Reklama

Divoký začátek vztahu, lhaní, minulost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papa1990
Nováček 6 příspěvků 24.12.17 22:04
Divoký začátek vztahu, lhaní, minulost

Zdravím lidi,

Jsou sice krásné Vánoce, ale já bych se Vám chtěl svěřit se svým příběhem, který už mě trápí cca 4 měsíce.

Před více než třemi lety jsem na jedné akci potkal fajn slečnu, se kterou jsem se dal nakonec dohromady a jsme spolu do dnešního dne. V době, kdy jsme se poznali, jí bylo 23 a mě 24 let. Zaujala mě vzhledem i povahou a tím, že jsme si v hodně věcech podobní. V té době byla už několik měsíců po rozchodu a říkala, že nechce zažít další zklamání, že ji hodně kluků ublížilo, že se s ní rozcházeli, že si chtěla užívat, že snad ani kluka nechce, ale přitom kluka hledala.

Každý jsme původem z jiného města cca 100 km od sebe a každý jsme studovali v jiném městě 150 km od sebe, takže vídání bylo hodně komplikované, ale nějak jsme to zvládli, protože nás něco k sobě přitahovalo a prostě jsme spolu chtěli být a tu cestu jsme si k sobě našli. Nyní již více než rok spolu bydlíme, ale začaly se objevovat problémy a tím to všechno začalo.

Nejsem zastáncem hrabání se v minulosti a podobně, ale po našem prvním sexu chtěla vědět, kolik jsem měl partnerek, i ona mi sdělila počet. Nejdříve mi řekla, že měla 3 kluky (podobně jako já), za nějakou dobu za mnou přišla, že jich měla tak 5-6, že na ně zapomněla. Nějak jsem to radši nevnímal, protože mě toto nikdy moc nebralo.

V průběhu vztahu ze slečny začaly padat různé informace o tom, že střídala kluky, že jich měla hodně, že měla bouřlivé období, že i ty kluky podváděla atd. Povídala mi i o bývalých partnerech, takže jsem byl docela rád, že vím, na čem jsem a bral jsem to v pohodě. Líbilo se mi, že měla dlouhodobé vztahy a že v tomto směru ví, co chce. Problém ale nastal, když těch informací začalo být více a občas něco nezapadalo do sebe. Vím, že není dobré se hrabat v minulosti, ale když vám něco nesedí a jednou je to tak či onak, je to trochu na palici. Jsem člověk, který má rád ve věcech pořádek.

Začal jsem o slečně přemýšlet i více do budoucna, že by mohla být mou životní partnerkou, ale nějak mi čím dál více začaly v hlavě běžet otázky, kterým jsem moc nerozumněl. Zeptal jsem se, co mělo znamenat, že kluky podváděla. Řekla, že prý v 15 letech se líbala s jiným klukem. Začaly z ní padat další věci, že si není vědoma, že by se chovala nějak promiskuitně. Nakonec z ní vylezlo, že měla 10 kluků, později 12. Řekla mi, že to prý neřeší, že prý to nikdy nepočítala. Tomu nerozumím – zezačátku po mě chce vědět, kolik jsem měl holek, ale sama v tom má binec. To ve mě docela zamrazilo, že prý neřeší, s kým spí. Říká o sobě, že je prý prostořeká, že občas plácá nesmysly i o sexu. Řekl jsem ji, proč mi na začátku řekla 3 – prý to myslela tak, že kolik měla vztahů. Pak ani nesedělo to, co mi říkala v průběhu vztahu, když mi říkala, co kde s kým měla. Začal jsem si připadat jako paranoidní blázen, jednou to, pak zas to, ona na to, načež její reakce je to, že si to nepamatuje, že to říkala. Řekl jsem ji, že 12 kluků je na mé poměry celkem dost, ona, že prej to je v dnešní době normální a že je oproti kamarádce je zlatá. Chápu nějaké bouřlivé období v porozchodovém období i nějakou mladickou nerozvážnost, každý udělá nějakou blbost, jde spíš o ten přístup, jakým způsobem to prezentovala.

Bohužel jsem se před pár měsící dozvěděl, že pár dní po tom, co jsme se poznali na té akci, měla sex s jedním klukem ve svém rodném městě, se kterým se to snažila dát dohromady celé prázdniny po rozchodu s bývalým, že s ním spala jen tehdy jednou, že si říkali, že to zkusí, snažil se o ni celé prázdniny. I v minulosti měla problém, že si prý s klukama v sexu nesedla, cítila, že to prostě není ono, že to nepůjde, i tento jí neoslovil. Od té doby to s ním ukončila.

My jsme se potom nadále scházeli a po pár týdnech měli také sex. Jí se to se mnou moc líbilo, chtěla to zopakovat a pak se už jsme se sbližovali čím dál více. Sex se mnou se jí prý moc líbil a líbí do dnešní doby, i po více než 3 letech mě slečna neskutečně přitahuje i prý já ji hodně vzrušuji a přitahuji, takže v sexu je z obou stran zřejmě spokojenost.

Závěrem bych chtěl říct, že mám trošku depku s její minulosti, má v tom jakýsi guláš, lhala mi o počtech partnerů, jednou to, pak zas to, jako by se ze mně snažila dělat blbce, že prý 12 kluků nic není, ale na jednu stranu říká, že to je hodně a stydí se za to. Než na mě viděla, že mě to trápí, tak k tomu přistupovala tak, jako by na to byla pyšná, teď obrátila. Prý mě nechtěla zklamat, že bych ji nechtěl, kdyby to na mě zezačátku všechno vybalila.

Také nevím, co si mám myslet o tom, že mě už znala z té akce, měli jsme schůzku a potom spala s tím klukem, dívali byste se na to jako na nevěru? Ona mi tvrdí, že to tak nemůžu brát, že jsme se viděli na té akci v opilém stavu a potom párkrát, myslela si o mě, že jsem namachrovanej a neměla moc zájem, ale jak mě poznávala čím dál víc, uvědomila si, jaký jsem a začal jsem se ji líbit čím dál víc, ale pořád se bála, protože měla špatné zkušenosti, co se vyklubalo z těch bývalých, když ji pak odkopli.

Také se za mými zády sešla párkrát s bývalým, nevěděl jsem o tom, říkal jsem ji, že mi to občas nevadí, ale chci o tom vědět. Ona mi řekla, že si myslela, že mě o tom informovala.

Na jednu stranu mě těší, že se rozhodla být se mnou přes všechnu tu vzdálenost, protože se mnou prostě chtěla být, měli jsme to tak více než 1,5 roku a byli jsme oba moc spokojení. Jako studenti jsme neměli peníze, měli jsme komplikované scházení se skrz ty vzdálenosti, neměli jsme na sebe zase tolik času. Teď mám dobře placenou práci, auto, máme kde spolu bydlet, ale zase mě trápí ta její minulost :( Říkám si, že předtím jsme byli šťastnější ☹

Musím ale uznat, že přítelkyně je moc hodná, chápavá, tolerantní, milá, rodinný typ i přes všechny ty zápory, co o ní vím a to mi právě kazí pohled na ni. Kdyby nebylo té minulosti, zdálo by se, že by snad bylo všechno ideální. Dává mi hodně najevo, co pro ni znamenám, jak mě moc miluje a nechce o mě přijít, že jsem její nejlepší kluk a kamarád v jednom a že si nedokáže představit být beze mně. Já ji také moc miluji a ze svých zkušeností můžu říci, že mi nikdo takhle city nedával najevo jako ona, co pro ni znamenám. Její rodina mě má ráda, má radost, když mě může představovat kamarádkám, kterým vypráví, jak jsem skvělý atd. Měla problém i spát v posteli vedle svých stálých partnerů, nemohla v klidu usnout atd., odcházela spát do jiné postele. To můžu potvrdit, tak půl roku ji to trvalo si zvyknout usínat vedle mě, teď to má prý naopak, že se ji se mnou spí líp než samotné a že to nikdy s nikým nezažila.

Já sám jsem také neměl štěstí na holky, odmítali mě, vybraly si spíše jiného nebo nevěděly, co chtějí. U této holky je to vše naopak, i přes všechny nabídky od několika kluků si vybrala ona mě, i když ty začátky nebyly úplně ideální.

Pomozte mi prosím, co si o tom mám myslet, o tom sexu s klukem, když už jsme se pár dní znali, to mě trápí, i o tom přístupu k sexu. Prý byla v minulosti strašně zklamaná z kluků a já jsem ji teprve až ukázal, že i kluk může být hodně citlivý a může holku skutečně milovat. Holky, opravdu ty počty partnerů tak neřešíte nebo jak? ☺ a co tam ten sex, jak jsme se už znali, je to ok? Vím, že s tím nic nenadělám, ale mrzí mě to. Já jsem za více než 3 roky neměl v sexu pomyšlení na jinou ženskou, ona má prý u mě všechno, co hledala.

Jedno je mi jasné, strašně moc bych chtěl, aby to všechno bylo zase jako dřív a s tou holkou prostě chci žít i nadále, ale chtěl bych se zbavit těch myšlenek na její minulost, pořád se mi to honí hlavou, mám z toho deprese.

Shrnutí: sex na začátku, lhaní o minulosti, lhaní o tom, že se párkrát sešla s bývalým.

Přeji Vám krásné Vánoce ☺

Příspěvek upraven 24.12.17 v 23:51

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 24.12.17 22:43

Prestante se stourat v minulosti. Tu nezmenite. Pokud vse aktualne klape, opravdu bych si kvuli tomu nekazila vztah. Jeji minuli sexualni partneri s tebou nemaji nic spolecneho. Chapu, ze ta prezentace zrovna nebyla vhodne zvolena, ale cert to vem.

Verun83
Echt Kelišová 8692 příspěvků 33 inzerátů 24.12.17 22:44

A uprimne, ja bych si ted taky nevzpomnela, kolik jsem mela muzu. Dopocitala bych ty vztahove, ale ty mimo spis ne.

Papa1990
Nováček 6 příspěvků 24.12.17 22:52

Byla chyba se k té minulosti vůbec vracet, ale ona byla ta, která z minulosti pořád něco vytahovala, já bych to radši nevěděl, ale co už mám teď dělat :( Přistoupil bych k tomu teď jinak. Jednou řekne 3, pak 10, pak 12, pak s tím jsem vlastně nic neměla, je z toho 6. Přišlo mi to divné, když to bylo pokaždé jinak :( Já jsem měl nějakou představu o své holce a ona se mi trošku zvrátila. Já se prostě těch myšlenek na její minulost nemůžu zbavit :( Snad půjdu k psychologovi. Trápí mě hlavně ten její poslední, když už jsme spolu byli předtím na rande.

Příspěvek upraven 24.12.17 v 23:20

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.17 22:59

Ahojky, napsal si to hezky :) Mě je 35 a měla jsem 3 partnery. Z prvního byl rovnou manžel a myslela jsem, že spolu budeme do smrti. On byl můj první kluk a taky jsem řešila, kolik holek měl přede mnou. A taky mi ty počty časem neseděly. Pak rozvod a našla jsem si přítele. Tam ty počty taky neseděly a rozešli jsme se, ale ne kvůli tomuhle. Současný přítel měl těch holek docela dost. A já se neptala. Spíš mě zajímal poslední vztah nebo to, proč ten vztah skončil.
Ale pokud jste to vydrželi a chcete spolu být a máte se rádi, neřeš zbytečně, jestli měla tři nebo 12 kluků (i když ti to možná může vadit, dělat tě v něčem nejistým). Prostě neměla takové štěstí při hledání toho pravého a musela třeba „dozrát“ a treba, kdybys ji potkal dřív, tak byste spolu nebyli, protože ona ještě přesně nevěděla, co hledá.
A našla tebe :potlesk: A jste spolu ty tři roky a na jiného nemyslí.
Co bylo, bylo. Minulost nezmenis. Jen se tím budeš zbytečně trápit. Ten sex na začátku, v tom má pravdu, v podstatě jste spolu nechodili, tak na to zkus zapomenout. Nech si v hlavě ty tři nebo čtyři delší vztahy a na zbytek zapomeň.
Spíš přemýšlej o tom, jestli ji máš rád takovou, jaká je teď a dokážeš ji věřit, že je ti věrná a umíš si představit s ní být dál nebo napořád :D
Držím pěsti a taky hezké Vánoce :mavam:

SibyllaTrelawney
Kecalka 205 příspěvků 24.12.17 23:08

Neřeš to. Kdyby se můj manžel měl probírat tím, co jsem kdysi prováděla, zešílel by. A teď jsem stoprocentně věrná žena a skvěla matka (samozřejmě…) :-) :P

Každý člověk se nějak vyvíjí a pokud je vám spolu dobře, nemá cenu se zaobírat tím, co bylo. Měj hezké Vánoce a nekaž si je zbytečnými úvahami. :kytka:

Papa1990
Nováček 6 příspěvků 24.12.17 23:43

Díky ženy, slyším to všude, že to nemám řešit a že to mám úplně v klidu. Jen já jsem hrozně paličatej a připadám si občas jako baba. Jinak s věrností člověk nikdy neví, ale vzhledem k její minulosti bych ji i snad mohl věřit, že nemá potřebu jinde :) Pokusím se tu její minulost zahrabat hodně hluboko a snad se mi časem nebude vůbec vybavovat v myšlenkách. Ale zase k něčemu to bylo dobré, slyšel jsem od ní v této krizi tak krásný slova, co ke mně všechno cítí a co by chtěla, že se pokusím jí to všechno splnit, až to opadne :)

Jogy
Kecalka 156 příspěvků 25.12.17 01:08

Teba netrapi minulost ale to že nebola uprimná a vlasne v tom to smere jej slovo nemá vahu. A rozmyšáš ak nebola uprimna vtedy prečo by mala byt teraz. Ona ich mohla mat 12 ale aj 1200 nemožeš vediet ked ste boli studenti ty mohla byt verna alebo každy vikend davat parohy. :nevim: Asi je najlepšie to hodit za hlavu take to všeliake myšlienky len otravia mysel. Pravdaže by bolo ine keby sa to nejak kopilo nezrovnalosti by neboli len v jej minulosti ale aj inych veciach. ono že je mila a vyznáva ty lasku je pekne ale zas nejedna žena a muž može byt svojej polovike nesmierne pozorny ale aj neverny… niečo podobne som videlnapriklad u kolegyne mala milenecky pomer kolegom a prave sa bozkavali ked jej zazvonil mobil…tak ces telefon bola svojmu partnerovi tak mila a v jej hlase bolo tolko citu lasky že keby som nevidel čo všetko robila s kolegom tak by som si myslem že ho miluje jak kona a možno aj ano ale tak či onak jej to nevadilo aby ho podvazala. ona ten hovor ukončila že ho lubi a išla dalej skumat mandle svojho milenca. No zopakujem to čo som už napisal nerieš čo bolo zahod všetky obavy a neistotu pokial nezrovnalosti su len v jej minulosti

Jogy
Kecalka 156 příspěvků 25.12.17 01:08

@SibyllaTrelawney a o si všetko provadela :mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kristyn.g
Závislačka 2796 příspěvků 25.12.17 01:36

Proboha, to měla být věrná od prvního setkání kdy nevěděla co z toho bude? 8o. Taky jsem se scházela s jinýma i když už jsem i chodila na rande s manželem asi první týdny… Taky jsem nevěděla co z toho bude… To neřeš. Spíš to prekrucovani je divné… Ale co s tím chceš dělat? Teď je vše ok, tak co? Myslíš to vzít tak jak to je a rozhodnout se, bus s ni budeš nebo ne, nic neodmazes. To že jsi měl nějakou představu to je v zamilovanosti normální, děláme si iluze o tom dryhem, prikraslujeme, milujeme predstavu a jak jdou růžové brýle dolů… Asi se musíš rozhodnout jestli ji budeš brát takovou jaká je teď, a hotovo. Nikde není psáno ze budete žít spolu šťastně až do smrti i kdyby byla jako lilie.. My jsme s Manželem letos dvanácté vánoce, občas přijde krize a v hlavě se mi secte vše hnusne co se mezi námi stalo, ale chce to překonat a brát to jak je to teď. Kdybychom měli spolu byt jen za podmínek absolutně dokonalého čistého vztahu bez křivd a hnusu co se udály za ty roky.. Zdá se mi to jako scifi… Zkrátka myslím ze mas jen takové období, krizi a ze až dojdeš k závěru bude to zase ok ;-)

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.12.17 04:31

@Papa1990
Ahoj, prvne bych chtela napsat, ze se o sve pritelkyni vyjadrujes hrozne hezky. Musis ji mit moc rad. Co ale nechapu, je, ze se tak hrabete oba v minulosti. Jako kdyby jste si chteli dokazat, kdo z vas dvou je lepsi. Minulost se neda zmenit, at uz je jakakoliv. Mohu vam jen poradit, prestante s tim, protoze si znicite vztah. Soustredte se na pritomnost a na vasi budoucnost.
O tech vztazích, jak pises, tak to bych nebrala asi tak vazne. Bud si je sama sebou nejista a chce ti ukazat, ze byla a je stale žádaná a vlastne si tim povidanim pouze zvetsuje sebevedomi, a nebo chce, aby si zarlil.
Ale, i kdyby to tak nebylo, tak ti povim, ze i kdyby tech kluku mela 20, tak tobe do toho nic neni. Nekdy holky hledaji u kluku neco, co tam nenajdou, tak se s nima zase rychle rozejdou a hledaji lasku jinde. To, ze nekdy rika, ze jich vlastne bylo míň, nez ti rekla pred tim, to muze byt i tim, ze v dobe, kdy ti to rikala, pocitala i vztahy, s kteryma proste sex nemela, byly treba jenom pusy a mazleni, ale ona to proste jako vztah počitala a jindy zase treba takoveto vztahy vyskrtavala tak receno z poctu. Ja mela take vice partneru nez jsem nasla toho praveho pro zivot, ale take jsem s kazdym nemela sex ne :nevim:.
Muj muž take urcite nebyl poklad a necekal tolik let jenom na me. Tak naivni nejsem a nikdy nebudu, ale je mi to i uplne fuk. Ted patri mê a basta :mrgreen:. Co bylo driv, me nezajima. Ja ho neznala, on me take ne, nikdo jsme nikomu tudíž nebyli nic dlužní. Jednou mi povidal o sve prvni lasce a ja se musela jen usmivat. Vśak ja mela take prvni lasku. Jo a i druhou… :jazyk: Kaslete na minulost, jděte jenom dopredu. Pokud ti to ovsem tak vadi, ze kvuli tomu, jak pises, chces k psychi…tak to se s ni radeji rozejdi. Pak toho psychiatra nebudes potrebovat a jeji minulost hodis za hlavu protoze uz to pak bude proste šuma fuk.
Drzim palce at to zvladnete, zalezi to pouze na vas dvou.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.12.17 04:41

@Papa1990
Jeste k tomu, jak pises, ze kdyz jste se seznamili, tak ze kratce na to mela sex s jinym, no a? Vsak sex s tebou tenkrat preci jeste nemela tudiz v tom nevidim problem. Spis bych rekla, ze si tenkrat jeste nebyla jista tim, kdo z vas dvou je ten spravny. Nebyla ti preci v te dobe nicim zavazana. Naopak si myslim, ze mela plne pravo na to, delat si co chce a srovnat si v hlave, ktereho partnera chce. Ja si take partnera vyzkousela i v postely abych zjistila, jestli si v tom sexu budem vubec rozumet. Kdyz jsem prisla na to, ze to ten pravej neni, hledala jsem dal :nevim:

cilly
Generální žvanilka 22005 příspěvků 25.12.17 06:35

@Papa1990 Tohle hrabání a babrani se v minulosti je cesta do pekla. Pokud se přes bourlivejsi minulost partnerky nedokazes přenést, nemá dle mého smysl ve vztahu setrvávat. Bude se ti to furt vracet a budeš se v tom stále rýpat a užírat se. Řešíte to spolu? Predhazujes ji ty počty a celkove tu minulost? Nebo se tím uziras a ona to neví?

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 25.12.17 07:20

@Papa1990 To je elaborát :mrgreen:. Dle tvého úvodního příspěvku soudím, že jsi asi zvyklý pitvat věci do detailu.
Chápu, že ti vadí, že přítelkyně k tobě nebyla upřímná, ale obecně nechápu rozebírání počtu sexuálních partnerů. Podle mě to o ničem nevypovídá, naopak můžeš být rád, že je “vyskákaná”, že tě miluje a že vám to klape.
Zřejmě na tebe nechtěla vypálit ten skutečný počet, když ty sám jsi řekl 3.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 25.12.17 07:21

@Adinal
Vyskákaná :palec:
Super použito. Souhlasím :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >