Divný pocit zubu po probuzení

13
9.12.20 13:06

divný pocit zubu po probuzení

Ahoj, párkrát se mi stalo, že jsem se ráno probudila a měla jsem takový divný pocit v jedničce. Sladké ani studené mi nevadí, jen když si do něj zatlačím, cítím mírný tlak. Během dvou hodin pocit ustane. Několikrát jsem si to snažila vyhledat na internetu, ale tam mi vždy vyskočilo skřípání zubů. Příznaky jako bolest hlavy a křeče v čelistech vůbec nemám, ani mě nikdy nikdo skřípat neslyšel. Ale internet mě vystrašil a zašla jsem k mojí zubařce. Na rovinu jsem se jí zeptala, jestli skřípu. Zubařka mi zuby prohlédla a naznačila mi, že tento problém nemám a vysvětlovala mi, jak skřípání vzniká. Tak proč se mi to děje a je to běžné? Stává se vám to, i když skřípáním zubů netrpíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1703
9.12.20 13:24

Spíš mě napadlo, jestli neodumrel nerv a něco se neděje pod kořenem. Chtělo by to zajít k zubaři, udělat vyšetření a rentgen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
9.12.20 13:51
@dickys píše:
Spíš mě napadlo, jestli neodumrel nerv a něco se neděje pod kořenem. Chtělo by to zajít k zubaři, udělat vyšetření a rentgen.

To určitě ne, zubařka mi dělala rentgen. A nikdy jsem žádné takové problémy neměla. Zub mám zdravý. Před měsícem jsem byla na preventivce. Spíš si myslím, že když usnu a mám zuby o sebe opřené tak se tohle potom děje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8122
9.12.20 14:37

Možná ve spaní opravdu skřípeš zuby nebo je máš pevně stisklé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
9.12.20 16:07
@topazio píše:
Možná ve spaní opravdu skřípeš zuby nebo je máš pevně stisklé.

A nepoznala by to zubařka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8122
9.12.20 16:08
@Wildaa píše:
A nepoznala by to zubařka?

To nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit