Dlouho bez sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
29.6.22 23:23

Dlouho bez sexu

Ahoj. S manželkou jsme spolu 20 let.
V poslední době je problém s frekvencí sexu. Nespali jsme spolu už osm měsíců. Vím, že když si řeknu, sex bude. Ale já chci, aby občas začala i ona. Už jsme spolu jednou na toto téma mluvili, ale žádná změna. Řekne mi, že se ji sex líbí, ale žádná iniciativa od ní nepřichází. Já se nechci stále doprošovat. Jsem už zoufalý, nervózní a hlavně dost nadržený. Nevěra nepřichází v úvahu. Prosím o radu. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
651
29.6.22 23:39

Nespali jste spolu osm mesicu a uz jste spolu na to tema JEDNOU mluvili?
Tech pricin muze byt tolik… bude potreba, abyste vy dva to tema znovu otevreli a probrali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27349
29.6.22 23:51

A proč ji neposloucháš? Protože se nechceš doprošovat? Chlape, ty jsi vůl……
Ona si evidentně sex užije, když už ho máte, ale ty radši abstinuješ, páč má začít ona….. :roll:
Jo, taky jsme měli podobný problém. U žen občas dojde m rozhození hormonů a tak ztratíme chťíč. Nic příjemnýho, přesto je pro nás sex fajn. Přestaň dělat ofuky a jdi svést manželku. Bude ti nejspíš vděčná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
29.6.22 23:54

Ahoj, urcite k tomu nejaky svuj duvod ma, chce si to o tom promluvit, pokud se ji na to budete ptat castejc kde je problem a ne jen jednou za cas tak vam to urcite rekne..
jinak v mem vztahu to teda mam take tak :,( a to jsme s pritelem spolu teprve necele tri roky, nikdy mi nedelalo problem zacit sama od sebe ale pritel me uz tolikrat odmitl a to jeste zpusobem ktery se me fakt dotkl ze uz si ja na to abych prevzala iniciativu a zacala prvni netroufam jelikoz se bojim zase odmitnuti :,( kdyz chce on tak to mame ale kolikrat kdyz chci ja tak si uz radsi necham zajit chut,,,tot jen muj priklad jestli jste ji treba nekdy pri tom taky nejak „neshodil“ atd nebo to tak mate od zacatku a nezacala sama ani jednou celych tech 20let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1674
30.6.22 04:32

Hele ženská je ženská, chce být dobývána, chce vědět, že se ještě někomu líbí a někdo ji chce. Aby ses pak nedivil až uteče s někým, kdo jo to bude dávat najevo a ty budeš pořád čekat až na tebe skočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
30.6.22 06:44

Koupil jsem jí i pěkné prádlo. Měla ho na sobě asi dvakrát. Pak už nikdy. Možná na to není, to pochopím. Koupil jsem i vibrátor a říkala, že se ji to líbilo. Ale sama od sebe to nechtěla. Asi jsem opravdu vůl jak tady někdo psal. Ale já bych taky chtěl být občas sváděný.
Ach jo. Ženy pro mě byly vždy složité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 07:02

Evidentně sex potřebuješ častěji než ona, tak musíš začínat holt ty. U nás manžel taky chce, ať začínám já a přitom ten nadrženější je on, nechápu. Ale teda několika měsíční abstinenci jsme neměli. Spíme spolu 3 - 5× měsíčně. Asi to není zrovna turbo frekvence, ale asi lepší než nic ;). On by teda mohl denně. Jsme spolu 15 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 07:20

Také nikdy nezačínám. Nemám takovou potřebu jako manžel. Kdybych to neměla vůbec, nevadí mi to. Ale když už sex je, tak si to užiju :) Když něco chceš a manželka není proti, tak si budeš muset říkat. Proč by ona začínala, když jí to nechybí?

• Citovat
  • Nahlásit
693
30.6.22 07:23

Ahoj, jestli čekáš nějakou univerzální radu, tak tě zklamu. 8 měsíců je dlouhá doba. Prvně zamakej na komunikaci s manželkou. Nauč se znovu svou ženu svádět, balit, občas pohladit po rameni, obejmout, dát pusu na krk, na rameno, říct ji, že ji to sluší, pochválit ji, kup ji kytku i když nemá svátek nebo narozeniny, něco hezkého ji během dne napiš…

Sex není jen o zásunu. Je to hra dvou duší, kdy nejde jen o to, ukojit naše potřeby. Po 20 letech musíš znovu zažehnout jiskru tak, aby se na tebe těšila.

Doporučuju koupit si knihu 5 jazyků lásky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
30.6.22 07:49

Kytku jí kupuji každý měsíc. Máme společné zájmy, pořád máme o čem povídat. Jen ta postelová komunikace nějak nejde. Nejhorší je, že z nedostatku sexu jsem dost nervózní. A kdo by chtěl do postele nervózního chlapa. Je to začarovaný kruh, ale rozetnout ho asi budu muset já. Co se týká frekvence, mě by stačilo třeba jednou za čtrnáct dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2583
30.6.22 07:50

Máme to podobně tak si prostě řeknu. Mohl bych dělat uraženého, ale k čemu.
To si raději za. sukam než si hrát na to, že já chci iniciativu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 07:51

Taky bych si přála více milování, ale milujeme se jen když chce manžel. Na moje signály moc neslyší, začnu ho hladit a líbat a po pěti minutách se ptá jestli chci techtle mechle, pak že je unavený.

Jak ho svést?

• Citovat
  • Nahlásit
12
30.6.22 07:53

Na mě by fungovalo prádélko, vyzývavý pohled, letmé doteky. To by byla krása.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
30.6.22 07:56

Jediný signál, který od ženy přečtu, je ten, kdy mi naznačí, že má své dny. To chápu a nedělá mi problém počkat. Bohužel ten signál, že její dny skončili jaksi chybí a tak stále čekám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 08:12
@Pert01 píše:
Jediný signál, který od ženy přečtu, je ten, kdy mi naznačí, že má své dny. To chápu a nedělá mi problém počkat. Bohužel ten signál, že její dny skončili jaksi chybí a tak stále čekám.

A proč ten sex nezačneš? Otevřte si lahvinku a půjde to.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat