Dlouhé snažení se šťastným koncem

4135
26.4.20 15:35

Dlouhé snažení se šťastným koncem

Ahoj děvčata, občas mi přijde, že tu čtu samé negativní příběhy a pochybnosti. Tak jsem vás chtěla poprosit o vaše příběhy s dobrým koncem. :dance: věřím, že by to nám, čekajícím už delší dobu, mohlo přinést trochu pozitivity a energie do jarních dnů :mrgreen: Je tu někdo, kdo se snažil třeba rok a déle a nakonec se přirozeně podařilo? Udělaly jste něco jinak nebo to prostě bylo jen o trpělivosti? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2090
26.4.20 15:47
@baru-ska píše:
Ahoj děvčata, občas mi přijde, že tu čtu samé negativní příběhy a pochybnosti. Tak jsem vás chtěla poprosit o vaše příběhy s dobrým koncem. :dance: věřím, že by to nám, čekajícím už delší dobu, mohlo přinést trochu pozitivity a energie do jarních dnů :mrgreen: Je tu někdo, kdo se snažil třeba rok a déle a nakonec se přirozeně podařilo? Udělaly jste něco jinak nebo to prostě bylo jen o trpělivosti? :kytka:

Po 9 letech, poslední dva roky jsem si zjišťovala informace o umělém, protože od dr jsem měla potvrzené, že přirozeně to nepůjde a už jsem odmítala brát hormony.. PCOS, anovulační cykly, endometrióza..A hadej co? Přišlo to naprosto nečekaně :-). Už jsem se smířila a tím, že miminko mít nebudeme, začali jsme se soustředit na jiné věci a bum prásk přišlo to samo a přirozeně. Jediný příznak byly bolesti prsou ale šílené. Šla jsem s tím nejprve za obvodní. Ta mi doporučila test. Ten byl negativní ( to už jsem byla v 7tt prosím! ). Takže ve chvíli kdy jsem se na to vyprdla, vlastně jsem se nesnažila, že si za pár let požádáme adopci, to přišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
26.4.20 15:54

Po 2 IVF a 3IUI vyšlo práve to 3iui, to jsme jen tak zkusili před plánovaným 3IVF. :think: Ale byla jsem pod hormony.. Takže přirozene to nebylo…žádný problém nam nezjistili.. Nevěděli proč nemůžeme otěhotnět.. Asi smůla. Na pozitivní test jsme čekali 2,5 roku. Teď jsem skoro v 8 měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4135
26.4.20 15:56

@Kskaja a to si byla na clostilu i když si měla ovu? jinak velká gratulace ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4135
26.4.20 15:57

@EvieK tomu už se říká zázrak.. :andel: 9 let si nedovedu představit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
26.4.20 16:01
@baru-ska píše:
@EvieK tomu už se říká zázrak.. :andel: 9 let si nedovedu představit..

Je to největší zázrak, malá byla pozdní dárek k Vánocům :srdce: ono je to asi fakt, když jsem se na to soustředila, brala hormony, gynex, pila čaj a veškeré babské rady tak nic. A najednou člověk vypustí a bum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 16:02

Ahoj.
O prvni tehotenstvi jsme se snazili 2 roky po potratu (pred tim jsme se snazili jeste 2 roky) ale po tom potratu to bylo jeste horsi. Nakomec jsem byla na 4 IUI, nezabralo ani jedno. Pak jsme sli na IVF - to vyslo napoprve a narodil se 1. syn. Kdyz bylo synovi 5 mesicu, zjistila jsem, ze jsem prirozene neplanovane otehotnela. Takze jsem po 13 mesicich rodila znovu. A ted o 5 let pozdeji jsem otebotnela znovu nahodou a jsou z toho dvojcata. Takze sice to napoprve neslo, ale od te doby se to nejak zvrhlo :D

• Citovat
  • Nahlásit
1027
26.4.20 16:06

Ahojte holky…teda i nas pribeh…sice taky ne prirozene i kdyz oba dva v poradku nikde zadna chyba a po 2,5letech po druhem IUI zacinam 13.tt a jsme nejstastnejsi jinak oba dva predchozi vztahy 5 let snazeni a ani jeden z toho dite nemam az ted spolu a zrovna dvojnasobna radost;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 16:28

Můj muž toužil po miminku 12 let, než se dočkal. Stalo ho to jedno manželství, operaci, hormony, různé vyživove doplňky, změnu v životosprávě; ja musela řešit imunologii a štítku… dnes jsme šťastní a máme dvě malé deti a přemýšlíme o třetím. Rok čekání nic není, chce to vydržet a něco pro to delat :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
810
26.4.20 18:59

Mám příbuzné, kterým se zadařilo po 11 letech. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4135
26.4.20 19:04

@Anett.taa tak to je taky zázrak ale doufám, že se zadaří dřív. tolik biologického času už nemám :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
26.4.20 20:52

Po 3letech přirozeně dcera. Bylo to v cyklu kdy jsem všechny vitamíny a hormony vysadila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 22:57

Podařilo se mi otěhotnět po osmi letech, IVF. Šla jsem si za svým, trvala jsem na veškerých vyšetřeních a podařilo se nám najít příčiny, mezi tím jsem třikrát potratila, kolik nás to stálo, radši nemluvit. Tlačil nás čas, takže na luxus v podobě čekání na přirozený zázrak jsme si nemohli dovolit, nakonec bylo stejně jasné, že by se to přirozeně nikdy nepovedlo.

• Citovat
  • Nahlásit
2859
27.4.20 16:14
@Anett.taa píše:
Mám příbuzné, kterým se zadařilo po 11 letech. ;)

Teda, to už snad ani nedoufali… Super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
27.4.20 16:18

3,5 let, dva potraty, zadne prokazatelne zdrav problemy u me nebo manzela, takze ivf a hned prvni z mrazaku ma uz skoro rok :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat