Divné představy při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 22:43
Divné představy při sexu

Zdravím, obracím se na vás, protože o tomhle nedokážu mluvit ani s nejlepší kamarádkou.

Když mi partner dělá dobře, představuji si u toho, že má sex s nějakou jinou ženou (prostě to vidím před očima). Výjimečně dokážu vyvrcholit u jiných představ. Mám ráda když na mě mluví sprostě, ale když to nedělá, uchýlim se opět k těmhle představám. Měla jsem to tak i s předchozím partnerem a s těmi předtím jsem orgasmy neměla. Podotýkám, že realizovat představy rozhodně nechci. Jinak při masturbaci mám představy většinou jak sexujeme s přítelem jen my dva spolu.

Když se nad tím zamýšlím přijdou mi ty představy divné, ale prostě mě vzruší :nevim: Jsem jediný exemplář nebo je tu taky někdo takový?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 22:48

Mě varují daleko horší věci vůbec si z toho nedělám hlavu ;) :mrgreen:. Prostě kazdy je jiný a vzrušuje ho něco jiného. Já bych jídla v životě neměla nic se starým chlapem :jazyk:,ale představa sexu s nějakým starým oplzlym chlapem mě vzrušuje :think: teď, když mám své dny o to víc. :lol: :lol: :lol: :lol:

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 24.02.18 22:54
@Anonymní píše:
Mě varují daleko horší věci vůbec si z toho nedělám hlavu ;) :mrgreen:. Prostě kazdy je jiný a vzrušuje ho něco jiného. Já bych jídla v životě neměla nic se starým chlapem :jazyk:,ale představa sexu s nějakým starým oplzlym chlapem mě vzrušuje :think: teď, když mám své dny o to víc. :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo to mám stejně :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 22:56

@tyniste jsou to představy tak co jako? :P jako, kdyby to se mnou chtěl nějaký starsi navoneny skoro deda aspoň trochu k světu dala bych si říct :P :mrgreen:. Zkusit se má všechno i když :D :cert: :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 23:02
@Anonymní píše:
Zdravím, obracím se na vás, protože o tomhle nedokážu mluvit ani s nejlepší kamarádkou.

Když mi partner dělá dobře, představuji si u toho, že má sex s nějakou jinou ženou (prostě to vidím před očima). Výjimečně dokážu vyvrcholit u jiných představ. Mám ráda když na mě mluví sprostě, ale když to nedělá, uchýlim se opět k těmhle představám. Měla jsem to tak i s předchozím partnerem a s těmi předtím jsem orgasmy neměla. Podotýkám, že realizovat představy rozhodně nechci. Jinak při masturbaci mám představy většinou jak sexujeme s přítelem jen my dva spolu.

Když se nad tím zamýšlím přijdou mi ty představy divné, ale prostě mě vzruší :nevim: Jsem jediný exemplář nebo je tu taky někdo takový?

Myšlenky máme každý z nás. Je jen ve tvých rukou, jaké zahodíš a které využiješ. Určitě to nepovažuj za divné, má to tak většina.
Napadlo mě, jestli to není realizace obrazu sexu s tebou? Nebo si představuješ konkrétní ženu s ním? Jestli ta žena není konkrétní, představuješ si tedy jeho sex, což je správně, ne? ;)

LaraA
Kecalka 482 příspěvků 24.02.18 23:36
@Anonymní píše:
Myšlenky máme každý z nás. Je jen ve tvých rukou, jaké zahodíš a které využiješ. Určitě to nepovažuj za divné, má to tak většina.
Napadlo mě, jestli to není realizace obrazu sexu s tebou? Nebo si představuješ konkrétní ženu s ním? Jestli ta žena není konkrétní, představuješ si tedy jeho sex, což je správně, ne? ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 23:39
@Anonymní píše:
Napadlo mě, jestli to není realizace obrazu sexu s tebou? Nebo si představuješ konkrétní ženu s ním? Jestli ta žena není konkrétní, představuješ si tedy jeho sex, což je správně, ne? ;)

Většinou je to náhodná žena, ale někdy si představím konkrétní, nějakou naší známou. :oops:
Ta realizace obrazu mi dává smysl, protože mnohokrát žena nemá tvář, ale je v nějaké určité roli. Děkuji ;) Zakl.

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 25.02.18 00:07

Každý má jiný představi a každého vzruši něco jiného :) nemyslím si že je na tom něco špatného.

Detsa
Echt Kelišová 8483 příspěvků 25.02.18 00:32
@Anonymní píše:
Většinou je to náhodná žena, ale někdy si představím konkrétní, nějakou naší známou. :oops:
Ta realizace obrazu mi dává smysl, protože mnohokrát žena nemá tvář, ale je v nějaké určité roli. Děkuji ;) Zakl.

Pak si nemáš co vyčítat :). Ta známá je tam pravděpodobně jen z důvodu, že to je první žena, co tě napadne v tu chvíli.
Nemáš vůbec zač :kytka:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 01:16

Mám úplně stejný představy :D udělám se pouze u orálního sexu a nejčastěji si u toho představují právě to, že se koukám na manžela, jak si to užívá s nějakou jinou :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 01:19
@Anonymní píše:
Mě varují daleko horší věci vůbec si z toho nedělám hlavu ;) :mrgreen:. Prostě kazdy je jiný a vzrušuje ho něco jiného. Já bych jídla v životě neměla nic se starým chlapem :jazyk:,ale představa sexu s nějakým starým oplzlym chlapem mě vzrušuje :think: teď, když mám své dny o to víc. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: taky tak, ale ne že já s ním, ale te na něj taky koukám :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 01:36

Tak děkuji dámy, jsem ráda, že v tom nejsem sama. Poslední dobou sem si fakt už říkala, že je to divné. ;) Zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 04:12

A ja si zase nejradsi predstavuju, ze mam sex se zenou ja sama a muj nebo jeji manzel se na nas kouka a pritom si to taky dela :mrgreen: ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 06:24

Klid zakladatelko, me predstavy jsou uplne stejne ;) Obcas si rikam, jestli treba partner nezije v tom, buh vi, na jakyho chlapa myslim :mrgreen: To by asi cumel :lol:

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 25.02.18 07:50

Idealni partnerka do trojky :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama