Dlouhodobě zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
prokopa
Stálice 88 příspěvků 04.09.19 11:44
Dloihodobě zvýšená teplota

Ahoj, jdu se poptat jestli tu někdo neměl podobný problém. Dcera 3,5 roku má už 14 dní zvýšenou teplotu. Ne moc, mívá mezi 36,9 až 37,8, ale neustále. Doktorka jí nabrala krev na všechny možné testy a vše v pořádku a moc neví co s tím dál. Samozřejmě ve školce být nemůže, tam dětem teplotu měří a hned volají jak je to k 37 stupňům. Ale já nemohu být doma věčně, chodím do práce. Nemohlo by to být psychosomatické? Dcera totiž poslední 2 měsíce chodí do školky s řevem (máme soukromou co byla otevřená přes prázdniny a teď má přestoupit do státní), vůbec tam nechce chodit. Děkuji za rady.

Reakce:
Nykotynka
Kecalka 174 příspěvků 04.09.19 11:47

Určitě to může být nervové, dcera měla nervy ve škole z paní učitelky a přestala vidět jak se to uklidnilo byla zase v pohodě. Zkusit z ní vymámit co jí tam trápí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 12:05

@prokopa Může to být psychosomatické. Já měla něco podobného před pár lety také a nikdy se nezjistila příčina. Nepotěším tě, u mne to trvalo půl roku - celý podzim a zimu. S příchodem jarního sluníčka to samo odeznělo.

LaPaloma
Závislačka 3106 příspěvků 04.09.19 12:11

U mně to byla snížená imunita. Zlepšilo se to po měsíci užívání komplexu vitaminu B. Byla jsem i hodně unavená, v podstatě už v poledne bych klidně znovu usnula.
Doktorka mi automaticky udělala vyšetření na leukemii - což předpokládám, že asi máte za sebou.

Váš příspěvek
Reklama