Dlouho jsem nebyla u zubaře

Anonymní
12.5.17 16:45

Dlouho jsem nebyla u zubaře

Ahoj, chtěla sem se zeptat zda na mě budou zubaři nadávat když sem cca 4-5let nebyla u žádného zubaře. Naposledy jsem byla u naše zubařky a zuby v pořádku, bez kazu. Pak sem nechodila nebyl důvod. A já byla i ráda, přemlouvala sem se k ní chodit dlouhé hodiny, mam paničkou hrůzu..Jenže teď po porodu se mi zuby droli, vypadávají,(asi dvě stoličky) a do toho mě od zubu bolí ucho, když se napiju tak mi to jde do ucha. Takže zřejmě nějaky zánět. Dostanu hodně vynadano? Jo a ještě si zubaře musím najít, doktorka je na mateřské a místo ní je jedna ale ta je drahá šíleně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
12.5.17 16:48

Boze co resis, ses snad v materske skolce. Proste najdi zubare, ktery bere nove pacienty a objednej se. Nebude se te ptat, zalozi si kartu a budrs k nemu chodit. Co by se zlobil, jsou to tvoje zuby, tva zodpovednost, ty si kazdy zakrok zaplatis. Kdybys chodila pravidelne, tak by to nemuselo byt tak rozsahle

• Nahlásit
  • Citovat
23371
12.5.17 16:49

No nadšený asi ze jdeš v takovém stavu nebude, ale co má dělat. Být tebou tak s tím pohnu, včera už bylo pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2174
12.5.17 16:51

Mno, já myslím, že by tě mělo víc trápit to, jestli vůbec nějakého zubaře seženeš, než to, jestli ti vynadá. Více méně ti nemá proč nadávat, je to tvoje věc a tvoje volba, akorát tě spravení zanedbaných zubů bude teď stát mnohem víc, než kdybys chodila průběžně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 16:51

@Verun83 děkuji, jak už sem psala do porodu sem měla zuby v pořádku. A jinak je celkem těžký když má člověk strach ze zubaře. Ale ne obyčejný strach ale paničkou hrůzu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.5.17 16:53

@kacaba379 to je další věc, bydlím na vesnici a máme tu zubaře ale ten mě nevezme kvůli špatné pojišťovně. Volala sem 4 zubarum, taky kvůli malé aby měla zubaře a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
23371
12.5.17 16:53
@Anonymní píše:
@Verun83 děkuji, jak už sem psala do porodu sem měla zuby v pořádku. A jinak je celkem těžký když má člověk strach ze zubaře. Ale ne obyčejný strach ale paničkou hrůzu. :nevim:

A z čeho máš hrůzu, když ti doteď vlastně nikdy nic nedělali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2174
12.5.17 16:54
@Anonymní píše:
@kacaba379 to je další věc, bydlím na vesnici a máme tu zubaře ale ten mě nevezme kvůli špatné pojišťovně. Volala sem 4 zubarum, taky kvůli malé aby měla zubaře a nic.

Tak jedině zavolat na pojišťovnu, ať ti poradí…Ale kvůli malé by to chtělo někoho dobrého, příjemného. No hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
12.5.17 16:56

Takých ľudí je veľa, tak v klídku zájdi, zubár sa ťa možno spýta prečo si dlho nebola, ale bol by sám proti sebe, keby ti nadával. To by si dostala ešte väčší strach a už sa tam neukázala vôbec. :hug: žiaden strach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.17 16:58

@kacaba379 přesně tak, jedinej který nabírá je 25lety Rumun, a nikdo neví jaký je. Tak to teda nechci. A dekuji :srdce:

@pikola já vím, mám prostě strach a toho se nemůžu zbavit. Vždy když jsem šla tak sem se premlouvala a bylo mi i že strachu špatně. Nevím jak se toho zbavit.

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
12.5.17 16:58
@Anonymní píše:
@Verun83 děkuji, jak už sem psala do porodu sem měla zuby v pořádku. A jinak je celkem těžký když má člověk strach ze zubaře. Ale ne obyčejný strach ale paničkou hrůzu. :nevim:

Hele, ja se pred kazdou navstevou zubare klepu jak ratlik a potim jak prase :lol: ale proste jdu. Zuby mas jen jedny, novy ti nenarostou, a pravidelnou prohlidkou se podchyti spousta problemu. Prave i zacinajicich, kdy ty si myslis, ze problem nemas, a zubar uz ho vidi. Jinak bys ted nemela takovy problemy.

• Nahlásit
  • Citovat
3154
12.5.17 17:02

Ale jo, zubař bude mít radost, čím víc kazu a rozsáhlejší, tím víc peněz zaplatíš… Já si našla zubařku, kam jsem prihlasila děti i sebe, je moc hodná a nešetří injekcemi, protože bez té mi nemůže udělat nic.
Jestli už tě bolí zub směrem do ucha, tak se to buď blíží nebo už prokousalo do kanálků a až se ti tam něco dostane, tak to je taková bolest, že pobezis k zubaři po řeřavém uhlí… Doporučuji se tomuto finálnímu stádiu vyhnout a rychle hledat, kdo tě vezme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14543
12.5.17 17:06

To si opravdu nebyla 4 roky u zubare a ted se ti zuby droli? Nebylo to preci jeom trochu dele?

Ja jsem taky nebyla 4 roky u zubare, prestehovala jsem se, tady jsem zadneho zubare nemela. Chvilku jsem se snazila nejakeho najit, ale kam jsem volala, tam nebrali nove pacienty a to me znechutilo. Pak jsem mela nejake stresy v zivote a na zuby zapomnela. Cas od casu jsem si to pripomnela a nadavala si, ze se musim nekam objednat… no a pak do toho prislo tehotenstvi. Po porodu jsem nabehla k zubari, uz to mam vse spravene, ale nedrolilo se mi teda vubec nic. Zubar na to nerekl ani meke ble, tak spatne totiz na tom moje zuby nebyly. Nic se mi nedrolilo, nic mi netrhal. Zuby mam jeste stale vsechny svoje, predni zuby bez jedineho kazu. Stolicky jsou na tom vselijak, ale to uz od detstvi.

Tys v tom tehotenstvi jedla hodne sladkeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8510
12.5.17 17:09
@Anonymní píše:
@kacaba379 přesně tak, jedinej který nabírá je 25lety Rumun, a nikdo neví jaký je. Tak to teda nechci. A dekuji :srdce:

tak vzhledem k tvému akutnímu stavu a nedostupnosti jiných volných zubařů bych brala Rumuna. konečně, nikdo neví, jaký je, takže ani nemůžeš vědět, jestli je špatný nebo dobrý. až ti dá zuby dohromady, tak si případně můžeš hledat jiného, pokud s ním nebudeš spokojená. pokud máš zuby v takovém stavu, jaký popisuješ, tak je to časovaná bomba, pak poletíš na nejbližší pohotovost, pokud u vás někde nějaká v dostupné vzdálenosti funguje a budeš ráda za jakékoli ošetření. a co má moje máma zkušenost s pohovotostí, tak tam jí nikdy nedali zub pořádně dohromady, vždycky ho v podstatě jenom provizorně ošetřili s tím, že v nejbližší pracovní den si má pak zajít ke svému zubaři :nevim:

Příspěvek upraven 12.05.17 v 17:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
12.5.17 17:11

Ja nebyla skoro 5 let :roll: mam tesaky bez kazu, ale vsugerovala jsem si ze mam plnou hubu kazu :roll: az sem si rekla dost, obvolala zubare a objednala se. nikdo se me neptal, kdy jsem byla naposled.jen v dotazniku to bylo, kdy naposled preventivka a jmeno zubare. nejhorsi se prekonat a jit tam. neodkladej to. rekni si, ze to delas pro svoje zdravi a usmev. :palec: ja uz mam za sebou i dentalni hygienu a vim, ze budu chodit pravidelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama