Dlouhé zpoždění menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 21:01
Dlouhé zpoždění menstruace

Ahoj a dobrý den ????
Abych nepsala nějaký román tak to napíšu stručně. V září tohoto roku jsem začala brát poprvé hormonální antikoncepci,,bo­nisa,,…
Předtím jsem užívala jen nehormonální. Myslím že to bylo,,Trinovum,, ale to už se prý nevyrábí. Zkrátka už od září se mi nedostavila menstruace. Test jsem si dělala teprve před týdnem a vyšel negativní. Stalo se některé z vás že jste měla takové celkem delší zpoždění na začátku užívání hormonální antikoncepce? Pokud ano, bylo to tím že z toho vaše tělo bylo řekněme v rozpacích a nebo jste byla v očekávání? Děkuji za každou odpověď která nějak napoví. Hezký zbytek dne, popřípadě večera ???? :mavam:

Reakce:
sabinka098
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 26.11.18 21:06

Kdysi jsem přes antikoncepci otěhotněla a musela sem jít na interupci doktorka mě tam poslala skrs tu antikoncepci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 21:14

@sabinka098 Aha…Děkuji :kytka:

stonožka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 3 inzeráty 26.11.18 21:29

Předpokládám, že jste antikoncepci po 3 týdnech vysadila a dala si týden pauzu…

Jinak v příbalovém letáku Bonissy se píše toto:
„…V některých případech může krvácení z vysazení po 21 dnech užívání přípravku Bonissa chybět. Pokud užíváte přípravek Bonissa podle návodu uvedeného níže v části 3, není těhotenství pravděpodobné…“

Mimochodem Trinovum je taky hormonální antikoncepce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >