Dlouhé snažení po revizi

510
6.1.21 12:14

Dlouhé snažení po revizi

Ahoj holky 1.7 jsme přišli o miminko v 15tt Zt dostala jsem tabletku a malé porodila a poté proběhla revize (nešla ven placenta).za jak dlouho se vám pak podařilo otěhotnět? já vždy otěhotněla hned a teď nic a nic:( hrozně se bojím že se něco pokazilo a už to nepůjde:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
240
6.1.21 12:17

Ahoj, my na konci července to same. Ale 17tt. Revizi jsem teda neměla. Taky se snažíme a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7001
6.1.21 12:28

Ahoj, moc me mrzi, cim jste si prosli. Ja prodelala pred cca 3 lety lety ZT v 17tt. Take jsem musela porodit diky tabletkam a na revizi, ze nevysla placenta. Pak nam Dr doporucil 3 cykly pockat, moje gyndarka rekla, ze staci jedna MS. Brala jsem Gynex a pila kontryhel, jedla listovku. Zda to pomohlo, ci ne, nevim…ale pak jsme to prvni mesic (ten cca 4. od revize, driv jsme na to nemeli myslenky nejak stejne a psychicky jsme nechteli) zkusili a mame doma zdravou 2,5 letou dcerku :srdce:

Cyklus mas v poradku? :) strasne drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
6.1.21 13:04

@Kukacka123 ahoj ano mám naštěstí plus minus den dva to mám stejně teď 3 týdny jsem kapala gynex teď mám pauzu tak uvidím no :( kyselinu listovou beru taky :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
6.1.21 13:04

@Dorotka101 to mě moc mrzí je to náročné viď?:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
6.1.21 13:13

@karcoolka5 Ahoj,moc mě mrzí co se vám stálo, moc dobřvím jak moc to bolí. My přišli o miminko v listopadu 2018,ZT v 11tt, znovu jsem otěhotněla v červnu 2019,takže cca půl roků po revizí ale s pomocí hormonů (clostilbegit),už v březnu jsem na vlastní náklady začala chodit na folikulometrii kde se zjistilo že nemám ovulaci, vždycky jsem měla problémy s nepravidelnou menstruaci, i když jsem u prvního těhotenství otěhotněla hned napoprvé, bohužel nedopadlo. Takže ještě že jsem na tu folikulometrii docházela. Druhé těhotenství naštěstí dopadlo dobře, i když je dcera narozena o pár týdndřív, ale je zdravá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
6.1.21 13:16

@Lucie1906 ja práve s ms problem nemam ale jestli ovuluji to netusim no :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
6.1.21 13:19

@karcoolka5 tak by to možná chtělo zkusit pár cyklů testovat. A uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7001
6.1.21 13:21
@karcoolka5 píše:
@Kukacka123 ahoj ano mám naštěstí plus minus den dva to mám stejně teď 3 týdny jsem kapala gynex teď mám pauzu tak uvidím no :( kyselinu listovou beru taky :(

Tak to je zas taky dobre…ja teda diky gynexu i hodne citila ovulaci. Ted ctu, ze nevis, jestli ji mas. Klidne zkus treba ovulacni testy treba… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
6.1.21 15:20

@karcoolka5 je to náročné. Někdy je hůř, někdy lip. Mne už je 40, tak tomu moc šancí nedávám. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
6.1.21 16:46

@Kukacka123 ty jsem jeden měsíc dělala a podle carek ano ale ovu test nezaručí že k ovulaci opravdu dojde :) víš jak to myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
6.1.21 16:47

@Dorotka101 určitě to vyjde moc na vás budu myslet :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
6.1.21 16:48

@Lucie1906 jeden měsíc jsem testovala a podle testu byla ale jestli k ní nakonec došlo to nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
6.1.21 18:52

@karcoolka5 Dekuju a nápodobně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
8.1.21 06:50

Já jsem byla na potratu v 23tt z důvodu vvv srdce. K potratu došlo v půlce září 2020. Doktorka mi řekla, ze se můžeme snažit hned po první menstruaci. Dva cykly jsme ale nechali proběhnout a hned teď co jsme to zkusili, tak jsem otěhotněla. Brala jsem kontryhel kapky, drmek a použila gel na podporu početí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat