nikdy nestalo.

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 12:25

Zajdi si na gyndu, pro jistotu. Já taky měla divnou Ms, pro jistotu jsem šla k doktorovi a odcházela jsem s diagnózou nádor na vaječníku. Takže nepodceňovat :kytka:

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 01.12.17 12:29

Děkuji za odpověď :kytka: to ale nemuzu jit ted, ale az ms skončí ze?
no to doufám ne. Jsem ještě mladá, ani jedno dítě ještě. I kdybych se miminku nebránila. :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 12:34

@Olahova.andrea Taky jsem mladá, mám doma holčičku 2 roky a chlapečka 9 měsíců. Nechci strašit, jen bych nic nepodceňovala.
Anonym z prvního komentáře.

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 01.12.17 13:47

Kdybych šla na gynekologii tak by me stejně nevysetrili když mam ms :(. Takze musím počkat az mi to skončí ale to nevím kdy bude:/
Těhotná asi nejsem. To by nebyly ty sraženiny :think:

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 01.12.17 16:44
@Anonymní píše:
@Olahova.andrea Taky jsem mladá, mám doma holčičku 2 roky a chlapečka 9 měsíců. Nechci strašit, jen bych nic nepodceňovala.
Anonym z prvního komentáře.

Ještě jsem si vzpomněla, ze jsem očkovana na rakovinu děložního čípku. Takze bych nic neměla mít :think:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 02.12.17 23:22
@Olahova.andrea píše:
Ještě jsem si vzpomněla, ze jsem očkovana na rakovinu děložního čípku. Takze bych nic neměla mít :think:

Víš, jaký je rozdíl mezi děložním čípkem a vaječníkem? :think:

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 03.12.17 00:43

:oops:
Bolí me poslední večery i žaludek ale jen v noci :/ :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 12:27

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.. mám nepravidelnou menstruaci ze mi třeba měsíc vynechá. Neberu antikoncepci. Ted mi menstruace trvá uz 3 týdny první bylo spis spineni pak normální krvácení a ted zase spis spineni a hnědý výtok. Nemáte s tím některá zkušenosti?

Olahova.andrea
Stálice 80 příspěvků 06.12.17 11:28

Ja měla ms 13 dni, to se někdy stává :)
Doktorka mi řekla ze když někdy vynechá ms muže byt pak delší ta příští.
A jinak bych zasla na gynekologii :) aby tu ms zastavili :andel:

Miska555
Stálice 72 příspěvků 16.12.17 16:27

Ahoj holky mam takovou otazku.. 4 dny jsem mela spozdeni ale 5 den jsem zacala krvacet jako normalne a 2 den jsem take krvacela ale ne tak moc a 3 den uz nic ani kapka.. Delala jsem test ale byl negativni.. Nevite cim to muze byt?? A nebo setkala jste se stim nekdy uz..??

Uživatel je onlinekopretinnka112
Kecalka 435 příspěvků 16.12.17 17:02

@Miska555 přesně tohle se mi stalo v září… nakonec se MS vrátila, další byla úplně rozhozená, špinila jsem 10 dní a až pak se rozjela naplno :nevim: Začala jsem ráno pít zelený ječmen, kontryhelový čaj a další menstruace už přišla v pohodě. Je pravda, že v září jsem měla i docela dost stresu, tak to mohlo taky ovlivnit :think:

Miska555
Stálice 72 příspěvků 16.12.17 17:25

@kopretinnka112 my se s pritelem prave snazime o miminko a kdyz menstruace nedorazila tak jsem byla stastna ze uz je mimco na ceste… Ale bohuzel dorazila.. A v listopadu jsem to dostala o 3 dny driv a mela jsem slabou menstruaci.. No tedko. Tady to no.. Nikdy se mi to nedelo. kontryhelovy caj jsem pila taky asi dva mesice mozna je to tim cajem.. A vy jste byla u doktorky kdyz se vam to stalo??

Uživatel je onlinekopretinnka112
Kecalka 435 příspěvků 16.12.17 17:33

@Miska555 U doktorky jsem nebyla, protože jsem se bála, že mi dá injekci na vyvolání a vzhledem k tomu, že jsme se taky chystali začít snažit, tak jsem do sebe nechtěla cpát žádné hormony. Proto jsem volila cestu čaje a ječmene…

Miska555
Stálice 72 příspěvků 16.12.17 17:36

@kopretinnka112 aha.. No my se uz snazime 2 roky.. A stele nic.. No ja jedu v utery k doktorce.. Abych zjistila vice o tom.. Tak uvidime..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama