Reklama

Divný pocit v močové trubici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cora4
Povídálka 30 příspěvků 10.01.18 13:58
Divný pocit v močové trubici

Ahoj,
mám asi zvláštní dotaz. Docela dlouho jsem se léčila na záněty močového měchýře, jsem přesvědčená, že to bylo hlavně psychikou, pomohly homeopatika a (bohužel/bohudík) rozchod s bývalým partnerem, to už je vše za mnou.
Jenže asi po půl roce, kdy už mám klid mám zvláštní pocity po vymočení - ale ne pokaždé. Mám zvláštní pocit ne v močovém měchýři, ale v trubici (asi), jako kdyby to ještě „dotékalo“ nebo já nevím, znovu na záchod se mi ale nechce. Vždycky to přejde samo, do 5-10 minut je ten pocit pryč a většinou se to děje večer před spaním, takže se snažím najít dobrou polohu, kdy to moc neucítím a usnu. Občas se to stane ale i přes den. Už je to docela otravné, jako není to žádná bolest, ale jen takový blbý pocit.
Vypozorovala jsem, že když jsem ve škole nebo práci a nemůžu myslet jen na svůj močák, tak to nemám.. to až přijdu domů. Hlavně navečír, kdy si říkám, že si musím dojít na záchod, abych v noci nechodila.

Přitom zánět močáku to není, žádné řezání ani pálení, nic takového, výsledky u Dr. negativní.

Ještě chci dodat, že jsem v 12tt, a začínám si toho všímat víc, než před těhotenstvím, ale tyhle pocity jsem měla už i dřív..

Nemáte někdo zkušenost co s tím?

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 10.01.18 14:05

Dobrý den,

v tomto ohledu nejlépe poradí odborník. Vložte svůj dotaz do Poradny gynekologa, kde Vaše dotazy zodpoví zkušený MUDr. Jiří Škultéty.

Držíme palce, aby to nebylo nic závažného :hug:
adminka Lucka

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 14:10

Tak na 9 z 10 diskuzí nejlépe poradí odborník :D

Cora4
Povídálka 30 příspěvků 10.01.18 14:24

Já už jsem s odborníky o tom mluvila a shodli se - buď je to zánět močáku, nebo jsem zdravá :D Vzhledem k tomu, že jiné příznaky zánětu močáku nemám a testy jsou OK, ale přesto mám tyhle pocity, někde je něco špatně…

Uvítám opravdu rady uživatelek co mají zkušenost :)

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 10.01.18 14:27

Ja mam tenhle pocit cele tehotenstvi. A taky jsem se lecila s mocakem, dlouhodobe. Ted jsem 35tt a vecer chodim treba 5krat s kazdou kapkou :nevim:.

Cora4
Povídálka 30 příspěvků 10.01.18 14:28

@vertunka Děkuju za reakci! A co ti na to řekl lékař? Mně akorát to, že v těhotenství holt budu chodit častěji.. ale jako mně se nechce vyloženě na záchod, jen cítím něco v té trubici :zed:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 10.01.18 14:30

@Cora4 nic, ze je to normalni :nevim:. Ja taky nepotrebuju curat, vetsinou jde ze me fakt jen kapka…ale divnej pocit mam porad

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 10.01.18 15:19

Nemáš po těch opakovaných zánětech třeba i zúženou moč. trubici? nemůže se tam třeba objevit i nějaký písek nebo kamínek z ledvin?
Vyšetřovali tě na uro?
Jinak já měla před těho opakované záněty taky a teď v těho je to ok, ale z počátku jsem měla pořád pocit, že se mi to vrací - tak jsem brala uroval manosa akut třeba 3-4 dny a dobrý. Teď v pokročilejším těhu už je to v poho úplně.

Taky by ti to mohl způsobovat i pohlavní styk - třeba od gyne zánětu se může něco dostat až k močáku dělali ti stěry na gynekologii?

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 10.01.18 15:33

@Cora4 Měla jsem to taky tak, zánět močového měchýře (sice jen jednou, ale teda natvrdo) a tyhle pocity jsem měla dlouho, navíc jsem dva měsíce na to otěhotněla. V těhotenství se to srovnalo paradoxně až ve 3. trimestru, nejhorší byl ten 1. V 10.tt jsem s tím byla i na pohotovosti, protože to bylo šílený, ale moč úplně čistá.

Cora4
Povídálka 30 příspěvků 10.01.18 16:13

Díky za reakce :)

Na uro jsem byla, když jsem měla to nejhorší období - zánět močáku 1× za měsíc třeba, když to přešlo, přestala jsem tam chodit (ale to už bude skoro rok od mé poslední návštěvy uro).

Stěry mi dělali nedávno a vše ok :nevim:

sarusa4
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 10.01.18 21:15

@Cora4 Mám ten divný pocit taky- v močové trubici(jako by to dotékalo) po zánětech taky :roll: a docela už dlouho. Mám to taky nejhorší po vymočení, ale jinak taky. :zed: Zatím se nepřišlo na to, čím to je. Jestli močovým měchýřem po zánětech a nebo možná u mě uretrokéla po druhém porodu, za týden mě čeká vyšetření a konzultace, tak čekám, co řekne doktor. :? Už bych od toho chtěla mít klid, někdy je to víc než otravný, až skoro bolestivý. Někdy mě to donutí jít na WC, i když uplně nemusím.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >