Dle doktorky zamlklé těhotenství - v úterý revize, je šance?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 24.03.18 09:57
Dle doktorky zamlkle tehotenstvi, v utery revize, je sance?

Ahoj zeny, maminky. Doktorka mi v patek vypsala papíry na revizi. V 7tt neviděla zadny plod. Hcg mi pořád stoupá, revize me ceka v utery. Sama rekla ze se treba do te doby mimi ukaze. Prsa me boli porad, hlad a ostatni priznaky stale stejne. Dr nema moc citlivy utz kdyz porovmam sve snimky s jinymi tak jsou v horsi kvalite. Myslite ze mam nejakou sanci ze bude v utery mimi na utz? Stalo se to nektere z vas? dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 10:00

Šance je, dojdi si jinam na uz, mě mudr poslala do nemocnice na kontrolu když dítě nemohla změřit

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 24.03.18 10:01

Ještě je určitě šance. a skoro bych i počkala dýl jak do úterý, kdyby v úterý nebylo nic vidět, mohla jsi mít pozdějc ovulaci. držím palce

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 24.03.18 10:03

Šance je, šla bych ještě jinam. Dej pak vědět, jak jsi dopadla.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2446 příspěvků 24.03.18 10:04

Určitě bych šla jinam na lepší ultarzvuk…

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 24.03.18 10:06

@blackdreamgirl muj dr ma sice super utz ale i tak me u zamlklyho poslal jeste do nemocnice, ze vic oci vic vidi.Tam to potvrdili.Za 4 dny jsem sla na revizi a i tam jeste rano udelali utz jestli prece jen se ardicko neobjevi.Ja byla v 9 tt. V utery bych se zkusila poptat jestki by jsi nemohla prijit jeste treba v patek.

lachtanice86
Kelišová 6424 příspěvků 24.03.18 10:08

Já to tedy zažila a u mne se zázrak nekonal. Doktor řekl zt a byl to zt. Ve čtvrtek na kontrole ticho, na minulé kontrole bylo :srdce:. A teď ticho. V pondělí utz na lepším přístroji. Stav se nezměnil a já šla na revizi.

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 24.03.18 10:15

Ja prave nechapu ze u většiny zen bylo krvaceni nebo klesalo hcg azd. U me nic. I doky rikala ze by hcg uz melo klesat. A ve stredu mi brala odbery a 33732.

lachtanice86
Kelišová 6424 příspěvků 24.03.18 10:17

@blackdreamgirl jeste v den revize jsrm mela všechny priznaky těhotenství. Zamlklé je to proto že se to nepozná. Příznaky trvají, krvácení není.

karkarka
Závislačka 2667 příspěvků 24.03.18 10:19

@blackdreamgirl jestli je tak vysoké hcg a na ultazvuku nic nevidí, není to dobré.

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 24.03.18 10:21

Vidi jen dutinku. Ta roste ukazkove ale jinak nic… :(

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 24.03.18 10:24

Na druhou stranu mi vypsala neschopenku a rekla ze mi to da az na utery a ze budu doma, zadna prace ani stres a treba se ho tam v utery najdou. Newim co si mam o tom myslet

lachtanice86
Kelišová 6424 příspěvků 24.03.18 10:26

@blackdreamgirl přála bych ti aby to tak nebylo, ale upřímně si myslím, že neschopenka nic nezmění.

saphire
Kelišová 6617 příspěvků 24.03.18 10:26

@blackdreamgirl muze to byt mohuzel i molarni tehotenstvi…s ta­kovym hcg. Urcite muzes pockat i tyden ale pokud stale nebude nikde nic tak se domluv jestli te nechaji at si telo poradi nebo radeji doporuci revizi (revizi doporucuji ale temer vzdy) u molarniho tehotenstvi 100% tam bych taky necekala

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 24.03.18 10:29
@saphire píše:
@blackdreamgirl muze to byt mohuzel i molarni tehotenstvi…s ta­kovym hcg. Urcite muzes pockat i tyden ale pokud stale nebude nikde nic tak se domluv jestli te nechaji at si telo poradi nebo radeji doporuci revizi (revizi doporucuji ale temer vzdy) u molarniho tehotenstvi 100% tam bych taky necekala

Molu uz by asi videla? Nebo spis poznala? Rikala driv ze tam vidi potencionalni zarodek jednou ji tam pry probleskla i ozvaale pry se mimi schovava. Na rovinu mi to rekla az kdyz jsemse sama zeptala jaka je pravdepodobnost normal od zamlkleho. Rekla jedna k jedne…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >