Divná ovulace nebo těhotenství ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 22:03
Divná ovulace nebo těhotenství ?

Ahoj holky, jdu na vás s dotazem. Momentálně jsem cca v půlce cyklu, po posledním potratu nemám přesnou ms, ale tato byla docela slabá. Asi před týdnem jsem měla ovulaci, nebo aspoň tak, jak ji poznám. Jenže od neděle, mám nafouklé břicho a to ani nemusím jist, čas od času mě bolí žaludek, klasika bolest zad a podbrisku jak při ms a ty nálady, no hrozný.. Častěji mě to nutí na záchod, zbytečně. A hodně mi klesá tlak, což mi několikrát ukázalo tehu, ale se špatným koncem.
Nemívám to, proto by mě zajímalo jestli to některá z vás zažila a čím to bylo.
Děkuji za jakékoli odpovědi ;)

Reakce:
Anny A
Kecalka 447 příspěvků 05.06.19 23:17

Jestli si mela pred tydnem ovulaci, tak to nejsi v pulce cyklu, ne? Pulka cyklu byva ve dnech kolem ovulace. Takze jsi v druhe pulce a tohle co pises, ty priznaky, mohou byt PMS. A jestli myslis, ze jsi tehu, tak budes asi muset pockat na testik, takhle ti nikdo nerekne, co z toho to muze byt. Ja tyhle příznaky, nebo podobne, mela i 10dni pred menstruaci a kdyz jsem byla tehu, tak taky. Tezko rict. Myslim si ze podle priznaku tyden po ovulaci nemuzes poznat, jestli bude těhotenství prosperujici. To pozna az doktor na ultrazvuku. :?

Váš příspěvek
Reklama