Divný pocit močaku v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 21:26

Divný pocit močaku v těhotenství

Zdravím jsem v 15 tt. mám divný pocit v močaku. Nic mě při močení neřeze, ale po nějaké době pak mám takový divný pocit prostě. Takový dyskomfort bych to nazvala.
A teď nevím zda je to zánět močaku, kdysi jsem ho měla a opravdu to dost řezalo a bolelo, to teď ne vůbec právě :think:
A nebo nevím zda to k těhotenství jen patří teď prostě? Máte zkušenost?
Zároveň kam byste šly, zda na gynekologii a nebo k obvodnímu pro vyloučení, či potvrzení zánětu?
Díky za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
370
7.1.22 17:34

No, nevim co znamena divny pocit. Ale tak muze to byt i deloha, to moc poznat nejde jestli to je mocak nebo deloha. A urcite na gyndu, mocaky tam maji porad a navic zkontroluji i to mimco, to praktik nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 17:48

@Tinareii
Já to neumím právě popsat. Nikdy jsem to nezažila nejspíš, podobné mi to přijde tomu pálení od močáku. Jen pri tom močení to neřeže. Jinak jsem šla na gyndu na ambulanci tedy, naštěstí na mě byli hodní.

Nakonec prý nejspíše zánět v pochvě, ale pořád se mi to nezdá, mám pocit že se mi chce na malou jakoby, a tak nějak stále, ale z papírku z moči se u Dr. zánět močaku neprokázal. Tak asi ne?
Ještě se tedy čeká na výsledky v pondělí, na nějaké průkaznější testy. Zda by to ten močak ještě nebyl nakonec.

Zatím mám tedy nějaké globule Pimafucin do pochvy, které se mohou v těhotenství. Snad se po nich uleví, je to dost nepříjemné, hlavně když sedím.

• Citovat
  • Nahlásit
5028
7.1.22 22:01

Já tenkrát myslela ze mám zánět a měla jsem ecoli. Stále nutkani na záchod a jic se me neslo, když už jo tak to bolelo. Atb an 10 dni to vyřešily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
7.1.22 22:03

Já si nechávala i nabrat moč protože jsem měla taky fakt divné pocity, ale nic z toho nebylo. Za kontrolu ale nic nedáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 14:10

Nevíte jak dlouho se má ten Pimafucin brát? Jsou tam 3 globule, tak tři dny, a ne méně? I když třeba budu bez potíží dřív?

• Citovat
  • Nahlásit
5028
9.1.22 15:11

Určitě dobrat aby se to zalecilo jim se to bude vracet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 15:18

@hospodki
Děkuji moc ;) za odpověď.

Asi fakt to tedy močak nebyl, ale problém byl jinde, evidentně to lepší je totiž už.

Jsem tatar, že to ani nepoznán :mrgreen:

Jen mě teď trochu píchá v podbřišku, a v pochvě, tak snad to není špatné znamení..

• Citovat
  • Nahlásit
5028
9.1.22 18:14

Z toho si nic nedělej. Já taky myslela tenkrát ze mám mocak a nakonec ecoli v pochve. Moje tehdejší obvodní byla bývala gyndarka takže to poznala hned. Já si klepala na čelo proč me posila na gyndu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 09:00

Tak jsem to zarekla, první dny mi přišlo že lepší ale včera o mnoho horší :zed: :zed:
Mam to tam celé zarudlé a nepříjemne mě to pálí. Dneska gynekolog má zavřeno.
Všechny ty globule jsem vybrala, ale přijde mi to horší teď.
Bojím se, aby se něco nestalo mimču.

• Citovat
  • Nahlásit
5028
11.1.22 09:34

Ambulance v nemocnici pokud tvuj lekar nema zaskok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 09:45

@hospodki
Tam jsem byla právě minule a nepomohli :?
Včera jsem tam ještě volala ohledně té moči a říkala jsem, že to stále trvá a pry mám počkat zda to nezabere.ale já už teď žádné globule nemám… To mě vyženou dneska
Cítím tam takové píchání a pulzující píchání.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat