Divné pohyby 33.týden těhotenství, co by to mohlo být?

228
2.6.15 22:23

Divné pohyby 33.tt co by to mohlo být?

Ahoj těhulky,
docela jsem vylekaná, už více jak půl hodiny cítím jak se mimi tak jako chvělo a potom takový rychlý pravidelný vlnění, je to pravidelný v jednom místě. Už jsem chtěla jít spát a nejde to s tím usnout, tak mám strach, aby nebylo něco s mimi, na škytavku se mi to nezdá, že by takhle dlouho škytalo, nevíte co by to mohlo být? Manžel je na noční, tak nevím, jestli nemám plašit… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49241
2.6.15 22:24
@korunkaa píše:
Ahoj těhulky,
docela jsem vylekaná, už více jak půl hodiny cítím jak se mimi tak jako chvělo a potom takový rychlý pravidelný vlnění, je to pravidelný v jednom místě. Už jsem chtěla jít spát a nejde to s tím usnout, tak mám strach, aby nebylo něco s mimi, na škytavku se mi to nezdá, že by takhle dlouho škytalo, nevíte co by to mohlo být? Manžel je na noční, tak nevím, jestli nemám plašit… :,(

já bych raději plašila… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609
2.6.15 22:26

@korunkaa taky bych plašila a jela pro jistotou na kontrolu. Max tě pošlou domů, že je vše OK a ty se aspoň v klidu vyspíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
2.6.15 22:26

Jela bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
2.6.15 22:29

@korunkaa Já bych zavolala do nemocnice a oni ti asi i sami řeknou ať se jim přijedeš ukázat. Uklidní tě to! Jak radí holky je lepší jet na kontrolu. Držím palce ať je vše v pořádku :kytka:!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
2.6.15 22:36

Tak asi jo, doufám, že bude všechno ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
2.6.15 22:37

@korunkaa treba si jen naslo nejakou novou zabavu :) taky bych ale minimalne volala dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
2.6.15 22:38

@korunkaa Věřím, že ano, ale určitě budeš klidnější když budeš mít jistotu a kontrolu :kytka:. A dej prosím vědět jak jsi dopadla! Budu na tebe myslet!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
2.6.15 22:40

Napadlo m jestli se mimco nepretaci hlavou dolu. Nebo poslicci, nejak si to chveni moc neumim predstavit, kazdopadne bych jela k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.15 22:45

@korunkaa plaš, reději 3× zbytečně plašit, než jednou pozdě. Škytavka je jiná, to poznáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
2.6.15 22:54

Me se třeba mimino často hýbe tak, ze mi to připomíná, jako když se oklepava pes nebo kdyz me otrepe zima. Pokud to to tvé ale do ted nedelalo, tak bych asi cinkla do porodnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10854
2.6.15 23:06

Kvůli „jiným“ pohybům jsem do porodnice jela při druhém těhotenství. PA řekly, že je to dobře. Pokud se miminko hýbe častěji, méně, nebo jinak než normálně, je lepší ho zkontrolovat. Malá se hýbala 3 hodiny vkuse, kopala, bouchala, bolelo to. V porodnici na pásech se uklidnila, ale záznam nebyl úplně dobrý, musela jsem přijet druhý den na kontrolu.

U první dcery jsem byla hospitalizovaná a večer při kontrakci pohyby ustaly a tak divně vrzalo v břiše. Ráno jsem začala rodit a byla zkalená voda. Monitor byl všelijaký, často padaly ozvy. Malá byla lehce přidušená. Při první (i další) stoličce jsem uslyšela stejný zvuk jako z břicha. 100% se mi tam v té chvíli vykakala. Měla šňůru několikrát omotanou kolem krku a hrudníku pod ručkama. Tiskla si ho.

Jela bych, klidně 100× zbytečně, než jednou pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
3.6.15 04:48

@korunkaa Ahojky tak jak je tobě a miminku? Volals jsi tam? Byla jsi na kontrole?… Snad je vše v pořádku a daří se vám dobře :hug:!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
15.6.15 20:33

Ahoj všichni, omlouvám se, že píšu až teď, ale bohužel, to dopadlo špatně a o miminko jsme přišli, šla jsem ihned na císaře, ale bohužel to nedopadlo dobře, malý po pár dnech umřel :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4465
15.6.15 20:35

@korunkaa :hug: to snad ani není možný…
Nechci se ptát, i když mě to zajímá.
Je mi to líto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek