Divný vztah s mým nejlepším kamarádem #2

3
25.10.20 22:04

Divný vztah s mým nejlepším kamarádem #2

Zdravím, před týdnem jsem sem psala o mém vztahu s mým nejlepším kamarádem: https://www.emimino.cz/…adem-409220/
Teď píšu znovu, jelikož se během týdne všechno otočilo o 180 stupňů…
Dvakrát u mě přespal. První noc jsme se mazlili a lechtali jako vždy a já jsem mu při tom dala rychlou pusu na pusu. Tu mi vrátil. Nějakou chvilku jsme se takhle pusinkovali a potom jsme se začali líbat. Vypadal strašně spokojeně a byl rudý jak rajče. Potom mi sundal tričko pod kterým věděl, že nic není a spala jsem nahoře bez. Všimla jsem si, že když jsem ho takto líbala, tak se mu v kalhotech něco rýsovalo.. Už dříve jsme se bavili o tom, že nemá úplně jasno ve své orientaci a při téhle příležitosti jsem se ho zeptala, jestli už má v tom větší jasno.. Na to mi řekl, že je mu příjemný lidský teplo a že je mu asi jedno, jaký to má pohlaví.

Druhá noc byla v podobném duchu - mazlili jsme se, pusinkovali v podstatě od desíti večer do dvou rána. On byl ve spodním prádle, já nahoře bez. Ležela jsem na něm, škrábal mě po celých zádech a škrábal mě i po celém zadečku tak, že mi zajel pod kalhotky. Potom jsme se vyměnili a když jsem mu to dělala já, tak jsem zajela i dopředu… Podívala jsem se na něho, jestli nějak neprotestuje a začal mě líbat. Nějakou chvilku jsem se ho snažila dráždit, ale vůbec nic to s ním nedělalo… I když už hodněkrát, když jsem třeba na něm seděla nebo jsme se objímali a já byla jen v podprsence, tak jsem cítila, jak mu stojí… A teď… Nic. Asi po 3 min, co jsem se snažila mu to dělat, tak beze slova ulehl a šel spát. Začala jsem ho hladit po ruce, ale nijak nereagoval, jen ležel a chladně dělal, že usíná.

Potom ráno, jak jsem se probudila, tak se ke mně strašně tulil a já byla strašně ráda, protože jsem se v noci strašně bála, že jsem udělala něco, co jsem neměla a navždy poničila naše kamarádství. Když jsem ho škrábala, tak sám si sundal spodní prádlo a mazlil se se mnou úplně nahý. Všimla jsem si, že mu stál, ale bála jsem se ho nějak dráždit po poslední zkušenosti… Vím, že to tehdy nebylo mnou a spíš on byl frustrovaný sám ze sebe, ale ta chladná reakce ve mně prostě zanechala stopu. Po chvíli jsem ale přecejenom ho začala dráždit když už mu teda stojí a docela rychle se mi udělal na břicho. Nevypadal ale nějak nejvíc nadšeně… Řekl: „Miláčku, já jsem vadnej…“

Asi si teď všichni řeknete, že je to prostě gay… Ale já do toho kluka vidím jak nikdo jinej
a jak mi vyprávěl o tý holce, jak byl do ní neskutečně zamilovaný, já prostě vím, že je to pravda. Vyprávěl mi o ní hodiny, ukazoval mi fotku, kde jsou spolu, dokonce ji i fakt hezky nakreslil a dal si to jako tapetu na mobilu. Jsou to už ale 2 roky co se neviděli, bydlí v cizině a už mu neodepisuje na zprávy… Takže tak… Přitom jak ode mě odcházel, tak mi říkal, že mě má neskutečně rád, ale že teď si je jistej, že holky ho nevzrušují a že vůbec ve 20 neví na co je a že pochybuje, že kluk by ho vzrušil.
Mám proto několik možných vysvětlení:
1. Tu holku miluje natolik, že nedokáže si to užít s jinou.
2. Z nějakého důvodu se mu absolutně nelíbím (i když vypadám dobře).
3. Vzrušují ho jenom fakt zvhrlý věci
4. Je bisexuál, s tím že je o dost víc na kluky. To s tou holkou mu fakt věřím, takže si nemyslím, že bude „čistej“ gay.
5. Má nějakou deviaci jako pedofilie nebo něco takového…
6. Je asexuál.

Asi mi všichni poradíte, ať s ním moc neztrácím čas… Ale já toho kluka mám neskutečně ráda. Ne, že bych do něho byla bláznivě zamilovaná, to ne, ale ten cit je fakt hlubokej, což je na mě celkem zvláštní, protože mi byla diagnostikovaná citová deprivace. Ke většině lidí necítím nic. Ani pozitivní emoce, ani negativní. Jsem jiná, jsem docela zvláštní existence a na většinu lidí jsem až moc složitá a nerozumí mi… A ten kluk je úplně ze stejnýho těsta jako já, vidí svět úplně stejně jako já a rozumí mi jak nikdo jinej. Chystám se mu teď napsat, že ho mám ráda takového, jaký je a že mi může cokoliv říct a já ho nikdy neodsoudím, ale ráda bych si vyslechla názor někoho jiného… Děkuju za přečtení a za jakoukoliv radu budu neskutečně ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9316
25.10.20 22:27

Hele, já pročetla tu původní diskuzi o tvůj nový příspěvek. Průser je, že jsi zamilovaná. On tě svým způsobem bude milovat taky. Ale jako osobu, ne jako ženu. Úplně mi to připomíná příběh Mercuryho. Viděla jsi Bohemian Rhapsody? Miloval ji, uctíval ji, chtěl si ji vzít. A to i přesto, že byl gay. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28307
25.10.20 22:42

@axd2
Spíš ses zcela zbytečně upla na někoho, kdo tě šťastnou neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
26.10.20 06:21

Kdyby sis, místo psaní takovýho líbesbrífu, radši přečetla Ostře sledované vlaky, tak bys zjistila, že nedostavení se postavení je před prvním sexem úplně normální věc, která nemá se sexualitou absolutně žádnou souvislost. A pak to dej přečíst i jemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama