Divné nekonečné kontrakce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
349
2.1.22 22:38

Divne nekonecne kontrakce

Zdravim,
povazujete prirodzeny porod za bezpecny? Po zlej zkusenosti zvazujem porod SC. Prvy porod trval 30 hodin, 2× ma poslali domov, cestou domov mi zacali takmer nonstop trvajuce kontrakcie, prestavky 10 sekund. Mamka ma po hodine dotiahla naspat do porodnice, cestou sa to ukludnilo. Nedavno som sa docitala, ze dite sa pocas prestavok okyslicuje…to znamena, ze sa syn dlhodobo dusil. :? V porodnici sa mi uz divne kontrakcie nikdy nezopakovali. O par hodin zacal na porodnom boxe pipat monitor, dali ma na kyslik, na monitore bolo cislo 70 :nevim: tep? tlak? Potom to prestalo, hodinu sa nic nedialo a po hodine sa rozhodlo, ze bude najlepsia akutna SC. Na operacnu salu ma viezli v klude, dieta bolo v poriadku…preto ma prekvapilo, ked som o par dni v sprave citala skore 7/10. Je toto mozne pri sekcii? Som tehotna, preto riesim ci ist do toho zas. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
799
2.1.22 23:16

Ve zprávě máš i rozepsané kde byl 1 bod místo 2 a co teda bylo špatně. Každý porod je jiný, jentak preventivně bych na císaře nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24117
2.1.22 23:23

Jednu sekci máš za sebou, tak není důvod se stresovat a rodit normálně. Taky jsem to striktně odmítla, nakonec jsem sice rodila přirozeně, ale jen proto, že to byl předčasný porod. Kdybych rodila v termínu, tak jedině sekcí. Ty nervy za to nestojí a plánovaná sekce je pro dítě bezpečnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat