Reklama

Divná tekutina z prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petjir
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 09:13
Divná tekutina z prsou ???

Dobry den holky snažíme se s manželem o miminko od října jo není to moc ale pokazdne to dostanu… no pri milostných hrátkách mi tak najednou manžel říká ze jak mi prsa zuzla :D nebo jak bych to rekla tak ze citi ze tam neco teče no tak jak jsem se tak sprchovala tak jsem jemně zmackla a opravdu je to takové divné jako kdyby průhledné az do žlutá :( nevim proc ale mam pocit jakoby to byla příčina ze nemůžu otěhotnět jinak mam maleho toho jsem kojila 17 měsíců a už nekojim dlouho od rijna 2014…

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 24.01.17 09:24

@petjir Pokud nejsi těhotná nebo aktuálně nekojíš, tak bys měla ihned ke gynekologovi, aby ti to zkontroloval. Určitě to není normální stav, pokud nekojíš nebo nejsi těhotná.

Petra Z
Hvězda diskuse 51825 příspěvků 24.01.17 09:30

@petjir mlezivo......za­volat dr. a ona vezme krev a zjistí hladinu hormonů…
Může to být vysoký prolaktin…

Tunrida
Hvězda diskuse 47202 příspěvků 24.01.17 09:34

Mne po zmacknuti trochu vyteklo z prsou az do dalsiho tehotenstvi. Nekojila jsem uz 2,5 roku.

petjir
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 09:44

No těhotná rekla bych ze ne kdyz mam MS a mam silenou krec jo ale ted týden před MS jsem mela divné chutě no :)… no asi teda budu muset zajít za tim doktorem

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31611 příspěvků 24.01.17 09:46

Když jsi už kojila, tak je normální, že i měsíce, i roky po tom se dá vymáčknout pár kapek.

petjir
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 09:51

@slavuska1 takže myslite ze je to tím ze jsem uz kojila? Ja nevím jako kdyby mi manžel jak je mel v puse ze neco tam je tak to nevím jak jsem byla pak ve sprse tak jsem zkoušela zmáčknout a teklo jak s jednoho tak s druheho a s toho druheho kapku vic…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama