Divně zapáchající moč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aajulinka
Závislačka 3960 příspěvků 08.02.13 11:15
divně zapáchající moč

Prosím o radu čím by to mohlo být.. je to cca týden co synovi (22měsíců) začala divně zapáchat moč. je to jakoby asfaltový smrad, nebo jak bych to popsala :roll: plínu má už jen na noc a když se ráno probudí, je to cítit v celém pokojíčku, nepročůrá se a je to cítit i na pyžamu.. tak nevím :think: nic mu není, chová se normálně, pindík ho trošku pobolíval, ale nevim jestli to bude tím, už to má dobrý. může to být nějaký zánět?? mám s močí dojít radši k doktorce? zase nechci zbytečně plašit ;)

Reakce:
steveka
Kelišová 5200 příspěvků 08.02.13 11:18

Ahoj, sla bych..kup si v lekarne zkumavku na moc, do ni stredni proud ranni moci a dones to k dr.

Gina108
Generální žvanilka 23861 příspěvků 08.02.13 11:26

A co používáte za pleny? Pořád ty samé nebo jste přešli na nový druh? A zapáchá tedy ta plena, nebo i ta moč, když se např. vyčurá do nočníku? Jestli vyloženě ta moč a není to plenou, šla bych s močí k mudr :think:

elanaa
Nadpozemská drbna 28913 příspěvků 08.02.13 11:30

Taky bych to nechala vyšetřit, pokud jde opravdu o moč a ne o reakci plenky s močí a taky pokud nebere nějaké léky (synovi strašně páchla moč při Stoptussinu kapkách). U mě třeba takový „penicilinový“ zápach moči spolehlivě (a jako jediný ukazatel, nemám k tomu žádné řezání při močení, bolesti v podbřišku atd.) detekuje zánět močáku, přemnožené E.coli.

aajulinka
Závislačka 3960 příspěvků 08.02.13 11:32

Pleny máme pořád ty samé a bude to nejspíš tou močí.. do nočníku jsem nečuchala, ale když mu dávám večer plenu novou, tak nezapáchá. zajdu tedy v pondělí. uvidíme

mia3
Kecalka 140 příspěvků 08.02.13 11:44

Ahoj, urcite sa stav u doktorky.. Dcera bola tiez v pohode, len jej smrdela moc rano (po noci, cez den nie) - mala E.coli. Antibiotikami sme to do tyzdna preliecili.

Measmille
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 08.02.13 14:25

Ahoj, já mám zkušenost, že když je mým dětem cítit moč, že budou nemocný (rýma, kašel, apod) je to pro mě takový signál, že se něco bíží

Váš příspěvek
Reklama