Reklama

Dlouhodobá bolest nohy po úraze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 13:42
Dlouhodoba bolest nohy po uraze

Ahoj holky. Jen ciste z informativniho hlediska…jestli jste se s tim nektera nesetkala. Nebo i ve svem okoli…
Pred rokem a pul mi na jedne letni noci nakopl ochlasta nohu(nechtel)­..presneji kotnik. Misto oteklo..modrinu jsem mela mesic…samozrejme jsem na rtg byla ale zlomene to nebylo..noha se hojila ale furt trochu pobolivala…pak jsem na to pozapomnela ale pri masazi me presne v tom miste nakopnuti pri stlaceni boli stale kost? Cca 1cm nad kotnikem…chuze apod je bez problemu. Jen kdyz to stlacim. Je to rok a pul zpet. Dnes jsem byla u dr. A ptz jsem v 8.mesici na rtg me znovu muze poslat az po sestinedeli. Ale to jsou jeste 3 mesice a ja jsu z toho ted trosku nervozni..ci to neni neco vaznyho. Kdyz to hodim do googlu :zed: hned se mi ukaze rakovina kosti apod… :zed: :zed: :zed: bolest se nezhorsuje od urazu. Jen to citim no…vim ze tu nejsou zadne lekarky. Ale treba… nekdo…zkusenos­t…tip… :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: dekuji za odpoved na mou hypochondrii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka: :andel:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama