Dlouho pozitivní ovulační testy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teee
Nováček 2 příspěvky 31.01.18 12:41
Dlouho Pozitivni ovulacni testy

Holky ja už jsem opravdu zoufalá takto mám od 16dc(neni na fotce omylem jsem vyhodila ) v kuse ovulační testy a dnes jsem 23dc a čárka stále jak dálnice ???? cyklus mám 28-29dní neměla jste některá taky takové testy? Ps: testuji každý den po 10h přikládám foto, posledni dělaný dnes ještě trochu vlhký
Zajímalo by mě kdy podle vás proběhla ovulka? Díky za rady

Reklama

Reakce:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 31.01.18 12:46

Zkus tehotensky, protoze ovulacni ukaze zacatek tehu skoro lip jak originalni tehotensky.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 31.01.18 12:53

Může to znamenat těhotenství a také jsem tu četla že to bývá u PCO.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 31.01.18 12:58
@Teee píše:
Holky ja už jsem opravdu zoufalá takto mám od 16dc(neni na fotce omylem jsem vyhodila ) v kuse ovulační testy a dnes jsem 23dc a čárka stále jak dálnice ???? cyklus mám 28-29dní neměla jste některá taky takové testy? Ps: testuji každý den po 10h přikládám foto, posledni dělaný dnes ještě trochu vlhký
Zajímalo by mě kdy podle vás proběhla ovulka? Díky za rady

No a nejsi uz tehotna spis :D

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 31.01.18 13:41

@Teee taky to vidim na tehotenstvi :hug:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9155 příspěvků 31.01.18 13:42

Můžeš to mít jako já - pozitivní testy porad a ovulace nikde ;) někdo ma tu hladinu lh vyšší a testy to zachytí jako stálou pozitivitu

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 31.01.18 13:47

@Tichošlápek a ty to mas uz podchycene i ultrazvukem? Ja jen ze ja ovulku mam teda dele ale dojce hladinu mam vyssi ale vyresila jsem to mene citlivymi ovulacnimi testy a ted to poznam snad uz i na tecj citlivych kdy je…

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9155 příspěvků 31.01.18 13:50

@Vicky1 ano, já ovulaci vůbec neměla a testy přesto pozitivní ;) a pak i v cyklu s clostilbegytem byly pozitivní stále, i po ovulaci.

Teee
Nováček 2 příspěvky 31.01.18 16:12

Test TT jsem delala a sněhobílo prave ani dusik moc si prejem miminko tak kez by to vyslo dr mi ovulaci kontroloval 2× a byla vzdy v pulce nikdy ne takhle ke konci tak mi to nejde cele do hlavy a o cyste by mi dr urcite rekl kdyz chodim na pravidelne kontroly

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2107 příspěvků 31.01.18 20:42

@Tichošlápek ty brdo to je mazec :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama