Dlouhodobá bolest nohy po úraze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 13:42
Dlouhodoba bolest nohy po uraze

Ahoj holky. Jen ciste z informativniho hlediska…jestli jste se s tim nektera nesetkala. Nebo i ve svem okoli…
Pred rokem a pul mi na jedne letni noci nakopl ochlasta nohu(nechtel)­..presneji kotnik. Misto oteklo..modrinu jsem mela mesic…samozrejme jsem na rtg byla ale zlomene to nebylo..noha se hojila ale furt trochu pobolivala…pak jsem na to pozapomnela ale pri masazi me presne v tom miste nakopnuti pri stlaceni boli stale kost? Cca 1cm nad kotnikem…chuze apod je bez problemu. Jen kdyz to stlacim. Je to rok a pul zpet. Dnes jsem byla u dr. A ptz jsem v 8.mesici na rtg me znovu muze poslat az po sestinedeli. Ale to jsou jeste 3 mesice a ja jsu z toho ted trosku nervozni..ci to neni neco vaznyho. Kdyz to hodim do googlu :zed: hned se mi ukaze rakovina kosti apod… :zed: :zed: :zed: bolest se nezhorsuje od urazu. Jen to citim no…vim ze tu nejsou zadne lekarky. Ale treba… nekdo…zkusenos­t…tip… :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: dekuji za odpoved na mou hypochondrii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka: :andel:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >