Djerba červen s 2,6 letou - je to vhodné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kekulka
Stálice 55 příspěvků 16.04.18 14:05
Djerba červen s 2,6 letou vhodne?

Ahoj holky, ráda bych letěla koncem května/spiše červen na Djerbu do Tunisu skoro se 3.letou holčičkou(v září ji budou 3)…Máte zkušenosti s počasim? Teplota moře? Hotely vytipovane mam ty lepší. Jde o koupani a stravu…diky za rady 8)

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3067 příspěvků 16.04.18 14:38

Před více něž 10 lety jsme byli v calimera yati beach a taky v červnu. Přelom května a června. A bylo tam fajn. Prázdný hotel, protože nebyla ještě sezóna ale sluníčko opíkalo a moře i bazény byly teplé. Je to německý hotel. Ale je to už delší doba, tak nevím, zda jsem ti pomohla :-) I když počasí se asi moc nezměnilo :-)

klaryskaaa
Stálice 92 příspěvků 16.04.18 15:01

Určitě plně doporučuju Hotel PEnelope. JE to německý hotel, který je součástí hotelů po celém světě. A jinak je tam v tu dobu už teplo, tak klidně jeďte, není se čeho bát :-)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 16.04.18 15:14

@Kekulka Byla jsem s rodinou minulý rok Djerba hotel Helios Vincci Beach byl to přelom května června…touto dobou už je tam horko… moře krásné teplé…

Kekulka
Stálice 55 příspěvků 16.04.18 16:25

@Annabela11 Dekuji Ti na tento hotel jsme taky koukali :D porad zvazuji aby to bylo dobre hlavne pro malou ;)

Kekulka
Stálice 55 příspěvků 16.04.18 16:31

@klaryskaaa Dekuji snad se i v tom mori vykoupeme teda ja urco jo ale ta mala…a muj muz ten je zmrzlina :lol: :mrgreen:

Kekulka
Stálice 55 příspěvků 16.04.18 16:32

@kontramatka To nevadi diky i tak za tvuj nazor :) 8)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 16.04.18 16:34

@Kekulka Je tam obrovský bazén…a moře kousek od hotelu…já jedině mohu doporučit

kontramatka
Závislačka 3067 příspěvků 17.04.18 08:37

@Kekulka vona je tam dlouhá mělčina, takže pro mrňouse na ráchání je to tam vyhřáté :-) a jet k moři a být u bazénu mi přijde šílené :-)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 17.04.18 09:24

@kontramatka Šílené to není proč? když tam tedy netráviš celou dovolenou…jednou jdeš do bazénu pak do moře…

kontramatka
Závislačka 3067 příspěvků 17.04.18 11:44
@Annabela11 píše:
@kontramatka Šílené to není proč? když tam tedy netráviš celou dovolenou…jednou jdeš do bazénu pak do moře…

myslela jsem to tak, že znám rodinky, kdy jedou k moři a přitom se v něm jednou ošplouchly a jinak bazénovali. To je totéž jako zůstat v čr na koupališti. :nevim:
Ale každý si tráví dovču dle svého gusta. :mavam:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 17.04.18 13:14

@kontramatka No dyt joooo…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama