Dlouhé ovulační krvácení

960
30.5.18 11:11

dlouhé ovulační krvácení

Ahojte holky poprosím o radu jestli jste se s tím některá nesetkala. Od minulého týdne cca od středy do dneška špiním a celou dobu mě pobolívalo v podbříšku jako bych to měla dostat. 10DC(24.5.) jsem byla na folikulometrii a dr říkal že tam mám jeden folík cca 11mm a že tak v úterý bude ovulace že mám přijít. Včera jsem tam byla a už bylo po všem nic tam nebylo. Dr mi řekl, že je to ovulační krvácení celou dobu, ale skoro týden? Je to možné? :( já myslela, že je to tak 1-2 dny. Samozřejmě jsme spolu nespali protože jsem se bála co to může být a řekl mi, že ovulace bude v to úterý tak jsem naštvaná, že zase nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
775
30.5.18 11:28

Ano, opravdu může být ovulační krvácení delší. Někdo má jeden či dva dny, někdo déle. Mnohé ženy si dokonce mohou myslet, že mají menstruaci - pokud si neměří bazální teplotu a neví, že ovulace teprve probíhá. Proto mnohé tvrdí, že otěhotněly v době menstruace, ale bylo to právě v období ovulace, tedy nejplodnějším období.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
30.5.18 11:50

Aha tak to jsem vůbec nevěděla :( opravdu to bylo dost podobné slabé menstruaci, ale bylo by to divné už 10DC. tak nevadí aspoň jsem teď chytřejší, budu vědět do příště a snad se i zadaří konečně :palec: děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama