Reklama

Dlouho pozitivní ovulační testy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teee
Nováček 2 příspěvky 31.01.18 12:41
Dlouho Pozitivni ovulacni testy

Holky ja už jsem opravdu zoufalá takto mám od 16dc(neni na fotce omylem jsem vyhodila ) v kuse ovulační testy a dnes jsem 23dc a čárka stále jak dálnice ???? cyklus mám 28-29dní neměla jste některá taky takové testy? Ps: testuji každý den po 10h přikládám foto, posledni dělaný dnes ještě trochu vlhký
Zajímalo by mě kdy podle vás proběhla ovulka? Díky za rady

Reklama

Reakce:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 31.01.18 12:46

Zkus tehotensky, protoze ovulacni ukaze zacatek tehu skoro lip jak originalni tehotensky.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 31.01.18 12:53

Může to znamenat těhotenství a také jsem tu četla že to bývá u PCO.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 31.01.18 12:58
@Teee píše:
Holky ja už jsem opravdu zoufalá takto mám od 16dc(neni na fotce omylem jsem vyhodila ) v kuse ovulační testy a dnes jsem 23dc a čárka stále jak dálnice ???? cyklus mám 28-29dní neměla jste některá taky takové testy? Ps: testuji každý den po 10h přikládám foto, posledni dělaný dnes ještě trochu vlhký
Zajímalo by mě kdy podle vás proběhla ovulka? Díky za rady

No a nejsi uz tehotna spis :D

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 31.01.18 13:41

@Teee taky to vidim na tehotenstvi :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 10028 příspěvků 31.01.18 13:42

Můžeš to mít jako já - pozitivní testy porad a ovulace nikde ;) někdo ma tu hladinu lh vyšší a testy to zachytí jako stálou pozitivitu

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 31.01.18 13:47

@Tichošlápek a ty to mas uz podchycene i ultrazvukem? Ja jen ze ja ovulku mam teda dele ale dojce hladinu mam vyssi ale vyresila jsem to mene citlivymi ovulacnimi testy a ted to poznam snad uz i na tecj citlivych kdy je…

Tichošlápek
Extra třída :D 10028 příspěvků 31.01.18 13:50

@Vicky1 ano, já ovulaci vůbec neměla a testy přesto pozitivní ;) a pak i v cyklu s clostilbegytem byly pozitivní stále, i po ovulaci.

Teee
Nováček 2 příspěvky 31.01.18 16:12

Test TT jsem delala a sněhobílo prave ani dusik moc si prejem miminko tak kez by to vyslo dr mi ovulaci kontroloval 2× a byla vzdy v pulce nikdy ne takhle ke konci tak mi to nejde cele do hlavy a o cyste by mi dr urcite rekl kdyz chodim na pravidelne kontroly

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 31.01.18 20:42

@Tichošlápek ty brdo to je mazec :(

Sabča19
Nováček 4 příspěvky 22.09.18 14:43

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak dlouho můžou být pozitivní ovu testy?? :nevim: Nemůžu být třeba těhotná? Nevyznám se v tom a už přes 3 dny mě píchá v podbříšku a motá se mi občas hlava. :think: Mám 6 dní po menstruaci. Včera jsem měla pozitivní a dneska asi taky ale trošku slabší.Přikládám foto. Děkuji za odpověd.

lachtanice86
Kelišová 5973 příspěvků 22.09.18 15:08

@Sabča19 ten druhy neni pozitivní

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >