Divné partnerovo chování, nebo moje?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
69
31.12.19 11:38

Divné partnerovo chování nebo mé?

Jsme s přítelem něco málo přes dva roky. Posledni tři měsíce spolu bydlíme. Dřív mi partner psal velmi často a o všem, často jsme si po psaní dělali srandu posílali si fotky atd. Ale jakmile jsme spolu začali bydlet tak je to jiné. Pokaždé když odjede do prace, nebo za rodinou či kamarády tak mi přijde že pro něj přestávám existovat, jak kdybych ho nezajímala. Nemá potřebu mi psát, kolikrát se třeba celou směnu neozve ale když se nudí tak napíše. Musím podotknout, že má práci kde čas na to prostě má. A když jsem se ho na to ptala, tak mi řekne že ho to prostě ani nenapadne aby mi napsal na dobrou noc že na to není a když se vidíme vecer a nebo když odjede v poledne a vrátí se ráno tak, že si myslí že se nic neděje když se neozve. Ale mě to přijde, že mu jsem jen dobrá když se nudí a jinak ho nezajímám. A přijde mi že, když se neozve tak že mu ani nechybim a ani si na mě nevzpomene a ve finále si myslím, že je vlastně oděme rád pryč. A ještě ke všemu když vím, že si neustále píše s kamarády a kouka na Instagram, ale aby napsal své holce tak to ne. A čím víc se na to soustředím a přemyslim a když jsem mu to řekla tak o to víc prostě nepíše. Tak já nevím jestli to jen zvelicuji a je problém ve mě, a nebo jestli je to opravdu divně chování. Ale když jsme spolu tak je to fajn jen já m pocit, že když odjede tak, že mě nemá rád a nemyslí na mě a ze mu ke určitě bezeme líp když mu nestojím ani za blbou zpravu. :,( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1197
31.12.19 11:44

Chlapi, teda vetsina, na to neni. Pises, ze jinak mate pekny vztah. Bydleni je jine nez jen chozeni, druheho poznas do hloubky, musite resit kazdodenni vsednosti, opravdu to neni uz tak, jako kdyz jste spolu jen chodili. Ale neznamena to, ze by te mel mene rad, to si nemyslim. Myslim, ze se na nej moc upinas. Mas sama kamaradky, zajmy, zaliby? Neni dobre, ani v dlouhodobem vztahu, se tohoto vzdavat…suma sumarum, u vas nic neobvykleho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
31.12.19 11:50

No je pravda že já jsem spíš vlk samotář a nikdy nejsem neměla nějak extra kamarádky a nikdy jsem nikam nějak nechodila. Zájmy mám ale většinou jsem doma a když je on se mnou doma tak je to všechno ok, ale jak odjede a neozve se tak začínám přemýšlet nad tím proč, co jsem udělala, zda si na mě vůbec vzpomene atd. On je opak mě a on má furt potřebu si s někým psát jezdit přespávat k rodičům jednou za čas. A já to prostě nechápu protože já taková nejsem a nerozumím tomu o čem si každý den můžou psát a pak když vidím že často kouká do telefonu a furt si s někým píše tak přemýšlím s kým a s jakou kamarádkou a zda mě nepodvadi atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
31.12.19 11:52

No ja bych rekla, ze to je jednoduche. Kdyz jste spolu nebydleli, tak jste si byli navzajem vzacni.

Je uplne normalni, ze kdyz se vidite doma kazdy den, ze ten pocit vzacnosti zmizi. Tebe to udivuje?

Navic si dokonce myslim, ze do prace si clovek chodi odpocinout od toho druheho. Nezapomenu, jak manzel byl jedno leto doma asi 2 nebo 3m, protoze menil praci a nejak to nevyslo a nez nasel druhou, tak byl doma cele leto. Ja byla castecne na materske a castecne chodila do prace a diky bohu za to, protoze byt s nim doma 24/7 dva tri mesice, tak zesilim. Clovek si POTREBUJE odpocinout od toho druheho, jinak ma ponorku nez se nadeje.

Pod carou, chovani tveho partnera mi prijde naprosto normalni a spis se mi zda, ze na nem nejak nezdrave visis. To nemas vlastni zajmy, ktere by naplnily tvuj volny cas? Ja se nenudim prakticky nikdy. Brouzdam na netu, ctu si, co noveho na emiminu, hledam zajimave recepty, siju, zahradnicim, etc etc etc. Kdyz se fakt nudim, zapnu si playstation a hraju nejakou hru. Spis mi nestaci cas, abych udelala uplne vsechno, co bych rada udelala.

Ay si muj partner obcas i stezuje, ze na nej nemam cas. To se mu pak musim v zajmu rodinne pohody venovat. Diky bohu on na me nevisi a hledi si taky svych zajmu, kterych ma pozehnane,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
31.12.19 11:52

Nebuď stíhačka, pokud o něj nechceš přijít. Buď si to srovnáš v hlavě, nebo se mu zprotivíš. Už máš k tomu nakročeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
31.12.19 11:58

Podle mě to moc hrotíš. Když jsme s mužem spolu nebydleli, tak jsme si volali každý den a psali několikrát denně. Teď si napíšeme max. kup mlíko nebo kdy přijedeš. Je to normální. Sice si už nepíšeme, ale zato spolu trávíme víc času, takže si vše řekneme. A když je manžel v práci, tak fakt neřeším, jestli na mě myslí nebo ne. Nevím kolik ti je, ale jestli víc jak 15, tak fakt řešíš blbosti. Zkus se zabavit nějakou činností, ať nevymýšlíš problémy, které nejsou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
31.12.19 11:59

Příjde mi normální, že po sestěhování potřeba vypisovat si prostě klesá. Jak píše warita, je potřeba si od sebe taky odpočinout. Venuj se svým konickum a zalibam a nebuď na chlapovi závislá. Čím více se budeš dožadovat pozornosti, tím méně se mu do toho bude chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14859
31.12.19 11:59

@Dudyn Tak už spolu bydlíte, tak mi taky přijde zbytečné si pořád vypisovat, vždytˇsi můžete popovídat pak doma :nevim: Nechápu, co by měl pořád hlavně psát? Když odejde z domu, tak tě nemá rád, protože nepíše? Trošku si to v tý hlavně srovnej, kdyby nebyl internet, tak by ti měl posíla dopisy abys neměla pocit, že o tebe nestojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15649
31.12.19 12:04

Řešíš blbosti. Každej vztah se vyvíjí a ta počáteční zamilovanost kdy si píšete o každým prdu jednou vyprcha, ale to neznamená že na tebe ten druhej kašle. By mě zajímalo co by si dělala dřív když nebyly mobily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
31.12.19 12:07

Já to sice chapu, ale když vím že on na tom mobilu je neustále a furt si s někým píše a pak se třeba cely den nevidíme a nestojím mu ani za jednu zprávu tak to je divný. Ještě když vim že jinak píše furt o samých kravinach atd. A přijde mi i divný to, že když se pohadame a on třeba jede k rodičům tak ani nenapíše třeba promiň nic. A když jsem mu to řekla tak rekl: řekl jsem ho než jsem odjížděl a nevidím důvod to opakovat, je to absurdní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Waterfall
31.12.19 12:07

Zapracuje na svém sebevědomí, je tam kámen úrazu.

A jako druhá věc, co kdybys mu začala psát ty? Aby odpověděl? A ne jen čekat až napíše?

• Citovat
  • Nahlásit
1093
31.12.19 12:18

Mobily a sociální sítě jsou zlo, já to říkám furt. :) Lidi bez toho půlden nevydrží. Kamarádům píše, protože zřejmě s nimi řeší jiné věci než s tebou ( např. oni řeší auta, ty chceš vypisovat sladké řeči… fabuluju) a navíc je nevidí denně, s tebou bydlí. Mi manžel občas napíše do práce a moc ráda teda nejsem - nestíhám odepsat a pak mám výčitky, naštěstí je mu to jasné. Proč by se ti měl v sms omlouvat? Jednak je to lepší osobně a druhak si úplně umím představit, jakou konverzaci by to pak spustilo - není nic horšího než řešit po zprávách problémy ve vztahu. Vyprdni se na zprávy a těšte se ze vzájemné společnosti v reálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
31.12.19 12:29

No jenže on má i dost kamarádek se kterými si píše. Sice se znají x let ale i tak, když si s nemá píše x krát to týdně tak pak člověka napadají různé věci. No sebevědomí mám nulové ale nějak se mi ho furt nedaří zvednout, prostě nevím jak na to. Z toho jsou dny kdy jsem fakt v pohodě a je mi to jedno že sice je vedle mě ale buď hledí do mobilu a nebo kluka na tv/pc- hraje hry ale z toho se pak začneme hádat o všem moznem protože mě přijde že jsem doma na vše sama, pak mi přijde že mě už nemá tak rád kdyz mi nedá ani pusu kolikrát a pak stačí nějaký pídí podnět a já vyletnu. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
31.12.19 12:31

Bacha na tohle tvoje chování. Může se stát že to partnera začne postupně dusit a přestane ho to s tebou bavit.Znam to opačně kdy na mě partner takhle visel a je to nepříjemný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
31.12.19 12:35

Ježiš to je mor, tohleto vypisování o ničem :lol: Z mého pohledu se on naopak začal po sestěhování chovat normálně :palec: Ještě že to po mně manžel nechce, ani nevím, co bych mu měla třeba za dnešní dopoledne sdělovat, kromě nákupního seznamu… že mladej spadl z postele mu můžu říct, až se vrátí, pokud se mi teda do té doby nestane něco zajímavějšího :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat