Dle MS jsem 7+4, ale na ultrazvuku je jen GV a ŽV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 10:26
Dle MS jsem 7+4, ale na ultrazvuku je jen GV a ŽV

Ahoj holky. Byla jsem v pátek, čili dle MS 6+6 na kontrole u svého gynekologa, a ten mi podle ultrazvuku řekl, že je všechno v pořádku, ale že srdíčko si poslechneme za dva týdny. Včera jsem musela do nemocnice, a tam mi lékařka řekla, že na UTZ vidí jen gestační a žloutkový váček, bez embrya. Uklidňovala mě, že mají vzhledem k předpokládanému stáří těhotenství (tj. 5+3, ale nevím kdy byla ovulace, myslím, že později, až kolem 4. 4., mám delší cyklus) normální velikost a embryo být vidět nemusí. Každopádně mě vyděsila. Má někdo podobnou zkušenost? Kdy jste měly embryo viditelné vy? Podle skutečného stáří těhotenství.

Reklama

Reakce:

Příšera
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 09.05.18 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Byla jsem v pátek, čili dle MS 6+6 na kontrole u svého gynekologa, a ten mi podle ultrazvuku řekl, že je všechno v pořádku, ale že srdíčko si poslechneme za dva týdny. Včera jsem musela do nemocnice, a tam mi lékařka řekla, že na UTZ vidí jen gestační a žloutkový váček, bez embrya. Uklidňovala mě, že mají vzhledem k předpokládanému stáří těhotenství (tj. 5+3, ale nevím kdy byla ovulace, myslím, že později, až kolem 4. 4., mám delší cyklus) normální velikost a embryo být vidět nemusí. Každopádně mě vyděsila. Má někdo podobnou zkušenost? Kdy jste měly embryo viditelné vy? Podle skutečného stáří těhotenství.

já to tak taky měla a myslím, že dokonce i dýl. Poslední MS 5. listopadu a těsně před vánoci tam ještě nic nebylo, ani ŽV, jen gestační váček. A za týden před Silvestrem už bylo i miminko se srdíčkem :)

Kajka9
Závislačka 3437 příspěvků 2 inzeráty 09.05.18 11:25

Vůbec nereste MS… mě tonnevychazelo o 14 dni… sla jsem k dr a myslela si že jsem 7-8tt podle ms a na konec jsem byla asi 4-5tt neviděla nic jen vysoko sliznici..cekala jsem 14 dni..nervy atd a pak už bxlo i srdíčko

Kajka9
Závislačka 3437 příspěvků 2 inzeráty 09.05.18 11:26

A teď mám vedle sebe 8,5 měsíční holčičku

bjitka123
Povídálka 50 příspěvků 09.05.18 11:41

6 až 7tydnu je brzy, moje Dr mě také chtěla poprvé vidět až po 8 týdnu, aby už byla znatelná srdeční akce. Přeji hodně štěstí! :D

Martha03
Kecalka 219 příspěvků 09.05.18 18:55

Taky jsem to tak měla. Po 14 dnech bohužel beze změny (vycházelo mi to tak že plod byl o 1,5tydne mladší než dle MS). Gynekolozka ještě čekala, ale asi 2 dny na to přišlo krvácení a SP. Tím určitě nechci říct že to bude i u tebe, ono opravdu záleží, kdy byla ovulace a tak. Nicméně připrav se na všechny možnosti. První 3 měsíce je to buď a nebo… Teď jsem znovu těhotná a plod odpovídá přesně na den dle MS… Plod byl viditelný i se srdíčkem hned na prvni kontrole 7+0tt po předchozí zkušenosti jsem se tam nehrnula moc brzo a měla jsem regulerne nahnano jestli se to nebude opakovat. Naštěstí zatím vše probíhá ok.
Přeji ať to dobře dopadne :)

Anonymní  11.05.18 08:39

@Kajka9 @bjitka123 @Martha03

Dekuju vsem, ja jdu na KO 23.5, tak snad tam bude vse, jak ma :srdce:

Martha03
Kecalka 219 příspěvků 11.05.18 13:50

Určitě důležitá je pozitivní mysl. Ať ti to dobře dopadne budu držet pěsti :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tři tipy, jak nosit overal. Hodí se i pro baculky

Skvělý a praktický kousek, který v sobě spojuje top i kalhoty, se hodí do... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama