Divné pocity pod levou lopatkou a podžebřím

Anonymní
2.1.20 01:09

Divné pocity pod levou lopatkou a podžebřím

Ahoj všem, už delší dobu mě trápí podivné pocity v oblasti pod levou lopatkou blíže k páteři. Někdy je to píchání, někdy pocit jako by se mi tam doslova roztahoval nějaký balonek, ale nejčastěji jsou to jakoby pohyby střev, vím, že to zní šíleně. Zkrátka v tom místě cítím jakýsi pohyb, který poté někdy pokračuje do levého podžebří. Když jdu na velkou, často cítím tlak právě v tom místě v zádech a v podžebří, který potom poleví. Jsou dny, kdy necítím nic a pak to zase začne. Docela i trpým nadýmáním, chuť k jídlu mám stejnou, nehubnu. Občas mívám průjem.
Byla jsem na sonu břicha, sonde do zaludku, rtg plic a patere. Čeká mě ještě kolonoskopie. Nevím, jestli jsou ty bolesti od zad, mam vadne drzeni tela a roky jsem nosila hloupe tasku na levem rameni. Spíš mi připadá, že ty bolesti jdou jakoby zevnitř. V rodině máme střevní záněty, intolerance, Crohnovu chorobu.
Bojím se, co mi je. Vysetreni zatim neukazaly nic až na nízké železo. Nemate nekdo radu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28024
2.1.20 07:11

Tak pokud vás čeká kolonoskopie, počkala bych. Jinou řadu stejně nedostanete, než dosetrit to. Jenom jestli ještě dělali odběry na lepek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat