Dlouhé krvácení po revizi

Anonymni
4.9.07 21:58

Dlouhé krvácení po revizi

Ahoj holky. Před 24 dny jsem byla na revizi a stále krvácím. Ono je to teda něco mezi silným špiněním a slabým krvácením, ale v pořádku to asi není . Dal mi Ascorutin (ten ještě mám) a Kanavit (ten už mi došel), a vůbec to nezabralo. Taky říkal, že je všechno v pořádku, že důvod ke krvácení není (byla jsem i na ultrazvuku a to už dvakrát), ale v zápětí dodal, že když nic nezabere, budu muset na revizi znovu. Pořád o tom přemýšlím a až dneska mě napadlo se poptat, jestli se to některé z vás stalo a jak to dopadlo, případně co vám pomohlo??? Spousta holek tvrdí ať vydržím do první MS, že se to spraví samo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2786
5.9.07 12:34

Ahoj. Asi te nepotesim, ale nejsem doktor. Ja po revizi spinila jen tyden, mela jsem kapky na zastaveni krvaceni, ktere se mely prestat brat hned jak prestanu krvacet a zacnu spinit.

Pokud jen spinis a neni to klasicke krvaceni, tak to opravdu asi jen musis vydrzet,koupit si kontryhelovy caj a popijet a cekat az to vymizi…pokud krvacis, urcite to res ,aspon mne by to normalni moc neprislo.

Ale mozna je to opravdu individualni asi tak jako sestinedeli po porodu..nekdo se cisti dlouho nekdo jen chvilku.

Tak at to brzo vyresis! N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
5.9.07 13:44

Jen chci pridat bylinkovou radu- po porodu mi hrozila revize, nakonec se mi ji podarilo zahnat popijenim caju z kontryhele a kokosky pastusi tobolky( asistentka mi doporucila davkovani denne pul litru jednoho, pul druheho). Neni to sice kdovijake pochutnani, ale zabralo to. Myslim, ze obe bylinky koupis v lekarne.

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.9.07 20:31

Ahoj holky. Děkuju za odpověď.
Vrony, kontryhelový čaj už piju, ten druhý si hed zítra koupím. Normálně bych teď už měla dostat MS. Tak doufám, že přijde a pak užbude všechno v poho.
Nat, teď už jen špiním. Měla jsem kapky i prášky. Jen mě štve co ten doktor říkal o té druhé revizi. Tam prostě nechci.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama