Dlouhé manželství po krátké známosti

299
11.5.17 12:33

Dlouhé manželství po krátké známosti

Zdravím,

je to prosím někdo, kdo uzavřel manželství po relativně krátké známosti (méně než 3 roky) a manželství funguje??

Kamarádka se zasnoubila po 4! měsících známosti a na podzim bude svatba. Ae já na tohle prostě nevěřím. Nevěřím, že může klapat manželství s člověkem, kterého si berete v největší zamilovanosti a ani ho pořádně neznáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.5.17 12:35

Ano, po trimesicni znamosti zadost o ruku. Po deviti mesicich svatba a v cervnu manzele sestnact let.

• Nahlásit
  • Citovat
2082
11.5.17 12:36

Po roce známosti. Manželství 32 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1199
11.5.17 12:37

Podle me to moc nehraje roli, ja jsem otehotnela po 3 mesicich, brali jsme se po 10 mesicich, letos jsme spolu 6 let a mame 3 deti. Samo nevim, co bude za 5, 10, 15 let, ale ani dlouhe chozeni neni zarukou stastneho vztahu. Naopak mam v okoli hodně případů, kdy se lide vzali po 10 letech chozeni a najednou zjistili, ze se zavazky jim spolecne nejde zit.

Jsem clovek, co do vseho skace po hlavě a zatim se mi riskovat vzdy oplatilo:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
11.5.17 12:39

@ellie94 já na to věřím. Ve rodině je to dost běžné. A rozvedený není nikdo. Priklad: prarodiče - svatba po 8m, svoji jsou 47let. Rodiče - svatba po 1,5roce, svoji 28let. Teta se strejdou - žádost o ruku 1 týden, svatba po měsíci, svoji jsou 30 let. Já - svatba po ani ne dvou letech. Svoji sme skoro 4 roky.

Nikdo nebyl před rozvodem, všichni se mají stále moc rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
11.5.17 12:41

Jsem toho zdárným příkladem. Po půl roce zásnuby a po dalším půl roce svatba. Jsme spolu šťastně 10 let a nic zatím nenasvědčuje tomu, že by to mělo skončit. ;)
Jinak jsou různé možnosti, jak člověka pořádně poznat během relativně krátké doby - nejde o délku vztahu, ale o společné prožitky třeba i během krizových situací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48754
11.5.17 12:43

@ellie94 je to spíš o štěstí, pro nás dva první vztah, mě bylo 18, manželovi 17. Po roce jsme spolu začali bydlet a po třech letech bydlení svatba. někdo spolu chodí 10 let, vezmou se a do roka rozvod :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
11.5.17 12:44

Taky to tak mame, dali jsme se dohromady v listopadu, v srpnu naplanovali svatbu, v prosinci se vzali.. A letos mame 8lete vyroci od svatby.. :) (a nikdy jsem nelitovala)

• Nahlásit
  • Citovat
1862
11.5.17 12:44

@ellie94 Ano. Jsme spolu manželé 8 let, po dvou měsících vztahu jsme se sestěhovali, po půl roce přišla žádost o ruku, takže jsme se brali nakonec asi rok a půl od momentu, kdy jsme se potkali. A funguje nám to báječně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
11.5.17 12:45

Nezáviď kamarádce prosím tě :mrgreen:
my se znali dlouho takže já nemůžu mluvit o sobě ale celkově si myslím, že to je úplně jedno jestli se poznáváte ve vztahu nebo v manželství, možná je to i lepší, ze vztahu je jednoduché vycouvat, o manželství člověk asi bojuje trochu více a nepálí hned mosty

• Nahlásit
  • Citovat
2565
11.5.17 12:45

Po 1 roce těhotenství, ve 2letech dítěte svatba. Celkově spolu 9 let, 2 děti a dobry :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
11.5.17 12:47

@ellie94 :lol: :lol: :lol: vtipný dotaz. My naplánovali svatbu, kdž jsme spolu chodili 2 roky a o pár měsíců později se vzali. Teď jsme měli 15. výročí a jsme skutečně spokojení a máme se rádi.

Kamarádka nečekaně otěhotněla s partnerem, když spolu byli 4 měsíce. Potom se vzali, pořídili si plánovaně druhé dítě. Je to asi 5 let a jsou taky pořád spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
11.5.17 12:47

Můj strýc nezávazně oplodnil svou známou, když zjistil, že je těhotná, tak se vzali a byli šťastní až do smrti. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
11.5.17 12:48

@Doe_Jane To, že na tohle nevěřím, neznamená, že kamarádce závidím :) Mě to příjde jako pitomost :) Dnešní doba je jiná než doba našich rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85539
11.5.17 12:48

Svatba po dvouměsíční známosti. Za pár týdnů oslavíme společných 23 let. Máme se pořád rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama