Dlouhá častá menstruace - pomůže kontryhel?

Anonymní
14.7.21 22:37

Dlouhá častá menstruace - pomuze kontryhel?

Ahoj holky:)
Chtela byvh ae zeptat..
Jsem 15 mesicu po porodu a menstruaci jsem dostala asi 12 mesicu po porodu. Nejdriv jsem byla trosku nervozni, ze porad neprichazi, ale ted ji mam zase treba uz asi 14 dni a to se dostavila daleko drove nez po 28 dnech.
Kdysi jsem pouzivala kontryhel, protože jsem mela nejake problemy a chtela bych vedet, jestli muze pomoci i v tomto. Ve smes ctu, ze zenam spise cyklus zkratil a krvaceni zesilil. Najde se tu i nekdo s dobrymi zkusenostmi? + kdy presne v dobe cyklu uzivat?
Dekuji moc.. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
40
399
14.7.21 22:57

Já piju čaj z kontryhele při silné menstruaci. Tak 2 krnečky denně. Zmírňuje mi krvácení. Dlouhodobě jako kůru jsem ho ale ještě nepila, ale vím, že upravuje cyklus do normálu. Nasbírám si ho vždy na louce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1161
15.7.21 00:17

Dcera (13 let) měla silnou, dlouhou a častou menstruaci, Dr. navrhovala hormonální léčbu, což jsem chtěla až jako poslední variantu, tak jsem pátrala všude možné, byl doporučen Gynex a už 1.měsíc užívání měla dcera normální menstruaci a cyklus +-30 dní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 00:43

Já mám cyklus 21 dní a extrémně silnou menstruaci. :zed: Nepomohlo mi nikdy nic (kromě hormonů, ale ty už teď nechci).

Až teď mi menstruaci oddálilo a zeslabilo očkování na covid. Uvidíme, co udělá druhá dávka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat