Dlouho pozitivní ovulační testy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teee
Nováček 2 příspěvky 31.01.18 12:41
Dlouho Pozitivni ovulacni testy

Holky ja už jsem opravdu zoufalá takto mám od 16dc(neni na fotce omylem jsem vyhodila ) v kuse ovulační testy a dnes jsem 23dc a čárka stále jak dálnice ???? cyklus mám 28-29dní neměla jste některá taky takové testy? Ps: testuji každý den po 10h přikládám foto, posledni dělaný dnes ještě trochu vlhký
Zajímalo by mě kdy podle vás proběhla ovulka? Díky za rady

Reakce:
kytkalenka
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 31.01.18 12:46

Zkus tehotensky, protoze ovulacni ukaze zacatek tehu skoro lip jak originalni tehotensky.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 31.01.18 12:53

Může to znamenat těhotenství a také jsem tu četla že to bývá u PCO.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 31.01.18 12:58
@Teee píše:
Holky ja už jsem opravdu zoufalá takto mám od 16dc(neni na fotce omylem jsem vyhodila ) v kuse ovulační testy a dnes jsem 23dc a čárka stále jak dálnice ???? cyklus mám 28-29dní neměla jste některá taky takové testy? Ps: testuji každý den po 10h přikládám foto, posledni dělaný dnes ještě trochu vlhký
Zajímalo by mě kdy podle vás proběhla ovulka? Díky za rady

No a nejsi uz tehotna spis :D

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 31.01.18 13:41

@Teee taky to vidim na tehotenstvi :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 31.01.18 13:42

Můžeš to mít jako já - pozitivní testy porad a ovulace nikde ;) někdo ma tu hladinu lh vyšší a testy to zachytí jako stálou pozitivitu

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 31.01.18 13:47

@Tichošlápek a ty to mas uz podchycene i ultrazvukem? Ja jen ze ja ovulku mam teda dele ale dojce hladinu mam vyssi ale vyresila jsem to mene citlivymi ovulacnimi testy a ted to poznam snad uz i na tecj citlivych kdy je…

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 31.01.18 13:50

@Vicky1 ano, já ovulaci vůbec neměla a testy přesto pozitivní ;) a pak i v cyklu s clostilbegytem byly pozitivní stále, i po ovulaci.

Teee
Nováček 2 příspěvky 31.01.18 16:12

Test TT jsem delala a sněhobílo prave ani dusik moc si prejem miminko tak kez by to vyslo dr mi ovulaci kontroloval 2× a byla vzdy v pulce nikdy ne takhle ke konci tak mi to nejde cele do hlavy a o cyste by mi dr urcite rekl kdyz chodim na pravidelne kontroly

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 31.01.18 20:42

@Tichošlápek ty brdo to je mazec :(

Sabča19
Nováček 4 příspěvky 22.09.18 14:43

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak dlouho můžou být pozitivní ovu testy?? :nevim: Nemůžu být třeba těhotná? Nevyznám se v tom a už přes 3 dny mě píchá v podbříšku a motá se mi občas hlava. :think: Mám 6 dní po menstruaci. Včera jsem měla pozitivní a dneska asi taky ale trošku slabší.Přikládám foto. Děkuji za odpověd.

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 22.09.18 15:08

@Sabča19 ten druhy neni pozitivní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >