Reklama

Dlouho vonící mýdlo do skříně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 14.12.17 19:00
Dlouho vonící mýdlo (do skříně).

Nemáte tip na nějaké mýdlo, ev. jiný „prostředek“ na provonění prádla ve skříni, který by dlouho vydržel? Kvůli ekzémům peru ve velmi šetrném pracím prostředku, který vůbec nevoní a nepoužívám aviváž, ale prádlo bych chtěla mít voňavé. Mýdel mám ve skříni více různých značek, ale žádné to prádlo neprovoní a ve skříni ho cítím tak týden. Ale kdysi (už je to skoro 10 let) jsem si na trzích v jižní Francii koupila nějaké ručně dělané mýdlo, mám ho dosud a to nejen, že stále voní samo o sobě, ale dokáže provonět prádlo tak, že třeba z povlečení vůni cítím ještě několik dní po začátku používání. Tak si říkám, jestli by se něco takového nedalo sehnat i tady…?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 14.12.17 19:03

Kupuju mýdla NestiDante…
Já se teda jimi normálně myju, ale voní krásně, pořád se stejnou intenzitou.

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 14.12.17 19:05

@Pipet A kupuješ to na netu, nebo se to dá sehnat i někde v kamenných obchodech?

podaji
Kecalka 403 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 19:11

Hele a co vune na pradlo? Nemyslim takovy ty hnusy kulicky ale prodavaji je i v tekute forme. Byvaji to male lahvicky napr v dm, protoze se dava opravdu jen par kapek normalne do prihradky na avivaz. Zkousela jsem a supr. Nesnasim avivaze. Clovek smrdi na sto honu. Pak si zenska vezme deo a parfem no tebuh :mrgreen: o chlapech radeji nemluvim ty za to nemuzou v cem jim zenska pere. No a gol je kdyz nekdo susi nudle na uterce po avivazi. Domaci vyvar je v tu ranu :poblion: :poblion:

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 14.12.17 19:16

@podaji A máš s nimi zkušenost? Já jsem zkoušela levandulovou esenci od Tierra verde, která je určená k provonění prádla nebo doma vyráběných prostředků do domácnosti, ale účel moc nesplnila. Při procesu praní voní nádherně a provoní celý byt, ale na prádlě nezůstane ani fň.

j141
Povídálka 30 příspěvků 14.12.17 19:24

A co zkusit mezi prádlo dát vosky od Yankee Candle? Voní úplně úžasně a strasně dlouho a je velmi široký výběr. Myslím, že mají dokonce i vosk s vůní vypraného prádla. Za mě ale nejhezčí vůně asi Pink Sands. Teď ji mám v šuplíku v komodě a voní mi od toho dokonce i lepící páska. :mrgreen:

Aliik
Echt Kelišová 8269 příspěvků 14.12.17 19:25

Pokud se dostaneš na nějaké Vánoční trhy, tak mívají ručně dělaná voňavá mýdla, letos jsem si koupila růžové, pomerančové a jahodové. Měli asi 80 druhů, holky čichaly a čichaly, málem jsme jim to vykoupily :mrgreen: A voní opravdu hodně (jsou to taková poloprůhledná mýdla, balená jen do sáčku, ruční výroba). Setkala jsem se s nimi už asi na 3 Vánočních trzích ;)

Hoa Mai
Kelišová 5638 příspěvků 16 inzerátů 14.12.17 19:26

@j141 díky za tip. Ještě poprosím radu, kde se to kupuje (krom netu).

podaji
Kecalka 403 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 19:26
@Hoa Mai píše:
@podaji A máš s nimi zkušenost? Já jsem zkoušela levandulovou esenci od Tierra verde, která je určená k provonění prádla nebo doma vyráběných prostředků do domácnosti, ale účel moc nesplnila. Při procesu praní voní nádherně a provoní celý byt, ale na prádlě nezůstane ani fň.

Takhle me to vonelo koupenou mam jen tu modrou z dm. Pravda ale je ze me staci malo ;) a jak uz se tu pise zkusila bych mozna i ty vosky.

j141
Povídálka 30 příspěvků 14.12.17 19:31

@Hoa Mai
No záleží odkuď jsi. Ale většinou v každém OC je nějaká prodejna svíček, tak tam to mívají. Nebo se zkus podívat na svicky.cz a v záložce KDE NÁS NAKOUPÍTE zadáš PSČ a najde ti to nejbližší prodejny) :)

Příspěvek upraven 14.12.17 v 19:34

MartinaVALL
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 14.12.17 19:33

Člověče, já teď dělala šumivé bomby do koupele a koupila jsem v DM něco Kosmetic Kitchen-granátové jablko a něco a bomba teda-asi 80 kč-10ml, zkusila bych nakapat na sáček třeba a vložila mezi prádlo-aroma olejíčky jsi zkoušela???

jkra
Generální žvanilka 24343 příspěvků 14.12.17 19:40

Loccitane mydla. A ty vosky jsou vyborny napad.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 14.12.17 19:41

@Hoa Mai Co vonný olejíček třeba na vatový tampon? Provoněla jsem si takhle komodu, co mi smrděla novotou. A výběr vůní máš obrovský.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 14.12.17 20:08

Krásně voní mýdla od Lush a dlouho vydrží :palec: Jinak babička si celý život strká do skříně obyčejný Dove a voní to taky pěkně, jen už to nemá takovou výdrž.

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 14.12.17 20:25
@Hoa Mai píše:
@j141 díky za tip. Ještě poprosím radu, kde se to kupuje (krom netu).

Pracuju v obchůdku s nejen dárkovým zbožím, vedeme i tyto mýdla :lol:
Ale ty vosky jsou dobrý nápad!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >