Divný cyklus - můžu být těhotná?

12.7.15 09:05

Divný cyklus - můžu být těhotná?

Ahoj, mám menší problém. Můj cyklus je tenhle měsíc vážně divný. Hned asi 2 dny po minulé menstruaci jsme s přítelem měli sex, no, spíš 3 minutový zasun protože se mu nechtěl postavit… Na konci ho do me parkrat strčil bez kondomu… Od té doby bylo vsechno v pohodě, ale jsem nějaká divná… Vždycky to tam dole pomalu vlhne až k ovulaci, týden před menstruaci mám vždycky nejvíc hlenu a pak je tam sucho az do menstruace. Teď je tam pořád sucho a za týden mám mít menstruaci. Cítím ze se zpozdí a snad ne kvůli těhotenství… Docela se bojím co to je… Říkám si že těhotenství je nepravděpodobný, že jsem neměla pledne období, skoro mu nestál, byl ve mě pár sekund… Taky mám už víc než týden menší zacpu a bolí mě břicho, ale to bude asi tou začnou… Taky cítím v podbrisku napětí. Vážně nevím co to se mnou je. To sucho je vážně divné, protože jsem suchá úplně, a taky nemám chut na sex, což jsem dřív měla hodně a při sexu moc nevlhnu… Nevíte některá z vás co to může být? Nemám možnost si dojít na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.7.15 10:13

A tehotensky test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
12.7.15 10:14

Možná cysta… :nevim:

• Citovat
  • Upravit
12.7.15 22:05

dotaz

Dobrý den, jsem tu nová a chci se zeptat zda je možné tedy, že jsem těhotná, beru HA minisiston vynechala jsem normálně na den 22.-26.6. a hned po 12 dnech od 8.7. do dneska 12.7. jsem to dostala znovu je to jiné než obvyklá menstruace, ale ne zas tolik. platíčko jsem měla tedy asi v půlce, prášky beru dál, takze jsem to dostala asi cca o 10 dni driv tudiz 2× v jeden mesic. tehotensky test jsem si udelala a vysel negativne. ale nikdy se mi nestalo od mych 14 let co beru prasky uz skoro 6 let ze bych to nemela pravidelne a uz vubec ne 2× za mesic..uz asi tyden me boli brisko, jsem zeslabla, unavena a mam navaly a zvracela jsem asi 2 dny. tak se chci zeptat zda je moznost byt tehotna nez budu moci jit objednana ke gynekologovi. dekuji s pozdravem Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama