Dlouhodobá bolest svalů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 14:37
Dlouhodobá bolest svalů

Ahoj, už několik let bojuji s něčím, co mi ještě žádný doktor nebyl schopen vysvětlit a cítím se tak trochu jako hypochondr :oops:
S první dcerou při kojení to začalo. Nepříjemná bolest zad, jako když na člověka něco leze. Pořád jsem čekala, co se z toho vyklube. Občas z toho byla mastitida, která se párkrát přeléčila antibiotiky. Ale ta bolest zad, konkrétně mezi lopatkami, byla trvalá. Doktoři zjistili akorát mírně zvýšené bílé krvinky a alergii - tu mám už dávno a beru léky. Prý že je to kojením a po odstavení to odezní. Po odstavení se to skutečně trochu zlepšilo, ale stačí nepatrně prochladnout a je to zase zpět. V létě po odstavu jsem měla 3 bakteriální streptokokové angíny po sobě. Na závěr mi bohužel nikdo nedělal výtěry. Po 2. angíně tam streptokok pořád byl :-(
Připadám si nemocně, opravu jako s nějakou virózou, někdy mám dokonce i teplotu těsně kolem 37. Na podzim jsem znova otěhotněla a od listopadu do současné chvíle tu bolest mám. Prodělala jsem mezi tím x virových infekcí, především virové angíny, rýmy, občas to sedlo do dutin. Mám permanentně bílý jazyk a téměř nonstop mě pobolívá v krku, někdy i kořen jazyka. Naposledy v lednu jsem byla na krevních testech a ty potvrdily opět jen virózu.
Co myslíte, že by to mohlo být??? Doktoři to moc nechtějí řešit, stejně jako předtím mi tvrdili, že je to kojením, tak teď je to zase těhotenstvím :-/ Už se to ale vleče několik let…Máte někdo podobnou zkušenost? Boreliózu a mononukleózu mi testovali na podzim a byly negativní.

Reakce:
Ou
Kelišová 7405 příspěvků 09.05.19 15:24

Viděli tě na fyzioterapii? Doporučili ti nápravné cvičení a zvládla si ho zařadit do své denní rutiny? A naopak - nápravné cvičení upravené pro těhotné může dost pomoci v závěrečných měsících a při porodu.

Viděli tě na imunologii? Ohledně těch alergií - máš vyloučené potravinové nesnášenlivosti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 16:37

@Ou Potravinové nesnášenlivosti mám a držím odpovídající dietu už téměř 10 let - lepek, mléko, ořechy, sója, některé ovoce a zelenina atd.
Na imunologii jsem byla, když jsem trpěla častými záněty prsu - ani mi neudělali odběry a řekli, že je to kombinací kojení + alergie (celkově špatná imunita alergiků) - ať odstavím co nejdřív, že budu hned zdravá. Následně jsem tam byla znova kvůli opakujícím se angínám + pásovému oparu, opět žádné testy a řečeno, že se imunita srovnává po těhotenství a kojení :roll: Pan doktor na mě hleděl jako na hypochondra nebo bláznivou ženu, co si dobrovolně ničí zdraví zbytečně dlouhým kojením (2 roky).
Na fyzio chodím odmala, protože mám skoliózu (v bederní oblasti). Cvičím dlouhodobě pravidelně specifické cviky od fyzioterapeutky - moje kažodenní 15 minutovka.:-) Na oblast mezi lopatkami to ovšem vliv vůbec nemá. Jako netěhotná jsem byla párkrát na masážích a masér mi říkal, že mám v této oblasti hodně nějakých uzlů. :think: Teď chodím na gravidjógu. Mimo těhotenství jsem cvičila SM-system a pilates.

Váš příspěvek
Reklama