DIY svatba, co všechno si tvořivé samy?

91
29.3.21 19:23

DIY svatba, co všechno si tvořivé samy?

Ahojte, co všechno si máte v plánu na svatbu vyrábět sami? Pošlete fotky pro inspiraci 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
189
29.3.21 19:33

Já plánuju naučit se krasopsaní, abych napsala pozvánky a svatební menu na kartičky. :srdce: Předpokládám, že mi to ještě zabere čas, takže nevadí, že přítel ještě dělá mrtvého brouka. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2458
29.3.21 19:35

Tak já už mohu mluvit v minulém čase. Dělala jsem si sama pozvánky a obálky na ně. Obálky byly vyřezávané a dobarvované. Pozvánky tiskla tiskárna, ale návrh byl můj.

Pak jsem dělala girlandy, dlouhé pásy z tújí. Novinový základ a pak okolo toho namotat kousky z tújí. Ohraničila se tím cesta.

Upravovala jsem vzhled svatebního alba, dávala jsem tam pauzak, naši fotku a lepila krajku co mám na šatech.

Nějaké zapichy do dobrot a popisky co to obsahuje, aby si to nevzal někdo s alergií. Denní program, ale velmi jednoduše. Vyráběli jsme něco do fotokoutku. A nějakou další výzdobu, třeba růže a pár větviček z túje, tím se stáhla záclona na místě.

V dárečku byl čaj v sáčku na který jsem tiskla popisy, vyráběla si pidi maslicky a lepila je na vše možné, popisy na kapesníky a tak :D

Jmenovky jsem měla z Ali, tam jsme jen psali jména a skládali jsme luxusně ozdobně ubrousky 😂 to dělala ségra do noci před svatbou, měly jsme dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 20:09

Delala jsme sama vsechny tiskoviny mimo oznameni. Cukrovi k oznameni. Vyzdobu, ( kvetinarka jen prijela rano s moji kytici a velkymi girlandami, jinak stoly, vazy a prostor jsme delali vecer pred. nakoupila jsem si vlastni vazy, vazicky, svicinky, ubrousky, svetylka. Teta z Moravy udelala klasicke ty velke kolace a mamka medovniky a cheesecake do sklenicky. Jinak zbytek bylo z ruznych cukraren a catering od mista konani. Mamka jeste vyrabela darecky pro hosty. Chtela jsem se sama i licit ale jsem rada diky bohu za to ze mne presvedcili at si najdu kosmeticku, osobne bych se priste asi sama vyprdla na tu vlastni vyzdobu a obetovala par tisic navic, koncili jsme asi v pul 2 a na 7 vstavacka.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat