Reklama

Divne nalady a nespavost v 37tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Contti
Nováček 7 příspěvků 07.12.17 01:23
Divne nalady a nespavost v 37tt

Ahoj holky, mam takovy dotaz. Jsem prvorodicka a jsem ve 37tt muj TP je 30.12. Ale nejak mam pocit ze to bude driv. Posledni 4 dny nemuzu vubec spat, usnu az tak ve 4-5 rano, nejsem ani nejak unavena. Do toho vecer mam i pocit nervozity ani nevim z ceho, porodu se nebojim :nevim:. k tomu mi zacali uz i poslicci a dnes jsem mela i prujem. A samozrejme mam prehnanou potrebu zkraslovat a uklizet byt. Je to normalni? Obavam se abych neporodila drive, jelikoz partner prijede do ČR az 19.12 tak at stihne porod. Mela to nejaka z vas taky tak? :think:

Reklama

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37850 příspěvků 07.12.17 02:06

@Contti každá jsme jiná a je jiný i každý porod. Průjem může znamenat čištění před porodem, ale taky to může být z nervozity, ona je psychika mocná čarodějka. Já byla v 36tt na pizze - to bylo pondělí, v úterý průjem a říkala jsem si, že to je z pizzy a ve středu mi praskla voda a ve čtvrtek porod. Poslíčky jsem neměla, byt jsem nechystala a spala jsem tak nějak normálně. Nikdo ti neřekne kdy to přijde, ale držím palce, ať to chlap stihne a ať je vše rychlé a v pohodě

Kajak18
Kecalka 220 příspěvků 07.12.17 04:13

Tak to máme termín úplně stejně. A jak vidíš, taky nespím. Já teda zaberu kolem jedenácté a pak se kolem třetí vzbudím a čumím do tmy, ráno bych pak spala až bych brečela, ale to už mě první dcera nenechá :). Průjem můžeš mít s čehokoliv. A to jestli porodiš dřív nebo později, ti stejně nikdo nikdy neřekne. Uklízení před porodem je podle mě taky normální, hold to chceš mít doma pěkný, až tam poprvé poneseš nového člena rodiny a navíc si u toho pěkně pročistíš i hlavu a nemyslíš na věci okolo porodu. Drž se, ono už to teď uteče. Přeji hlavně pohodovej porod, kterej prožiješ spolu s přítelem.

Marben
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 07.12.17 06:01

Mame to podobne, začínám 38 tt, akorát se budu chystat na monitor a kontrolu - jdu v 7:00.
Uklizeni je normální, ja uklizim pořad ale bez výsledku (mam doma samé chlapy) a az budu par dni v porodnici přesně vím do jakého bordelu s miminkem přijdeme :nevim: :mrgreen:
Spaní taky na prd, ale kdyz to jde hodim si hodku dve přes den, kdyz mam prvního ve školce, chlapa v práci a nevlastní děcko ve škole.
Držím palce, ja bych nejraději šla rodit hned at jsme na Vanoce uz v klidu doma :)

lovethelife
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 2 inzeráty 07.12.17 08:43

Já jsem 39. týden a mám to např. 3 dny tak a pak zase 3 dny onak… je to naprosto nevyzpytatelný, průjmy už nesleduju, posly mám už 2 měsíce, od pondělka jsou docela hustý a stejně se neodvažuju tipovat, zda se to blíží, ale strašně bych chtěla… noc na včerejšek strašný, vůbec jsem nespala, bylo mi blbě, noční můry, v posteli jsem byla za trest. Na dnešek do mě na noc snad zase někdo píchnul ňákou drogu… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >