Dlouhodobá bolest břicha jen na jedné straně

Anonymní
1.9.19 22:36

Dlouhodobá bolest břicha jen na jedné straně

Ahoj, trpím dlouhodobými bolestmi břicha pouze na pravé straně, na levé ani uprostřed nic. Dále průjmy 6-8 denně. Bolesti jsou cca 4 dny v týdnu v kuse, ostatní dny s přestávkami.
Po vypráznění k úlevě nedochází. Byla jsem na kolonoskopii, vyšetření krve, ultrazvuk, moč.
Nic se nenašlo a já už nevím co dělat…Zkoušela jsem bezlepkovou dietu, bezmléčnou atd., žádná změna…Kolikrát bolestí ani nevstanu z postele…Jedna lékařka mi řekla, že když neztrácím na váze, tak je to dobrý, no ale žít se s tím nedá, denodenní bolesti, průjmy, na zvracení, už jsem zoufalá…neměli jste někdo podobné či stejné potíže? Co vám pomohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

353
1.9.19 22:40
@Anonymní píše:
Ahoj, trpím dlouhodobými bolestmi břicha pouze na pravé straně, na levé ani uprostřed nic. Dále průjmy 6-8 denně. Bolesti jsou cca 4 dny v týdnu v kuse, ostatní dny s přestávkami.
Po vypráznění k úlevě nedochází. Byla jsem na kolonoskopii, vyšetření krve, ultrazvuk, moč.
Nic se nenašlo a já už nevím co dělat…Zkoušela jsem bezlepkovou dietu, bezmléčnou atd., žádná změna…Kolikrát bolestí ani nevstanu z postele…Jedna lékařka mi řekla, že když neztrácím na váze, tak je to dobrý, no ale žít se s tím nedá, denodenní bolesti, průjmy, na zvracení, už jsem zoufalá…neměli jste někdo podobné či stejné potíže? Co vám pomohlo…

Ja mivala jen bolest. Prakticka me poslala na gyndu - ok, na ultrazvuk - ok, pak na chirurgii a tam me doktor poslal na rehabilitace, že je to od páteře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 22:44

@Glumka Na chirurgii jsem nebyla, byla jsem ale na diagnostické gynekologické operaci
a nic, pouze srůsty, které rozrušili, změna žádná…

• Nahlásit
  • Citovat
608
1.9.19 22:44
@Anonymní píše:

Dcera měla něco podobného, ale i se zvýšenými teplotami. Poslali ji na diagnostickou laparoskopii a zjistili, že má chronický zánět slepého střeva a musel ven. Od té doby měla klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 22:47

@adamura Primář mi řekl, že ty srůsty jsem měla z toho, že se mi občas zapálilo slepé střevo, ale přivolaný chirurg rozhodl střevo ponechat, že je zrovna vpořádku
a rozrušil jen srůsty…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.9.19 22:48

Teplotu si neměřím, takže nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
28797
2.9.19 05:49
@Anonymní píše:
@adamura Primář mi řekl, že ty srůsty jsem měla z toho, že se mi občas zapálilo slepé střevo, ale přivolaný chirurg rozhodl střevo ponechat, že je zrovna vpořádku
a rozrušil jen srůsty…

Nech se vyšetřit ještě na chirurgii. Taky znam pár případů, kdy to byl chronický zánět slepého střeva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15935
2.9.19 06:04

Zkuste si nechat vzít odběry na celiakii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.9.19 06:22

@vokishka Odběry na celiakii a lepek apod. negativní…
@Jana206 Na chirurgii mě lékařka neposlala, ale na gastro…
Průjem je někdy hned po jídle, někdy až za několik hodin po jídle, s bolestí se mi těžko usíná a bolesti mě některé dny budí, někdy ne…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.9.19 06:29

Ještě mi dělali testy ze stolice na parazity, negativní…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama