Dlouhodobá bolest nohy po úraze

Anonymní
15.2.17 13:42

Dlouhodoba bolest nohy po uraze

Ahoj holky. Jen ciste z informativniho hlediska…jestli jste se s tim nektera nesetkala. Nebo i ve svem okoli…
Pred rokem a pul mi na jedne letni noci nakopl ochlasta nohu(nechtel)..presneji kotnik. Misto oteklo..modrinu jsem mela mesic…samozrejme jsem na rtg byla ale zlomene to nebylo..noha se hojila ale furt trochu pobolivala…pak jsem na to pozapomnela ale pri masazi me presne v tom miste nakopnuti pri stlaceni boli stale kost? Cca 1cm nad kotnikem…chuze apod je bez problemu. Jen kdyz to stlacim. Je to rok a pul zpet. Dnes jsem byla u dr. A ptz jsem v 8.mesici na rtg me znovu muze poslat az po sestinedeli. Ale to jsou jeste 3 mesice a ja jsu z toho ted trosku nervozni..ci to neni neco vaznyho. Kdyz to hodim do googlu :zed: hned se mi ukaze rakovina kosti apod… :zed: :zed: :zed: bolest se nezhorsuje od urazu. Jen to citim no…vim ze tu nejsou zadne lekarky. Ale treba… nekdo…zkusenost…tip… :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: dekuji za odpoved na mou hypochondrii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.2.19 19:19

Nekdo zkusenost???

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu