Divná nálada mezi svátky

Anonymní
28.12.19 07:59

Divná nálada mezi svátky...

Predem diky za zachování anonymity. Chci se zeptat. Taky máte takovou divnou, depresivní náladu.? Prijde mi co jsem starší, tak to vnímám vic a víc. Sice člověk prožije krásné svátky s rodinou. Dostane dárky, i kdyz o tom to není, ze ano. Ale pak 2, 3 dny a je po vsem. Od listopadu na vás v telce doléhají vánoční reklamy, chystáte se, uklizite a najednou puf a za dva dny konec a návrat do reality. Silvestr uz vubec neberu jako když jsem v pubertě nutne musela byt hlavne bez rodičů;) jsem rada ze muzu být doma v klidu. Ale takovém z tomu myšlení, ze zase celý rok je v prd..A jak uz ten váš zivot treba neni takovy, jak když jste byli deti…takove ja nevím zvlastni nálada. Uz se docela těším az to uklouzne do starych koleji. Jsem takova příště divná. Ale vzdycky kazdy rok v tuto dobu. Vím, že píšu zmateně, ale asi to lip neumím popsat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1055
28.12.19 08:03

Jooo to znam, mam to podobne. Krom teda ze “dalsi rok je pryc” to mi nejak nevadi. Zase jsem zazila spousty veci a tedim se co bude v dalsim. Proste si najdu dalsi situacina kterou se muzu tesit a pripravivat. Ted treba cekam na snih, vymyslim kam by jsme mohli na hory aspon na vikend, deti budou mit jarnaky tak k tomu tez upinam, partner narozeniny…vzdy je na co se tesit, jen se musis naucit tesit se i z malinka. Nebo bys mela, ne musis ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
28.12.19 08:05

Jo, mívám to taky. I když Vánoce úplně neprozivam, stejně mě to nakonec dostane a potom to vystřízlivění…
Brzy to ale skutečně nejede do starých kolejí a jsme zase :mrgreen: o rok starší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 08:08

Take to tak vnimam je mi 38 mam dve deti a 13 a 5 a nekdy mam zas pocit ze uz te nic neceka deti porostou chodit jen do prace.driv se clovek tesil na svatbu tehotenstvi a uz to ma clovek za sebou. vanoce miluju jsem stastna ale nekdy to na me dolehne presne jak je napsany prispevek.

• Nahlásit
  • Citovat
5168
28.12.19 08:13
@g.sandova píše:
Jo, mívám to taky. I když Vánoce úplně neprozivam, stejně mě to nakonec dostane a potom to vystřízlivění…
Brzy to ale skutečně nejede do starých kolejí a jsme zase :mrgreen: o rok starší

O rok starší jsme v den narozenin. Nový rok je jen další datum v kalendáři, nijak to neprožívám. Zlomový den si z toho udělali lidi sami. Vánoce jsme měli krásné, vzhledem k tomu, že nejsem ten typ co by šílel v obchoďácích s nákupy, tak mě to nijak nezasáhlo. Zkrátka to uteklo jako uteče každý den. Člověk se musí těšit na další dny, já se těším, že jak se překulí prosinec, už začnu plánovat co dám za kytky do záhonů a do truhlíků. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
28.12.19 08:14

Na me padne 24. vecer klid, ze uz mam vsechnu praci za sebou. To se pak zmeni v nekolikadenni apatii a vyusti v novorocni splin. Resim to tim, ze vetsinou nekam jezdime na dovolenou, ale ne vzdy to pomaha. Nebilancuju, ale vidina tri zimnich mesicu, chripkova epidemie, uceni s klukama, dost casto prijimacky atd same nic moc zalezitosti. Nejlepsi je vyrazit ven na turu, vyvetrat hlavu, prijit na jine myslenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3546
28.12.19 08:14

Na mě padla hned po Stedrem dnu taková únava. Děti už si hrály a mě bylo líto, že to tak rychle uteklo. Mnoho připrav a během hodinky a půl hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
28.12.19 08:15

Já to samé. Navíc jsem teď během prosince měnila práci a do nové jdu v lednu, takže svátky spíš ve stresu. Strach z nového a přesně jak říkáš, najednou je to pryč. Člověk se na to těší, připravuje a je to během chvíle pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8612
28.12.19 08:18

Jo, mám to stejně, Vánoce skončily, je prostě po všem. Silvestr mě taky nechává chladnou. Mám ráda celý prosinec, ten vánočně nazdobený dům, tu vůni, tu náladu. ( u nás ale letos byly divné i ty Vánoce, tak já si neužila ani těch a ani toho prosince úplně). Mohla bych dnesa odzdobit sromeček a i barák a bylo by mi to už jednou, pro mě to končí 26.12. Dokonce dneska a zítra půjdeme trochu do práce, musí se to udělat. Jediné pozitivum je, že mají děti prázdniny a tak odpočíváme od jejich povinností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 08:19

Ja to také znám. Každý rok obrovské teseni, a pak bum, je po všem.
Letos jsem tomu chtěla předejít, a tak jsem se sice těšila, ale mnohem víc se těším na to, že v pristim roce nás bude víc a já si zase po letech odpočinu od prace…A světe div se, poprvé tu depku nemám..takže to chce asi jiný, dlouhodobý cíl, třeba v listopadu vybrat letní dovču…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
28.12.19 08:21

@Zabatko no, my mame s brachou narozky tyden po sobe a docela zkraje roku. Tak to na nas obcas dolehne. Hlavně mam kulatiny, nic moc :lol:. Zase tak moc to celkově neprozivam, ale to rozčarování mívá spousta lidí.
Těšit se mam na co, to není o tom. Plánu je dost. Jen ty roky strašně utíkají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
28.12.19 08:23

@Šáruší prázdniny jsou uzasne, myslím, že si je uzivam víc než děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8612
28.12.19 08:52
@g.sandova píše:
@Šáruší prázdniny jsou uzasne, myslím, že si je uzivam víc než děti.

Jo, já si hlavně užívám, že nejsou tréninky, takže denně někde nelítám po tělocvičnách :mrgreen: prostě celý den doma a jako nemuset nikam na čas, to mimo prázdniny neznám :mrgreen: taky mám narozky hned začátkem ledna a tak takové půlkulatiny. Letí ten život hrozně. Alespoň, že dneska přituhlo, kdyby ještě trochu sněhu napadlo, bylo by to veselejší, do včera všude jen bláto a nic. Já včera sedla a začala koukat po letní dovolené :mrgreen: ale nic moc jsem nevybrala.Ale zimní slunovrat za námi, ještě dva měsíce a je březen, to už uteče :mrgreen: bude sluníčko a bude zase dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
28.12.19 09:01

@Šáruší na si užívám, že nemusím s holkou obíhat kroužky třikrát týdně, je to fajn. Jeden den ma dva, takže je ti úplně blbý v zimě.
Jo, těším se na jaro. Na léto už méně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6104
28.12.19 09:01

Ja si vnitrne dal uzivam Vanoce, ktere pro me konci az 6. ledna. Naopak ted je konecne klid a pohoda, stromek tu nadherne zari a voni, proste pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama