Divné chování od nového přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 16:11
Divne chovani od noveho pritele

Dobry den, prosim o radu, jestli ma tenhle vztah cenu udrzovat nebo ne. Chodime spolu skoro 4 mesice, mezitim se se mnou jednou rozesel, ze na me nema cas. Po par dnech se vratil a litoval neuvazeneho rozhodnuti, tak jsem spolu pokracovali dal ve vztahu. Je obcas naladovy, ale jinak funguje vsechno jak ma, pomaha mi se vsim, je pozorny atd. Proste vse co od muze ocekavam on ma. Ale.. na stedry vecer prisel vecer, vse bylo ok az do chvile kdy jsem od nej neco chtela a on to neudelal, byla to takova legrace z moji strany a me otravilo, ze nespolupracoval a byla jsem uz po celem dni unavena, tak jsem zareagovala trochu podrazdene, jako proc tohle dela a ze si prijdu blbe. On se zvedl ( to byla pulnoc) a rekl mi, ze nebude koukat na muj otraveny ksicht na Vanoce a odjel.. vcera mi jen napsal dve zpravy, ze jsem ukazala pravou tvar a ze jsem mohla zvednou p*del a udelat to sama. Ja mu poslala vysvetlujici zpravu jak jsem to myslela, ale on me ignoruje. Neni to uplne poprve co reaguje prehnane na malou roztrzku, ale tahle reakce, ze me opusti v noci na Vanoce a ignoruje me cele svatky mi prijde silena. Navic mam deti, takze to zkazilo svatky nam vsem, i kdyz se snazim chovat normalne tak me strasne trapi, ze se na me vykaslal. Ma to vubec cenu, kdyz je to takhle uz na zacatku?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Adrasteia
Závislačka 2849 příspěvků 1 inzerát 26.12.18 16:15

Nemá to cenu, zvlášť když máš malé děti. Kdyby se tohle stalo po deseti letech soužití, ale po čtyřech měsících? :roll: Já tedy nevím, ale nového chlapa bych dětem do života tahala až v okamžiku, kdy bych si byla vztahem jistá.

rozand
Závislačka 4115 příspěvků 26.12.18 16:15

Tahas chlapa po 4 mes domu detem na Vanoce? Tys jim zkazila ty…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 16:16

Ale tak to neni.. jde o to, ze jsem kvuli tomu bez nalady, ne ze ho taham o detem :rolling_eyes:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 16:17

Deti uz spaly samozrejme kdyz prijel, vubec o tom nevi.

Akinee
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 26.12.18 16:19
@Anonymní píše:
Deti uz spaly samozrejme kdyz prijel, vubec o tom nevi.

Ukonči to dřív než se octneš v bludném kruhu a děti zároveň s tebou. Nebo si ho nechej jen na nezávaznou š.ukačku a nepovažuj ho za přítele. Přítel nezdrhá.

Příspěvek upraven 26.12.18 v 16:22

Adrasteia
Závislačka 2849 příspěvků 1 inzerát 26.12.18 16:20
@Anonymní píše:
Ale tak to neni.. jde o to, ze jsem kvuli tomu bez nalady, ne ze ho taham o detem :rolling_eyes:

Tak se věnuj dětem, abys jim to nekazila a na chlapa kašli. Už bych se mu neozvala. Jako když už teď řešíte takové roztržky, co budete dělat po prá letech?

Dája999
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 26.12.18 16:21
@Anonymní píše:
Dobry den, prosim o radu, jestli ma tenhle vztah cenu udrzovat nebo ne. Chodime spolu skoro 4 mesice, mezitim se se mnou jednou rozesel, ze na me nema cas. Po par dnech se vratil a litoval neuvazeneho rozhodnuti, tak jsem spolu pokracovali dal ve vztahu. Je obcas naladovy, ale jinak funguje vsechno jak ma, pomaha mi se vsim, je pozorny atd. Proste vse co od muze ocekavam on ma. Ale.. na stedry vecer prisel vecer, vse bylo ok az do chvile kdy jsem od nej neco chtela a on to neudelal, byla to takova legrace z moji strany a me otravilo, ze nespolupracoval a byla jsem uz po celem dni unavena, tak jsem zareagovala trochu podrazdene, jako proc tohle dela a ze si prijdu blbe. On se zvedl ( to byla pulnoc) a rekl mi, ze nebude koukat na muj otraveny ksicht na Vanoce a odjel.. vcera mi jen napsal dve zpravy, ze jsem ukazala pravou tvar a ze jsem mohla zvednou p*dela udelat to sama. Ja mu poslala vysvetlujici zpravu jak jsem to myslela, ale on me ignoruje. Neni to uplne poprve co reaguje prehnane na malou roztrzku, ale tahle reakce, ze me opusti v noci na Vanoce a ignoruje me cele svatky mi prijde silena. Navic mam deti, takze to zkazilo svatky nam vsem, i kdyz se snazim chovat normalne tak me strasne trapi, ze se na me vykaslal. Ma to vubec cenu, kdyz je to takhle uz na zacatku?

Vážně se musíš ptát, jestli má cenu pokračovat ? :think:
Ne, nebyla bych s někým, kdo se chová a mluví jako buran.

Černá vdova
Extra třída :D 11044 příspěvků 26.12.18 16:23

Možná čekal na záminku a možná nemá stejný smysl pro humor, jako máš Ty.
Vybarvil se poměrně brzy a lepší to asi nebude. Podle mě to nemá smysl udržovat, i když chápu, že Ti to bude hodně líto. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 16:23

@Dája999 On takhle normalne nemluvi, ale z toho co se stalo predevcirem je mi spatne, vubec nechapu co jsem udelala tak strasneho, ze se musel zachovat az takhle :disappointed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 16:24

@Černá vdova No prave, hrozne me to boli a hledam chybu u sebe..

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 26.12.18 16:24

Toto je boj o to, kdo bude mít ve vztahu navrch. Pokud teď půjdeš do kolen a ustoupíš, už navždy ho budeš poslouchat. Takového chlapa nebrat.

maja45
Povídálka 32 příspěvků 26.12.18 16:24

Nemá to cenu. Takovéhle problémy po 4 měsících vztahu ?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17322 příspěvků 26.12.18 16:26
@Anonymní píše:
Dobry den, prosim o radu, jestli ma tenhle vztah cenu udrzovat nebo ne. Chodime spolu skoro 4 mesice, mezitim se se mnou jednou rozesel, ze na me nema cas. Po par dnech se vratil a litoval neuvazeneho rozhodnuti, tak jsem spolu pokracovali dal ve vztahu. Je obcas naladovy, ale jinak funguje vsechno jak ma, pomaha mi se vsim, je pozorny atd. Proste vse co od muze ocekavam on ma. Ale.. na stedry vecer prisel vecer, vse bylo ok az do chvile kdy jsem od nej neco chtela a on to neudelal, byla to takova legrace z moji strany a me otravilo, ze nespolupracoval a byla jsem uz po celem dni unavena, tak jsem zareagovala trochu podrazdene, jako proc tohle dela a ze si prijdu blbe. On se zvedl ( to byla pulnoc) a rekl mi, ze nebude koukat na muj otraveny ksicht na Vanoce a odjel.. vcera mi jen napsal dve zpravy, ze jsem ukazala pravou tvar a ze jsem mohla zvednou p*del a udelat to sama. Ja mu poslala vysvetlujici zpravu jak jsem to myslela, ale on me ignoruje. Neni to uplne poprve co reaguje prehnane na malou roztrzku, ale tahle reakce, ze me opusti v noci na Vanoce a ignoruje me cele svatky mi prijde silena. Navic mam deti, takze to zkazilo svatky nam vsem, i kdyz se snazim chovat normalne tak me strasne trapi, ze se na me vykaslal. Ma to vubec cenu, kdyz je to takhle uz na zacatku?

Asi mu ta tvoje pr.del při nedostatečně zvednutá potom, co jsi připravila celé vánoce, kmitala kolem vaření, kmitala kolem dětí a on přišel se poveselit. No nevím holka, kam jsi ji teda měla ještě zvednout? 8o Jak měly děti zkažené svátky, když ho ani neviděly? To, že nemáš náladu, tak ji kazíš i dětem kvůli tomu, že chceš chlapa, pro kterého nedostatečně hýbeš pr.de.lí? Vzpamatuj se. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 16:28

Ja to asi i vim, ze to nema cenu, ale zamilovala jsem se a tech par mesicu tomu davala vsechno a verila, ze konecne mam partaka pro zivot. Jsem strasne zklamana, ze zas nic a tezce to nesu. Vim, ze o proti jinym pribehum, kdy je par spolu roky a neco se stane je tohle nic, ale i tak me to hodne mrzi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >