Dlouhodobá bolest v krku? Pomoc

38
13.5.18 08:48

Dlouhodobá bolest v krku?Pomoc

Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o vaše rady či zkušenosti. Už něco kolem 2 týdnů mě bolí v krku. Ne, že by to byla intenzivní bolest ale na chvíli přestane a pak zase začne. Už je mi to nepříjemné. Cucám pastilky proti bolesti v krku. Před 10 dny jsem byla u lékařky kvůli kontorle, protože jsem měla zánět moč. cest. Řekla, že výsledky jsou v pohodě. Řekla jsem jí o tom krku a podívala se mi na něj. Řekla, že to tam mám jen malinko bílý ale že žádná angína nebo tak něco. Poté mě jěště poslala na krev. Druhý den byly výsledky a prej taky v pohodě. Jen prý malinko zvýšená sedimentace ale to je prej skoro v normě, takže taky nic špatnýho. Nemáte nějaký nápad, co by to mohlo být nebo co dělat? Přeju hezký den a děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4263
13.5.18 08:52

Bude to znít divne a vykloktej si slivovici…me to pomohlo kdyz uz léky nezabíraly :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8826
13.5.18 09:00

Zasla bych na ORL a nechala si udelat vytery. Krome jineho to muzou delat kvasinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
13.5.18 09:16

Ano ta slivovice, nebo jiná lihovina umí zázraky, ale taky velmi dobře funguje cucat čokoládu, ale pravou hořkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11735
13.5.18 09:20

Pokud ti vadi alkohol, pak staci kloktat slanou vodu.

Vubec nemusi jit o bakterie nebo viry. Ve vzduchu je hodne pylu a muze to byt i reakce sliznice na tento pyl. Zkus antihistaminika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23297
13.5.18 09:27

Udelat ster, nejaky treba streptokok nebo zminene kvasinky se v krvi neprojevi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14226
13.5.18 09:46

Zašla bych na ORL na výtěry. Mě takto bolelo v krku skoro rok poté, co jsem pořádně nevyležela léčku zlatého stafylokoka v krku. Takže bych se snažila vyloučit tyto potvory, a to právě tím výtěrem. Jen k lékaři běž hned ráno, nečisti si zuby a nic nejez a nepij. Ať je ta kultivace co nejpřesnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
13.5.18 10:10

Manžela takhle střídavě bolí v krku už od února. Z výtěru vyšlo jen přemnožení nějaké běžné bakterie (výtěr byl hned ráno před jídlem) a tak dostal na přeléčení antibiotika, která asi moc nezabrala. Resp. po dobu brání OK, pak zase trochu problémy. Teploty, únava nebo jiné komplikace žádné. A já to měla taky, ale v o dost menší míře, teď mám tak 14 dní pokoj úplně. O nakažlivosti přemnožení bakterií mám lehce pochybnosti a hlavně málo informací. :) Nejvíc nakonec pomohly Priessnitzovy zábaly, ale vrací se to. Začalo to takovým horším nachlazením cca na začátku února. Nezastavilo to kloktání alkoholu, soli, bylinkové čaje… Takže to asi postupně vytáhne sluníčko, nebo nevím. Alergii můžeme taky skoro jistě vyloučit. A jinak nemocní jsme nebyli minimálně 6 let, možná víc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2339
13.5.18 10:43

Co v té krvi zkoumala? Může se tak projevovat mononukleoza, tu prokáže serologgie (EBV, CMV)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6991
13.5.18 10:59

@TRG bakteriální infekce jsou nakažlivé…u jednoho to nemusí dělat nic a druhý z toho může mít problémy, proto se u dlouhodobých problémů má zvážit přeléčení obou partnerů…u našich dětí, máme 4, jsme teď po tom, co si předávali neustále 3 měsíce nějaké baketrie, přeléčili také všechny a najednou je klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
14.5.18 13:46

@Almatka To dává smysl, díky za vysvětlení! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama