Divné reakce od okolí

Anonymní
29.10.20 15:39

Divné reakce od okolí

Ahoj, mám přítele jsme spolu 6 měsíců. Už asi druhy měsíc vztahu se ke mě přestěhoval (mám svůj byt) klape nám to skvěle. Umíme spolu fungovat není vlastně žádný problém, ale je mladší než já. Je mi 24 a je mu je 20. Je zodpovědný, nepije prostě myšlením je úplně stejný jako ja. Budoucnost vidíme stejně. Bohužel máme dost zvláštní reakce od okolí…rodiče to neřeší (akorát můj táta ho neviděl ještě nemáme dobrý vztah), ale ostatní mají poznámky jako ze ztrácím čas, je mladý, je to děcko, vymění mě za mladší časem, ještě si neuzil no znáte to. Měli jste to někdo tak? Začíná mě to už dost prudit 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5163
29.10.20 15:44

V situaci, kdy Ty budeš chtít svatbu, dítě třeba za 4 roky…jemu bude teprve 24…možná ještě budeš čekat a za další dva roky se rozejdete…jemu bude teprve 26, :lol: klidně si najde osmnáctku, která mu dá se svatbou a dětmi ještě pokoj…zato Ty budeš ve svých třiceti lovit v přebraným rybníce. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5163
29.10.20 15:45

Nechápu, žes do toho vztahu šla. Ale pokud nikdy nechceš děti, prosím…užívej si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28307
29.10.20 15:49
@Anonymní píše:
Ahoj, mám přítele jsme spolu 6 měsíců. Už asi druhy měsíc vztahu se ke mě přestěhoval (mám svůj byt) klape nám to skvěle. Umíme spolu fungovat není vlastně žádný problém, ale je mladší než já. Je mi 24 a je mu je 20. Je zodpovědný, nepije prostě myšlením je úplně stejný jako ja. Budoucnost vidíme stejně. Bohužel máme dost zvláštní reakce od okolí…rodiče to neřeší (akorát můj táta ho neviděl ještě nemáme dobrý vztah), ale ostatní mají poznámky jako ze ztrácím čas, je mladý, je to děcko, vymění mě za mladší časem, ještě si neuzil no znáte to. Měli jste to někdo tak? Začíná mě to už dost prudit 🙄

Ne, našla jsem si staršího. Osobně jsem ve 24 byla spíš jako dvacetiletá nebo mladší. Takže by mi mohl vyhovovat. Teď mi dvacetiletí přijdou jako děti (je mi 42).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18301
29.10.20 15:50

Tak strašný rozdíl to není. Důležité je, jestli už měl před tebou jiné vztahy a jak to vidí do budoucna s dětmi. Pokud je chceš. A taky je důležité jestli už pracuje nebo ještě studuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 15:51

Zakladatelka
Děkuji za komentáře, ale nevím kde jste vzali ze děti nechci nebo on nechce nebo svatbu nechce. :nevim: Jsou třeba lidi kteří děti ve 24 klidně mít budou…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 15:53

Zakladatelka
Pracuje vydělává dost slušné peníze. Vzít si mě chce mluví o tom snad častěji než ja. Děti chce také nejpozději za 3 roky. Zdědil pozemek a do té doby když by vše šlo jak má by se stavěl baracek.

• Citovat
  • Nahlásit
60893
29.10.20 15:53

Tak na to kašli.. Jsou to 4 roky, to je prd.. Kdyby 20, tak se nedivím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
29.10.20 15:54

Hele v klidu, kdyz vam to klape a mate nejakou představu o budoucnosti, proc ne? Mame v rodine kluka, ktery si v 19 letech udelal dite s tricitkou :D a klape jim to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 15:57

Důležitý je, aby jste svatbu a děti chtěli ve stejném časovém horizontu. Proto jsem si našla o šest let staršího, protože si neumím představit, že bych s klukem v mém (nebo nedej bože o čtyři roky mladší) věku měla po svatbě a čekala plánovaně dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
1120
29.10.20 15:58

To jsou rady. Stary zhrzely zmije plivou jed kolem sebe, jelikoz jsou na pokraji menopauzy a nikdo je nechce a ty jsi na druhou stranu hrozne naivni decko. Byt tebou bych neresil okoli to te nemusi nejak zajimat, zij si svuj zivot a kdyz to klapne, tak to bude fajn a kdyz ne, tak svet nezbori a najde se nekdo jiny. Nech tomu volny prubeh a uvidis sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5280
29.10.20 15:59

Nevsimej si těch keců o dětech… Můj manžel je o rok a čtvrt mladší než já. Když jsme se brali bylo mu 22 a v jeho 21 mě zadal o ruku. Když mu bylo čerstvě 24 narodila se nám dcera a 3 roky na to syn. Jsme spolu 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
29.10.20 15:59

Kdyby jste to měli opačně, nikdo se nad tím nepozastaví. Kdyby vám bylo oběma o 10 let víc, taky ne. Já mám zase manžela o dost staršího a na začátku jsem si toho od okolí taky spoustu vyslechla. Teď máme třetí mimčo na cestě :srdce:
Píšeš, že budoucnost vidíte stejně, nic špatného o něm nepíšeš, jediný problém je okolí. Takže problém vlastně není žádný. Buďte spolu, když vám to klape a okolí neřešte :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
29.10.20 16:00
@Anonymní píše:
Důležitý je, aby jste svatbu a děti chtěli ve stejném časovém horizontu. Proto jsem si našla o šest let staršího, protože si neumím představit, že bych s klukem v mém (nebo nedej bože o čtyři roky mladší) věku měla po svatbě a čekala plánovaně dítě.

A ty dopredu vis kdy kdo bude chtit decka a svatbu. To je ulet. Tohle neni normalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.20 16:03

Tak jestli je mu dvacet, tak je jasny, ze z toho vazny vztah nebude. To kdyby mu bylo tricet, tak je jasny, ze spolu zestarnete. Co by se delo, kdyby mu bylo dvacet pet, tezko odhadnout :lol:.
No jeste ze mame ty statistiky - vsechno nam reknou uplne presne, akorat je mrzuty, ze jsou tak zprumerovany, ze do nich malokdo zapada :nevim:

Priklad z meho okoli: on sestnact, ona dvacet. Bylo z toho manzelstvi a deti.
Samozrejme ze vsichni okolo hned od zacatku vedeli, ze takovy vztah nema smysl… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama