Dle ms 6+1tt a jen gestacni vacek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 13:57
Dle ms 6+1tt a jen gestacni vacek

Ahoj holky,

Je mi jasný, ze nemáte křišťálovou kouli, spis bych rada, kdyby se ozval někdo, kdo to měl podobně, ať už s jakýmkoliv koncem.
Poslední ms 9.7, ovulaci jsem si víc než jistá 1.8, mám pouhé cykly, cca 35 dni. Dneska jsem byla na ulttzvuku a těhotenství tam je, jeden gestacni vacek, ale bez plodu. Doktor říkal, ze to nemusí nic znamenat, ze to muže být mladší a nebo druhá varianta, ze se to nevyvíjí.
Chtěl dělat odběry hcg, ale odmítla jsem, ze počkám na ultrazvuk za 14 dni.
Samozjreme příroda to zařídí, jak nejlíp bude moct, ale přeci jen to ve mě hloda.

Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21995 příspěvků 21.08.19 13:59

Uvidíš za 14 dní

ugluk
Hvězda diskuse 47572 příspěvků 21.08.19 14:13

Tak pokud jsi jistojistě tři týdny po ovulaci, jsi spíš 5+0 než 6+0, těhotenství skutečně mladší a nález týdnu zcela adekvátní. Co z toho bude dál, těžko říct, teď nezbývá, než čekat.

stinga
Echt Kelišová 9029 příspěvků 21.08.19 14:14

To ještě klidně může být dobré, a proč jsi odmítla hcg?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 14:16

@stinga jednak mi nedělá dobre odber krve, omdlevam a zadruhe kdysi před dcerou mi krásné rostlo hcg a plod se na ultrazvuku stejně nevyvijel, takže pro mě bylo “lepší” se rozhodnout těch 14 dni počkat na ultrazvuk.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 14:17

@ugluk tak, doufám, ze to tak bude :kytka: děkuji :andel:

ugluk
Hvězda diskuse 47572 příspěvků 21.08.19 14:36

Ono by hCG stejně nic moc neřklo, jak píšeš, může ukázkově růst a nic z toho, nebo se taky může držet tak nějak na hraně a bude to dobrý. ultrazvuk je v týhle fázi víc vypovidající, prostě čekat a bude to. Obě mé děti byly v 5+3 a 5+0 na utz vidět jenom jako váčky, co víc chtít. Držím palce!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 14:43

@ugluk děkuji moc, budu doufat, ze to bude stejně :kytka:

ptk
Povídálka 11 příspěvků 21.08.19 14:49

Taky jsem to mela a doktor rovnou rekl, ze je to 50:50, at prijdu za 2 tydny… a dopadlo to dobre :blush:

Holkaholkaa
Kecalka 218 příspěvků 21.08.19 15:05

Ahoj ja jsem dle ms v 6tt mela jen zdurelou sliznici takze ani vacek jeste a ted jsem v 17tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 15:06

@Holkaholkaa @ptk holky, moc děkuji :kytka:

Emisis
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 21.08.19 15:48
@Anonymní píše:
@Holkaholkaa @ptk holky, moc děkuji :kytka:

Já jsem dnes 6+1 taky dle Ms ale ovulaci jsem měla 23.7. Takže ki to odpovídá. Dnes jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co bude a zda bude vše v poradku. U tebe bych se řídila ovulaci a pokud byla pozdeji plod je mladsi, tudíž ještě nemohlo být nic videt.. taky se obavám, aby už tam něco bylo.

Kajka9
Kelišová 5760 příspěvků 21.08.19 16:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Je mi jasný, ze nemáte křišťálovou kouli, spis bych rada, kdyby se ozval někdo, kdo to měl podobně, ať už s jakýmkoliv koncem.
Poslední ms 9.7, ovulaci jsem si víc než jistá 1.8, mám pouhé cykly, cca 35 dni. Dneska jsem byla na ulttzvuku a těhotenství tam je, jeden gestacni vacek, ale bez plodu. Doktor říkal, ze to nemusí nic znamenat, ze to muže být mladší a nebo druhá varianta, ze se to nevyvíjí.
Chtěl dělat odběry hcg, ale odmítla jsem, ze počkám na ultrazvuk za 14 dni.
Samozjreme příroda to zařídí, jak nejlíp bude moct, ale přeci jen to ve mě hloda.

Díky :kytka:

Já jsme šla k dr podle ms jsme měla být 7tt no já byla jen na začátku 5tt neviděla vůbec nic…v 6tt vacek a 7tt srdíčko…je možné že je to o pár dní mladší a nemusel by vidět skoro nic :nevim: musíš prostě počkat nic jiného se dělat nedá..nejleosi je se připravit na obě varianty

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 16:57

@Emisis tak dej vědět, jak si dopadla :kytka: doufám, ze lip než já, i když i u sebe věřím v dobrý konec :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 16:58

@Kajka9 už mám za sebou ZP v 9tt, ale i zdravou krásnou 2l cacorku, takže jsem připravena na vše, ale moc deluji za info :hug: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama