Divné oči na fotce s bleskem

Anonymní
25.12.19 16:39

Divné oči na fotce s bleskem

Asi hloupá otázka, ale nevíte čím to může být, že mi úplně na každé fotce s bleskem svítí bíle obě oči? Nikomu jinému to nedělá :nevim: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3512
25.12.19 16:52

Nechci tě plašit kvůli nějaké blbosti, ale VE VELMI VZÁCNÝCH případech se tak náhodně odhalí nádor. Spíš to ale bývá u dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
25.12.19 17:05

Rozhodně na oční a to v nejbližší možné době…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
25.12.19 17:45

Ano, také jsem četla, že to může znamenat nádor. Nechala bych se vyšetřit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22991
25.12.19 19:26

Nemusi to být nador, ale třeba „jen“ oční vada. Určitě na oční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 23:34

To jste mě docela vyděsily. Co jsem tak koukala, tak ten nádor je spíše v jednom oku a ne v obou, nebo? Před devíti měsíci jsem byla na očním kvůli tomu, že jsem z ničeho nic pár minut špatně viděla a přidaly se divné kruhové záblesky. Tak mi kontrolovali oči jestli nemám odchlíplou rohovku či co. Prý vše v pořádku.. to by poznali nebo ne? Nakonec z toho byla migréna s aurou, kterou jsem později ještě párkrát měla. Ještě jsem to ukazovala švagrovi, ale on je optik a říkal, že je to nejspíš jen odraz od sítnice. Každopádně na oční si určitě zajdu pro svůj klid.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 00:12

Správně by měly oči na takové fotce svítit červeně (to je ten odraz od sítnice, odborne tzv. červený reflex). Bílý odraz na každé fotce není normální, s nádorem bych hned neplasila, podobně se může projevovat řada dalších, ne tak závažných věcí, např. šedý zákal. Minimálně konzultaci a kontrolu na očním by to chtělo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 00:18

Ještě mě napada jedna věc, která by to mohla vysvětlit. Nektere foťáky jsou nastavené tak, aby ten červený reflex potlacovaly. Nefotis se s něčím podobným? :lol: Zkus s tím svým foťákem vyfotit někoho jiného z rodiny, jestli mu to nahodou nebude dělat také.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 00:49
@Anonymní píše:
Ještě mě napada jedna věc, která by to mohla vysvětlit. Nektere foťáky jsou nastavené tak, aby ten červený reflex potlacovaly. Nefotis se s něčím podobným? :lol: Zkus s tím svým foťákem vyfotit někoho jiného z rodiny, jestli mu to nahodou nebude dělat také.

Bylo to foceno mým a manželovým mobilem. Děti měli normální nebo červené oči. Když se ale vyfotím zblízka, tak mám oči normální a už se mi povedlo i pár fotek, kde mám oči červené. Tak já nevím :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat