Dlouhodobá bolest nohy po úraze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 13:42
Dlouhodoba bolest nohy po uraze

Ahoj holky. Jen ciste z informativniho hlediska…jestli jste se s tim nektera nesetkala. Nebo i ve svem okoli…
Pred rokem a pul mi na jedne letni noci nakopl ochlasta nohu(nechtel)­..presneji kotnik. Misto oteklo..modrinu jsem mela mesic…samozrejme jsem na rtg byla ale zlomene to nebylo..noha se hojila ale furt trochu pobolivala…pak jsem na to pozapomnela ale pri masazi me presne v tom miste nakopnuti pri stlaceni boli stale kost? Cca 1cm nad kotnikem…chuze apod je bez problemu. Jen kdyz to stlacim. Je to rok a pul zpet. Dnes jsem byla u dr. A ptz jsem v 8.mesici na rtg me znovu muze poslat az po sestinedeli. Ale to jsou jeste 3 mesice a ja jsu z toho ted trosku nervozni..ci to neni neco vaznyho. Kdyz to hodim do googlu :zed: hned se mi ukaze rakovina kosti apod… :zed: :zed: :zed: bolest se nezhorsuje od urazu. Jen to citim no…vim ze tu nejsou zadne lekarky. Ale treba… nekdo…zkusenos­t…tip… :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: dekuji za odpoved na mou hypochondrii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka: :andel:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 19:19

Nekdo zkusenost???

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >