Reklama

Djerba červen s 2,6 letou - je to vhodné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kekulka
Stálice 55 příspěvků 16.04.18 14:05
Djerba červen s 2,6 letou vhodne?

Ahoj holky, ráda bych letěla koncem května/spiše červen na Djerbu do Tunisu skoro se 3.letou holčičkou(v září ji budou 3)…Máte zkušenosti s počasim? Teplota moře? Hotely vytipovane mam ty lepší. Jde o koupani a stravu…diky za rady 8)

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 16.04.18 14:38

Před více něž 10 lety jsme byli v calimera yati beach a taky v červnu. Přelom května a června. A bylo tam fajn. Prázdný hotel, protože nebyla ještě sezóna ale sluníčko opíkalo a moře i bazény byly teplé. Je to německý hotel. Ale je to už delší doba, tak nevím, zda jsem ti pomohla :-) I když počasí se asi moc nezměnilo :-)

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 16.04.18 15:01

Určitě plně doporučuju Hotel PEnelope. JE to německý hotel, který je součástí hotelů po celém světě. A jinak je tam v tu dobu už teplo, tak klidně jeďte, není se čeho bát :-)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 16.04.18 15:14

@Kekulka Byla jsem s rodinou minulý rok Djerba hotel Helios Vincci Beach byl to přelom května června…touto dobou už je tam horko… moře krásné teplé…

Kekulka
Stálice 55 příspěvků 16.04.18 16:25

@Annabela11 Dekuji Ti na tento hotel jsme taky koukali :D porad zvazuji aby to bylo dobre hlavne pro malou ;)

Kekulka
Stálice 55 příspěvků 16.04.18 16:31

@klaryskaaa Dekuji snad se i v tom mori vykoupeme teda ja urco jo ale ta mala…a muj muz ten je zmrzlina :lol: :mrgreen:

Kekulka
Stálice 55 příspěvků 16.04.18 16:32

@kontramatka To nevadi diky i tak za tvuj nazor :) 8)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 16.04.18 16:34

@Kekulka Je tam obrovský bazén…a moře kousek od hotelu…já jedině mohu doporučit

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 17.04.18 08:37

@Kekulka vona je tam dlouhá mělčina, takže pro mrňouse na ráchání je to tam vyhřáté :-) a jet k moři a být u bazénu mi přijde šílené :-)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 17.04.18 09:24

@kontramatka Šílené to není proč? když tam tedy netráviš celou dovolenou…jednou jdeš do bazénu pak do moře…

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 17.04.18 11:44
@Annabela11 píše:
@kontramatka Šílené to není proč? když tam tedy netráviš celou dovolenou…jednou jdeš do bazénu pak do moře…

myslela jsem to tak, že znám rodinky, kdy jedou k moři a přitom se v něm jednou ošplouchly a jinak bazénovali. To je totéž jako zůstat v čr na koupališti. :nevim:
Ale každý si tráví dovču dle svého gusta. :mavam:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 17.04.18 13:14

@kontramatka No dyt joooo…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >